Şimdi Ara

Borussia Dortmund Taraftarının Mekanı | HAYAT BİTTİ... BRAVO YİNE TARİH YAZDINIZ (348. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.593
Cevap
22
Favori
330.326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 346347348349350
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GOOOOOOOLLLLL HAAALAAANDDD

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ALLAHIM GOLE BAKKKKKKKK

• Şaka mısın çocuk

• Çok fena astı be navas ters takla attı resmen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 19 Şubat 2020; 0:36:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Prestige

Şaka mısın çocuk
    Çıldırdı manyak biri bu velete burasının cl olduğunu burada leblebi gibi gol atılamayacağını filan anlatması gerek
  • fluox kullanıcısına yanıt
    gol kralı değil mi clde
  • quote:

Orijinalden alıntı: YeQiu

gol kralı değil mi clde
    Atıyor durduramıyoruz efenim
  • Haaland gelecek vaat ediyor

Umarım fener satın alma opsiyonlu kiralar bu çocuğu. İyi paraya satabiliriz

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

Haaland gelecek vaat ediyor

Umarım fener satın alma opsiyonlu kiralar bu çocuğu. İyi paraya satabiliriz
    Mersun hocam oynatmaz

• Rövanşa 2-1'lik avantaj ile gideceğiz. Muhteşem bir gece, muhteşem bir performans. Rövanşta Verratti ve Meunier yok, bu da çok iyi haber.

• acayip heyecanlandırıyor bu çocuk beni. messi'den ronaldo'dan sonra bir dünya yıldızının yükselişine tanıklık ediyoruz. mbappe,neymar vs. beni bu kadar heyecanlandırmamıştı. bu çocuğun yaptığı işler gerçekten inanılmaz. şüphesiz 2020'lerin en başarılı futbolcusu olacak haaland tabii allah korusun sakatlık vs. yaşamazsa.
  • BoJack Horseman kullanıcısına yanıt
    Oh millet ne güzel evinde 2-1 yenmeye seviniyor biz(Barcelona) 5 atsak 6'yı atsaydık daha mı garanti olurdu diyeceğiz

• quote:

Orijinalden alıntı: Shepherd.

acayip heyecanlandırıyor bu çocuk beni. messi'den ronaldo'dan sonra bir dünya yıldızının yükselişine tanıklık ediyoruz. mbappe,neymar vs. beni bu kadar heyecanlandırmamıştı. bu çocuğun yaptığı işler gerçekten inanılmaz. şüphesiz 2020'lerin en başarılı futbolcusu olacak haaland tabii allah korusun sakatlık vs. yaşamazsa.
    Çıkış evresinde Messi ile yarışır.Ronaldo'dan ise çok daha iyi bir açılış yaptı.Sezon sonu onun için kritik karar gerçekleşir.Şu dortmund'un ona katacak birşeyi olduğunu sanmıyorum çünkü favre sıkıntılı bir tip.Favre'ye kalsa zaten oynamazdı ama haland tokatlaya tokatlaya aldı formayı şimdi de kloopu getirsen kesemez.
  • Maç öncesi şöyle bir şey yaptı taraftar. Kusursuz.
    Borussia Dortmund Taraftarının Mekanı | HAYAT BİTTİ... BRAVO YİNE TARİH YAZDINIZ

• Oynanan oyunun hakkı 2-1 den fazlasıydı. Maçın adamı Emre Can. Mükemmel oynadı bence. Dortmund'un ilk attığı golde şans yanlarındaydı. Yediği golde ise şanssızlık yaşandı. Zagadou kaymasa gol olmayacaktı. Dengeledi diyelim. Tehlikeli skor ama deplasmanda da Dortmund pozisyonlar bulacaktır. Rövanşta Verratti'nin olmaması büyük artı.
  • Dünya tarihine damga vuracak bi çocığun gelişimine bire bir tanıklık ediyoruz resmen. Uzun zamandır beni bu kadar heyecanlandıran bi futbolcu izlememiştim. Daha 19 yaşında ama oyun olgunluğu kariyer sonlarına gelmiş bi forvetten farksız. 26-27 yaşındaki haaland ı inanılmaz merak ediyorum. O zamana kadar başaracağı şeyleri izlemek inanılmaz keyifli olacak.

• Haaland 1.94 boyunda. Korner pozisyonunda kafa ile topu uzaklaştırdı, takımı kontra ya kaldırdı ve Sancho ile beraber kontraya çıktı. Hatta Sancho dan daha hızlı koşarak savunma arkasına sarktı ama Sancho vermedi topu ve kendisi şut çekti. 1.94 boyla o kadar yolu nasıl koştun velet. 1.94 sün sen ya.
  • O depar hakkında şöyle bir şey var.

Erling Haaland'ın, PSG karşısında attığı bir deparda 60 metreyi 6.64 saniyede koştuğu tespit edildi. (Sky Italia)

Bu alanda dünya rekoru 6.34, Norveç rekoru ise 6.55.

• According to SportBILD, Borussia Dortmund will consider Erik ten Hag as a potential candidate if they decide to sack Lucien Favre #BVB

• 
Sayfa: önceki 346347348349350
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.