Şimdi Ara

Borussia Dortmund Taraftarının Mekanı | HAYAT BİTTİ... BRAVO YİNE TARİH YAZDINIZ (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.593
Cevap
22
Favori
330.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: A Moonwalker

shaktarli olarak tebrik ediyorum

Bizde size Dortmund taraftarları olarak teşekkürlerimizi sunuyoruz

Turu 3-0 gibi bir net skorla geçti takımımız,Felipe Santana,Mario Gotze ve Jakub Blaszczykowski'nin golleriyle.
  • Şampiyonlar ligin'de çeyrek final kuraları bugün çekiliyor.
  • Ekleyebilir misiniz benide
  • Lewandowski sözleşmesi 2014 de bitiyor benim bildiğim uzatacak mı yoksa gidecek mi Dortmund'dan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erwin Rommel

Lewandowski sözleşmesi 2014 de bitiyor benim bildiğim uzatacak mı yoksa gidecek mi Dortmund'dan?

Şuan 2014'e kadar devam etmekte Lewan'GOAL'ski'nin sözleşmesi,fakat benim tahminime göre takımdan ayrılacağını sanmıyorum.(İyi bir transfer teklifi gelmedikçe)

@DeswesheR
    Sizide ekledim
  • Dk.67 Malaga karşısında 1 sarı kartımız var Grosskreutz'un gördüğü kart ile.Gol yemeden bitirirsek gayet iyi avantaj olacak,golde bulmak lazım tabiiki.
  • Ekle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi' selam verelim maç yaklaşıyor Signal Iduna yolları gözüktü yine
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bavarian

Bi' selam verelim maç yaklaşıyor Signal Iduna yolları gözüktü yine

Kesinlikle 80.ooo kişi gümbür gümbür edecek iki takımda da Şimdiden hakeden taraf kazansın dürüstlük çerçevesi içerisinde geçmesi dileğimizle

• Malaga maçına yaklaşık yarım saat kaldı.Takımlar son hazırlıklarını tamamlıyorlar,Dortmund'umuza canı gönülden başarılar dileriz bir üst tur yolunda
  • Kareografi mükemmel olmuş.

Borussia Dortmund Taraftarının Mekanı | HAYAT BİTTİ... BRAVO YİNE TARİH YAZDINIZ
  • O kadar bastırıp atamazsanız adamlar gelir atar. Ama Dortmund çevirir bence maçı.
  • 1-0 malaga önde.

2 gol lazım size şimdi.Elenirseniz üç İspanyol arasında bırakacaksınız bizi.
  • Lewandowski yazdı gene ,

Yahu nereye baksam yıl sonunda Lewandowski gidecek diyorlar doğru mu? Eğer gidecekse kimi alacak Dortmund?
  • Lewandowski yazdı 1-1 oldu. Maç ya böyle biter ya da 2-1 alırsınız daha fazla gol olacağını sanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erwin Rommel

Lewandowski yazdı gene ,

Yahu nereye baksam yıl sonunda Lewandowski gidecek diyorlar doğru mu? Eğer gidecekse kimi alacak Dortmund?

Dzeko haberleri vardi birara.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İş sıkıntıya girdi biraz.Ancak 2. yarıda J.Klopp'ün icabına bakması lazım taraftarada büyük görev düşüyor.Maç dışı olan Lewandowski transfer konuşmaları ile henüz net bir gelişme yok;ama ManU-Chelsea tarzı güçlü ekipler takip ediyor.
  • Borussia Dortmund Taraftarının Mekanı | HAYAT BİTTİ... BRAVO YİNE TARİH YAZDINIZ

• Malagaya elenirse çok yazık olur. Final bekliyorum ben.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.