Şimdi Ara

Borussia Dortmund Taraftarının Mekanı | HAYAT BİTTİ... BRAVO YİNE TARİH YAZDINIZ (339. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.593
Cevap
22
Favori
330.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 337338339340341
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Red Bull Salzburg's Erling Braut Haaland has arrived in Dortmund along with agent Mino Raiola for talks with Borussia Dortmund, according to RN. #BVB #RBS

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BoJack Horseman

Red Bull Salzburg's Erling Braut Haaland has arrived in Dortmund along with agent Mino Raiola for talks with Borussia Dortmund, according to RN. #BVB #RBS

• BoJack Horseman kullanıcısına yanıt
    Leipzig veya juventus a gidicek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • XI: Bürki, Akanji, Hummels, Zaga, Hakimi, Weigl, Brandt, Schulz, Hazard, Reus, Sancho.

• REUSSSSSS SÜPER GOLLL

• quote:

Orijinalden alıntı: BoJack Horseman

Şu an Milot Rashica diye bi çocuk keşfettim. Kosovalı Dembele. Keşke düşünülse.
    Evladım ligi dağıtıyor maşallah. Bayern’e karşı şahane bir gol attı.

• Sancho ve Hazard’ın golleriyle bir anda fişi çektik.

• SCHUUUULLLZZZ

• İyi oyunla deplasmandan dönüyoruz. Brandt’ın yaratıcılığı çok etkili. Schulz ilk kez bu kadar iyiydi. Zagadou 1 asist yaptı bugün müthişti. Sancho’nun inanılmaz performansı sürüyor. Son 6 maç 7 gol 4 asist ile oynuyor. Haftaya içeride Leipzig maçı çok önemli.

• favre hocam bu takıma daha napsın , hala favreout diyorsun. az vefa olur insanda
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusei

favre hocam bu takıma daha napsın , hala favreout diyorsun. az vefa olur insanda
    Dortmund'lu kardeşimiz döneklik yapmaz. Peki ya o yazıyı kaldırdıktan sonra Favre yine çöpleşirse ne dicek :D
  • Aşırı saçma bir fikstüre giriyoruz yeni fark ettim. Dün oynadık, salı günü içerde Leipzig ile oynuyoruz ve cuma günü Hoffenheim deplasmanına çıkıyoruz. 7 günde 3 maç.

• CL’de rakip PSG oldu. Çok zor kura.

• Çeviriden paylaşıyorum.
    "İkisi de #Haaland 'nın ve yıldız danışmanı Mino Raiola (52), BVB'nin en üst düzeyde geliştirilebilecek ideal sıçrama tahtası olduğunu biliyor. ”[BILD] #BVB

• Raiola, Haalandin sonraki takimini bile planlamiştir.Unitedla yasadiği Pogba olayi malum. Yüzde 60 Dortmund, yüzde 40 Leipzig diyorum.Sonraki takimi da, Raiolaya en çok komisyonu veren takim olacaktir.

1-2 sene içinde Dortmund Haalandi geliştirip, 100 milyon ve üzerine satacaktir. Bu, Raiolanin arayipta bulamadiği şey. Leipzigteki hirs Bayern ve Dortmundta yok.5 tane forvetleri, altinciyi almaya çalişiyorlar.Ligi kazandiktan sonra, ligdeki pozisyonlarini sağlamlaştirip, ŞLde başariyi hedeflemeye başlayacaklardir. Bu esnada, Haalandi,satmayi düşünürler mi? Zor. Bu sebeple, Raiolanin Dortmundu tercih edeceğini düşünüyorum.
  • Jadon Sancho this season:

🐝22 games for BVB, 11 goals & 12 assists
    ✅BVB's top scorer & best assist provider
    🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿5 caps for England, 2 goals & 2 assists
    🏆German Super Cup
    🥈Golden Boy
    🥈Kopa Trophy

Future Superstar.

• Büyük gün geldi çattı. 2010’ların son iç saha maçında ligin en formda takımı ile karşılaşacağız saat 22.30’da. Schmelzer, Witsel ve Delaney hariç herkes oynayabilecek durumda açıklaması yapıldı Favre tarafından. 3-4-3’ün ilk ciddi sınavı olacak. Kadronun bozulacağını sanmıyorum. Schulz’un son maçtaki iyi performansı ona yine forma şansı bulduracaktır diye düşünüyorum.

Bürki
    Akanji - Hummels - Zagadou
    Hakimi - Weigl - Brandt - Schulz
    Hazard - Reus - Sancho

Kazanmak zorundayız. Kaybedersek yarış ciddi zora girer.

• Gollü maç bekliyorum.Leipzig'de çok formda bakalım ne olacak.
  • 1️⃣1️⃣ #BVB: Bürki - Akanji, Hummels, Zagadou - Hakimi, Weigl, Brandt, Guerreiro - Hazard, Reus (C), Sancho. #BVBLeipzig

Guerreiro hariç beklediğim gibi.

• 
Sayfa: önceki 337338339340341
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.