Şimdi Ara

Borussia Dortmund Taraftarının Mekanı | HAYAT BİTTİ... BRAVO YİNE TARİH YAZDINIZ (337. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.589
Cevap
22
Favori
330.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 335336337338339
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Der Klassiker günündeyiz. Son yıllarda fix olarak 4-5-6 yemeye alıştığımız Allianz Arena'da Bayern'in konuğu olacağız 20.30'da. Moralimiz ve formumuz yerinde gidiyoruz Münih'e. Bayern'de stoper krizi yaşanıyor. Lewandowski yine en büyük tehditleri. Darmadağın etti ligi şimdiye kadar. Özellikle Akanji'nin bu maç hatasız olması lazım. Inter maçı ilk golde yapmıştı bir salaklık. Bu akşam hataya yer olmamalı. Reus ve Sancho'nun durumları maç saatinde belli olacak. Ayrıca Paco da, Inter maçında sonradan girmişti. Umarım akşam oynar o da.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bürki, Hakimi, Akanji, Hummels, Schulz, Witsel, Weigl, Sancho, Brandt, Hazard, Götze.

Reus ve Paco yedek kulübesinde.

• Lewa... Yazdı yine.

• Maçın başındaki birkaç dakikalık kesitler hariç varlık koyamadık. Bürki ve Hummels en iyilerimiz. Sancho erken çıktı, sakatlık sanırım. Şüpheliydi zaten. Paco ve Reus girmeden hiçbir şey olmaz bu maçta.

• VAR golü verdi, 2-0 Gnabry.

• Adamlar eze eze yeniyor.Çok büyük fark var her mevkide.
    Leva ile Brandt nasıl mevkidaş olabiliyor anlamıyorum.
    Davies büyük cevher.
    Alcacer'i görmek isterdim maçta.
    Coman rüzgar maşallah.
  • Bayern çok iyi takım olmuş ama bu Dortmund gibi bir takımın bu kadar çaresiz kalıcağı anlamına gelmiyor.
    Gerçekten eze eze yendiler. Dortmund çıkarken çok fazla top kaybetti. Atağa çıkamadı bile neredeyse adam akıllı.

Takımın geleceği düşünülürse Favre ile yollar ayrılmalı şöyle bir maçtan sonra. Ben Favre'nin 2. sezon patlayacağını seziyordum şahsen kariyerindede yaşadıklarından dolayı yanılmamışım.
  • Allianz Arena tarifesini bozmadık yine, istikrarımızı koruduk. Çok da söylenecek bir şey yok açıkçası 90 dk bomboş bir oyun.

• quote:

Orijinalden alıntı: wirlebendichh

Bayern çok iyi takım olmuş ama bu Dortmund gibi bir takımın bu kadar çaresiz kalıcağı anlamına gelmiyor.
    Gerçekten eze eze yendiler. Dortmund çıkarken çok fazla top kaybetti. Atağa çıkamadı bile neredeyse adam akıllı.

Takımın geleceği düşünülürse Favre ile yollar ayrılmalı şöyle bir maçtan sonra. Ben Favre'nin 2. sezon patlayacağını seziyordum şahsen kariyerindede yaşadıklarından dolayı yanılmamışım.
    ben bu konu sahibine 2 senedir favre çop diyorum dinlemiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Todo Al Blancos

ben bu konu sahibine 2 senedir favre çop diyorum dinlemiyor

Alıntıları Göster
    Anladı hocam anladı o da. favre kovulsa pilav dağıtıcak hali var adamın
  • quote:

Orijinalden alıntı: wirlebendichh

Anladı hocam anladı o da. favre kovulsa pilav dağıtıcak hali var adamın

Alıntıları Göster
    anladi da her mac oncesi gaza gelip favre hocam diyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Todo Al Blancos

anladi da her mac oncesi gaza gelip favre hocam diyor

Alıntıları Göster
  • BMGdeki Marco Rose tam Dortmundluk hoca aslinda, onu kaçirmalari kötü olmuş.Bugün Favre kovulsa, yerine kimin geleceği de belirsiz.Belki de bu yüzden Favreye sabir gösteriyorlar.Ten Hag Bayerne gidecek gibi. Nagelsmann ve Roseu takimlari birakmaz.Mourinho iddialari var.Belki o gelir.
  • Kenshin12 kullanıcısına yanıt
    Zamanında Rose, Favre, Nagelsmann arasında kalmıştık. Durum ortada

• Milli ara sonrası rezillik kaldığı yerden devam ediyor. İçerde ilk yarı lig sonuncusundan 3 yenmez be.

• Borussia Dortmund Taraftarının Mekanı | HAYAT BİTTİ... BRAVO YİNE TARİH YAZDINIZ
  • 0-3’ten çevirdik ama yine de Favre sorgulanmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoJack Horseman -- 23 Kasım 2019; 0:26:4 >
  • hadi iyisiniz yine, kurtardınız 1 puanı
  • There are four names being considered by Borussia Dortmund as replacements for Lucien Favre, according to Bild. They are Roger Schmidt, Niko Kovac, Mauricio Pochettino, and Ralf Rangnick. #BVB #FCBayern #RBL

Favre Barcelona ve Berlin maçlarında takımın başında olacak. Barca'ya yeniliriz zaten de Berlin'de de bizim belalımız Kalou'dan şov bekliyorum. Sonrası için istediğim hoca Adi Hütter. Üstteki adaylardan Poch bana göre imkansız. Keşke olsa, ilk tercihim olurdu. Schmidt ligi tanıyan Salzburg geçmişi de iyi olan biri. Şans olarak bence en yukarıdaki isim çünkü Frankfurt'un Hütter'i bırakması zor bana göre. Rangnick hiç gelmez, Red Bull takımlarında takılıyor. Kovac da tercih edilmez herhalde. Hütter bize Kovac Frankfurt'a olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: BoJack Horseman

There are four names being considered by Borussia Dortmund as replacements for Lucien Favre, according to Bild. They are Roger Schmidt, Niko Kovac, Mauricio Pochettino, and Ralf Rangnick. #BVB #FCBayern #RBL

Favre Barcelona ve Berlin maçlarında takımın başında olacak. Barca'ya yeniliriz zaten de Berlin'de de bizim belalımız Kalou'dan şov bekliyorum. Sonrası için istediğim hoca Adi Hütter. Üstteki adaylardan Poch bana göre imkansız. Keşke olsa, ilk tercihim olurdu. Schmidt ligi tanıyan Salzburg geçmişi de iyi olan biri. Şans olarak bence en yukarıdaki isim çünkü Frankfurt'un Hütter'i bırakması zor bana göre. Rangnick hiç gelmez, Red Bull takımlarında takılıyor. Kovac da tercih edilmez herhalde. Hütter bize Kovac Frankfurt'a olabilir.
    barçaya yenileceğiniz kesin değil 2 takımda formsuz dordmund deplasmanda bira daha iyi olsa maçı kazanabilirdi. tek yapmanız gereken messiyi durdurmak koordinasyon felan bozuk barçada ve iyi kontra çıkmanız messi atmassa gol atacak adam yok suarez birde..eviniz de de iyi oynadınız barça hiç iyi oynamıyor tüm goller ve gol olan şeyler messi ile devam ediyorD
  • 
Sayfa: önceki 335336337338339
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.