Şimdi Ara

Borussia Dortmund Taraftarının Mekanı | HAYAT BİTTİ... BRAVO YİNE TARİH YAZDINIZ (333. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.593
Cevap
22
Favori
330.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 331332333334335
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sancho ile 1-2 öndeyiz ama 3ü atmak şart.... Brandt girdi Sancho çıktı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3ü atamazsak yiyeceğimiz belliydi, ders aldığımız da alacağımız da yok açıkçası. 2-2 bitiriyoruz.

• Bu sene Dortmund şampiyon diye düşünürken Leipzig şampiyon olursa ne gülerim.

• Olur valla. Hatta birkaç seneye de Bayern'e geçer Nagelsmann, iyice düşman olur bize.

• Nagelsmann çok iyi.Kisa sürede Leipzig bayaği toparlamiş.Oyunu kanatlara yayip, oynadiklari pas oyunu da iyiydi.ŞL'de büyük maç tecrübesi edinsin, Bayern için çok iyi olurdu.fakat Real forumunda Bayern için Mourinho iddialari vardi. Bayernin yeni başkani, Mourinhonun yakin arkadaşi.Mourinhoyu Kovactan sonra Bayernin başına gecirip, Mourinhoya büyük bütçe verecekmiş.Mourinhoda ŞLyi kazanarak kariyerini bitirmek istiyormuş.Mourinho şimdiden Almanca öğrenmeye başlamiş.

Nagelsmannin bir oyuncusunun geçenlerde bir açıklamasini gördüm.Nagelsmann, her oyuncuyu geliştirir diyordu.Nagelsmannin oyuncularini kendine bu kadar inandirmasi, oyuncularinin liderliğini bu kadar kabul etmesi çok güzel bir şey.Bu motivasyon yönünün de iyi olduğunu gösterir.

Dortmundu Barça karşinda beğendim.Witsel, Dortmundun en önemli oyuncusu.Tempoyu istediği zaman düşürdü, istediği zaman yükseltti,tam bir maestro gibiydi.Hummels, savunmaya müthiş liderlik yapti.Benim beğenmediğim tek şey, Dortmundta büyük maçlarda oyunu Reustan başka değiştirecek oyuncu yok.Reus durunca, Dortmundta duruyor.Hazardin Sanchonun hatta Brandtin bu konuda biraz daha sorumluluk almalari gerektiğini düşünüyorum.

• Leipzig tecrübesizlikten tökezlemezse eğer şampiyon. Bu arada Dortmundan bir halt olmaz.
  • Borussia Dortmund's Starting XI: Bürki - Piszczek, Akanji, Weigl, Hakimi - Witsel, Dahoud - Sancho, Reus, Hazard - Götze #BVBSVW

Değişik bir kadro... Hummels sakat. Paco kesik yemiş. Dahoud ve Götze uzun aradan sonra 11.

• İlk golü yedik yine anında cevap verdik Götze kafayla attı, dikkatli devam etmek lazım.

• İlk yarı 2-1 önde kapatıyoruz...

• 2-2.. Tam bize yakışan goller yiyoruz

• 2-2 bitiriyoruz. Silkelenmesi lazım takımın. Gidişat iyi değil.

• Hummels kadroda. Paco ve Schulz yok. Prag deplasmanındayız yarın.

• Başarılar hocam.
  • Borussia Dortmund's Starting XI: Bürki - Piszczek, Akanji, Hummels, Hakimi - Delaney, Witsel - Sancho. Brandt, Guerreiro - Reus #SLABVB

En uçta Götze, Guerreiro sol bekte Reus da sol kanatta başlayabilirdi. 3 puan şart Barca v Inter maçını rahat izleriz.

• wirlebendichh kullanıcısına yanıt

• GOOLLLLLLLLLL HAKIMI!

Prag da gayet iyi oynuyor karşılık vermelerini bekliyorum.

• Dün akşam yazamadım forum hatalıydı. Pek tatmin edici oyun olmasa da kontralarda etkili olduk ve Hakimi'nin 2 güzel golüyle kazandık. Prag zor bir rakip. Taraftarı da süper. Makul bir grupta olsalar sürpriz yapabilirlerdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: BoJack Horseman

2-2.. Tam bize yakışan goller yiyoruz
    favre dortmunda nasıl bir oyun oynatıyor izledim ama pek anlamadım yardımcı olun analiz edin lütfen rica ediyorum
  • Borussia Dortmund's Starting XI: Bürki - Piszczek, Akanji, Hummels, Guerreiro - Witsel, Delaney - Hazard, Reus, Hakimi - Götze #SCFBVB #BVB

Brandt ve Sancho yedek..

• GOOOOOLLLL WITSEL HARİKA GOL

• 
Sayfa: önceki 331332333334335
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.