Şimdi Ara

Borussia Dortmund Taraftarının Mekanı | HAYAT BİTTİ... BRAVO YİNE TARİH YAZDINIZ (235. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.593
Cevap
22
Favori
330.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 233234235236237
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla ben onu bunu bilmem evinde önemli bir derbide 4-0 dan bir takım maç veriyorsa ben o takımı yöneten antrenörü kapının önüne koyarım.
  • maci izlemek istiyordum ama firsat olmadi ilk yari sonucuda 4-0 gorunce neyse tek tarafli sıkıcı bi mactir izlemesemde olurmus dedim neler kacirmisiz meğer gecmis olsun dortmund taraftarlarina

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mAtes52

GOOOOOOOOOOLLLLLLLLL GUERREİROOOOOO 4-0

ŞALKEYİ YERDEN YERE VURUYORUZ, DUVARDAN DUVARA ÇARPIYORUZ!

Adamlar duvardan geri sekti.

• Borussia Losermund

• Hocam kusura bakmayın ama alıntılama gereği duydum.

• Ben size bu hoca bosz dediğimde yok bu hoca bosz değil dediniz şimdi görüyorum herkez bosz diyor yine haklı çıktım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 97/98 derbisini izlemiş olsam da hatırlayamıyordum , ondan efsanesini izledik

Bu arada imzaya yakında 2 isim daha eklenir .
  • Bosz kovulma haberi ne zaman gelir
  • Momentum diye diye oyunun mokunu çıkardılar. Rakip 4-0'dan maçı çeviriyor. Joysticki parçalayacağım sinirden. Beter ol EA.

Edit: Yanlış konu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider-Man -- 25 Kasım 2017; 20:40:56 >
  • Ne olmuş la o maçta

• TsubasaMessi hocamdan maç analizi beklıyorum ama o muhtemelen aynı saatte oynanan Rasenball maçını izliyordu

• quote:

Orijinalden alıntı: senertheking

TsubasaMessi hocamdan maç analizi beklıyorum ama o muhtemelen aynı saatte oynanan Rasenball maçını izliyordu

ara ara izledim.sizin hoca yanlis kadro cikardi,orta sahayi zayif tutup,sagda di santo tercihi hataliydi,bu hata 4 gole sebep oldu.sonra degistirdi.keske maca oyle baslasaydi,3 puan alabilirdi schalke.
  • Hocamı yedi zenci ve tayfası....

tuchel ayarında çöp biri gelir ligi 7. falan bitirir dortmund. , neticede bok boku kenefle bulurmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Louis Van Gaal

Hocamı yedi zenci ve tayfası....

tuchel ayarında çöp biri gelir ligi 7. falan bitirir dortmund. , neticede bok boku kenefle bulurmuş.

Senin Hollanda'lı hocalara karşı bir zaafın var heralde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaban arısı

quote:

Orijinalden alıntı: Louis Van Gaal

Hocamı yedi zenci ve tayfası....

Senin Hollanda'lı hocalara karşı bir zaafın var heralde.

nickim dışında düzgün bir hollandalı hoca olmadı ki. Ne zaafım olacak?

• According to Bild, Bosz will not be sacked at #BVB. The coach will still be on the bench against Leverkusen next week.

Bild report that Peter Bosz will continue as Borussia Dortmund manager because there are currently no alternatives in the market. #BVB

Yazın Nice'te kalacağım diyen Favre çöp ligde sürünüyor. 17. şu an.

David Wagner düşünülür büyük ihtimalle. Benim adayım Ottmar Hitzfeld.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Weidenfeller about @Aubameyang7 : It was stupid to get a yellow-red card. He didn't help the team with that. #BVB

KONUŞ KRAL KONUŞ.

• Henrikh Mkhitaryan iddaları söz konusu..

• genel kurulu takip ettim.watzke reis basarisizligin sebebi olarak saldiriyi gosterdi. scout 1.5 senedeki olaylar sebebiyle ayrilmis.1.5 milyon sterlinin etkisi yok dedi,tuchel gideli 1 sene oldu,ayriliklara sebep oluyor hala.saldiri da 1 sene once oldu,hala etkisi varmis.
  • Götze 6 hafta yok.

• 
Sayfa: önceki 233234235236237
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.