Şimdi Ara

Borussia Dortmund Taraftarının Mekanı | HAYAT BİTTİ... BRAVO YİNE TARİH YAZDINIZ (232. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7.593
Cevap
22
Favori
330.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 230231232233234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://twitter.com/Dortmund1907/status/932696437250494465

BVB’de bu gidişat yönetimi yer gibi duruyor. Futbolda dün yok, iflastan en tepeye çıkaran patron en tepe idaresini yapamıyor, kredi hızla tükeniyor.
    Sezon başı Scout şefi ile anlaşamadı diye Tuchel’i gönderdin. Sezon içinde Scout şefi Arsenal’e gitti.
    Kabul edilemez.

Watzkenin ultras gruplar ile arası zaten yok şimdi taraftar dernekleri ve müferitlerdende homurdanmalar başladı. Sonu ne olacak bakalım.

Bu Watzkeyi vizyonsuz diye cok elestiriyor Almanlar sosyal medyada.
    Tamam, iflastan kurtardı da, bari Munihin cok kotu oldugu sezonlarda sampiyon ol. Simdi Rasenball var. Schalke 04 eski gunlerine donus sinyalleri veriyor. Dortmund bir anda ilk 4 disi kalabilir.

Bu adam cok ciddi. Mesela, Munih baskani matrak adam. D.Costanin roportajini okuyom dun, paragoz demis onada. Neymari sevmem, Afrikali Guney amerikali topcu sevmem. milyar dolarlık yatirim yapip, hisse almak isteyen var, ihtiyacimiz yok. ihtiyac olursa satariz. boyle diyor adam, Wagner icin Nagelsman hocam, 18 istiomus, 10dan fazla vermeyip, ucun besin pazarligini yapıyorlarmis. PSGye de laf cakiyor arada.cok matrak adam.

Watzke reisin aciklamalari hep yapamayiz, veremeyiz mesela. Abi, risk alacaksin. Diyo ki, James gibi topcu alamayiz, Jamesin maasini odemek icin maaslari, 150 milyon artirmaliyiz, bu da olmazmis. James, 6.5 milyon aliyomus. 6.5u da veremiyorsan, dukkani kapat
    abi.

Aubemayangi sattin. Yerini nasil dolduracaksin? savunmanin dengesini bozup, skor yukunu cekiyor. Philips mi yerini dolduracak.

• MATCHDAY!

Dortmund v Tottenham

22.45 @ Signal Iduna Park

Ayrıca bugün Peter Bosz'un doğum günü. Çomar Auba şu maçı al da sevinsin adam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shinji Kagawa, Son Heung Min ve Aaron Mooy ile birlikte Yılın Asyalı Oyuncusu ödülüne aday gösterildi.

• Dortmund XI vs Tottenham: Bürki, Toljan, Bartra, Zagadou, Schmelzer, Weigl, Guerreiro, Yarmolenko, Götze, Kagawa, Aubameyang.

Tottenham XI vs Dortmund: Lloris, Aurier, Sanchez, Vertonghen, Rose, Dier, Winks, Eriksen, Alli, Son, Kane.

#BVBTHFC

4-1-4-1 görür müyüz 🤔

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoJack Horseman -- 21 Kasım 2017; 22:3:3 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dortmund un puan kaybedeceğini düşünüyorum bu sene işler istedikleri gibi gitmiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dortmund'un kaybetmeyeceğini hatta yeneceğini düşünüyorum.Tottenham için önemsiz bir maç son maçı Apoel'i içerde 1-0 yense bile liderler çünkü ama bakıp göreceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

Dortmund'un kaybetmeyeceğini hatta yeneceğini düşünüyorum.Tottenham için önemsiz bir maç son maçı Apoel'i içerde 1-0 yense bile liderler çünkü ama bakıp göreceğiz.

Evinde Apoel yenemeyen takım, eski Adana Demirsporlu Pote'den gol yiyen takım, Tottenham'ı yenecek? Ok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Francis

quote:

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

Dortmund'un kaybetmeyeceğini hatta yeneceğini düşünüyorum.Tottenham için önemsiz bir maç son maçı Apoel'i içerde 1-0 yense bile liderler çünkü ama bakıp göreceğiz.

Evinde Apoel yenemeyen takım, eski Adana Demirsporlu Pote'den gol yiyen takım, Tottenham'ı yenecek? Ok.

Arsenal Totenham'ı yendi vasatken neden olmasın.Futbolun adaleti olmaz.İç saha maçı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 21 Kasım 2017; 22:19:0 >
  • Tottenham ın önemsemeyeceğini düşündüğünden dolayı dedi onu.

• quote:

Orijinalden alıntı: offside

Tottenham ın önemsemeyeceğini düşündüğünden dolayı dedi onu.

Premier lig daha önemli ve ağır hem Apoel maçınında önemi artar galibiyetle lider çıkarlar oluyor böyle.Ben Tottenham'ın o kadar önemseyeceğini sanmam.
  • Ben de öyle düşünüyordum. Özellikle Kane ve eriksen e iyi bir dinlenme lazımdı ama maalesef pochettino hoca tam kadro çıktı maça. Dediğin gibi apoel i yenince her türlü bizim zaten

• Kazma hala kazma

• Kazma attı. Sevinemiyorum

Asist ise tek kelimeyle harika. Yarmo topukla önüne salmıştı.

• Beşiktaşım yendi. Dortmundum öne geçti, yarın da Barcelonam yener umarım

• Golümüz.https://twitter.com/BorussenEdits/status/933067768286543872

• Borussia Dortmund Taraftarının Mekanı | HAYAT BİTTİ... BRAVO YİNE TARİH YAZDINIZ

• Bürki 2 dakika içinde net 2 kurtarış yaptı. Sen eskiye dönersen biz deliye döneriz

• İY: Dortmund 1-0 Tottenham. Uzun zaman sonra derli topluyuz diyebilirim, tabi konuşmak için 45 dk çok az bir süre. Toljan çok kötü, Zagadou da bi pozisyonda izledi sadece.

4-1-4-1 ile fena değiliz. Yalnız şu takımda Dahoud harcanıyor diyebilirim.

• Defansın sağından çıkaramadık topu Kane yazdı.

• Heung-Min Son has scored 8 goals in 10 games against @BVB in his career. #bvbthfc

Şaşırdık mı, hayır

1-2.

• 
Sayfa: önceki 230231232233234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.