Şimdi Ara

Borusan çıkışlı sıfır galeri x3'leri hakkında ...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> Borusan çıkışlı sıfır galeri x3'leri hakkında ...
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    10518 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Merhaba,

Bir sebepten dolayı x3 ilanlarını gezmekteydim ve karşıma yeni x3 ilanı çıktı 3-5 adet. hepsi sıfır. tamam olabilir birsürü galeri var ithal araç satan bunu biliyorum.

Yalnız yanlış olan şu ki araçlar borusan çıkışlı. yani adam aldığı gibi sıfır km aracı satıyor sanırım ve sayıları birden çok . Acaba firmanın biri kampanya falan mı yaptılar benzinciden falan mı çıktı bu arabalar da herkes satıyor anlamadım.

Yoksa galeri ve borusan anlaşma imzaladı da borusan üzerinden mi ithalat yapıyorlar anlamadım ki .

Yada bir pazarlama stratejisi olarak Borusan işlek galerilere mi sattı reklam olsun satışı tavan yapsın diye. Bi açıklama getiremedim ben bu hususa.

1:http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-bmw-2011-x3-2-0-d-xdrive-43583902/detay? (ERMOTOR)

2:http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-bmw-2011-bmw-xdrive-2-0d-siyah-145km-siyah-ss-motors-da-43065935/detay? (SSMOTOR)

3:http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-bmw-borusan-cikisli-x3-2-0-d-xdrive-premium-geri-kamera-full-43833703/detay? (UZUNLAR OTOMOTİV)

4:http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-bmw-borusan-cikisli-0-km-de-arac-plakasizdir-42062764/detay? (Bu aracın borusandan çıkmadığı gözüküyot)

5:http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-bmw-2011-yeni-x3-2-0-dizel-borusan-faturali-sifir-42765085/detay? (Kolatlar)

6:http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-bmw-sevki-eren-0-km-de-borusan-cikisli-2011-model-x3-yeni-43779236/detay? (MERPEN OTOMOTİV)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuf -- 1 Mart 2011; 11:02:00 >

|
    |

• Yüzbaşı
    409 Mesaj
    Merak etme kafan rahat olsun. Galeriler borusan kotasını doldursun diye borusan üzerinden filo şeklinde araç alıyorlar. Hem Borusan kota dolduruyor, hemde galeriler uygun fiyatta 0km araç alıyorlar. Bir sıkıntı yok.
    |
    |
  • Yarbay
    10518 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: selcukakman

Merak etme kafan rahat olsun. Galeriler borusan kotasını doldursun diye borusan üzerinden filo şeklinde araç alıyorlar. Hem Borusan kota dolduruyor, hemde galeriler uygun fiyatta 0km araç alıyorlar. Bir sıkıntı yok.

Galeriler borusandan filo alıyor yani öylemi ?
    |
    |
  • Yarbay
    13791 Mesaj
    Bu zamanda galerici olmak varmış. Galeri-Borusan el ele, hep beraber kazıkçılar ligine
    |
    |
  • Yarbay
    11746 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yusuf

quote:

ewt dogru.. borusan, koluman, dogus... hepsi kota doldurmak icin yaparlar bunu :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    10518 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: TechZone

quote:

Orijinalden alıntı: yusuf

quote:

ewt dogru.. borusan, koluman, dogus... hepsi kota doldurmak icin yaparlar bunu :)

Borusana uğramayalı epey değişmiş mantaliteleri şaşırdım.

Peki bakalım sağolasın.
    |
    |

• Yarbay
    4205 Mesaj
    quote:

Merak ediyorum galerilerdeki bu fiyatlarda ne kadar pazarlık payı var. Bilginiz var mı?
    |
    |
  • Yarbay
    2218 Mesaj
    yakın arkadaşım yazın Has otomotiv çıkışlı sıfır km 2011 model E 350 cdi 4 matic i galeriden 79 500 eur a aldı fena fena...satsa 10 bin eur cepte
    |
    |
  • Yarbay
    5831 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: vincentvega

quote:

Merak ediyorum galerilerdeki bu fiyatlarda ne kadar pazarlık payı var. Bilginiz var mı?

Pazarlığı bilmiyorum ama hiç de ucuz satmıyorlar.Benim 64-65 bin euroya alacağım x3 e 71 bin yazmışdı,galerinin biri.
    Yalnız başka arkadaşım grey market 520d aldı(tam faturalı),neredeyse 15-20 bin euro ucuza geldi.
    |
    |
  • Yarbay
    2555 Mesaj
    Kota doldurma açısından mantıklı bir hareket. Biraz pahalıya satmalarının nedeni de Borusan'a gidip sıra bekleyeceğiniz arabanın galeride hazır olmasından kaynaklanıyor. Tabi sırası olmayan bir aracı da pahalıya satmaya çalışıyor olabilirler. Tutturabildiğine tabi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuuberk -- 1 Mart 2011; 16:11:51 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    452 Mesaj
    Buna 75000 euro vereceğime ikinci el audi q7 alırım.Hem tip olarak daha güzel daha heybetli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuning_vw -- 1 Mart 2011; 18:17:09 >
    |
    |
  • Yarbay
    7398 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tuning_vw
    Buna 75000 euro vereceğime ikinci el audi q7 alırım.Hem tip olarak daha güzel daha heybetli.

Anladim da konu bu degil ki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
anzer balı
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Ko Cuce
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.