Şimdi Ara

BORUSAN 2. ELİ TAVSİYE EDER MİSİNİZ? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
2
Favori
4.455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bende mart 5 te 118i aldım. Tramer temiz kazasız dendi. Sol arka ve ön kapı değişmiş çıktı. Ben bunu bugün anladım. Yalnız aldığım zaman tramer de gözükmüyordu. Siz siz olun o 72 nokta testi varya. Onu yapmışlar mı, belge isteyin. Sol iki kapı değişmiş hemde yetkili olmayan bir serviste. Böyle rezillik olmaz. Gelişmeleri yazarım. Konu açmayıda düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagrimir

Bende mart 5 te 118i aldım. Tramer temiz kazasız dendi. Sol arka ve ön kapı değişmiş çıktı. Ben bunu bugün anladım. Yalnız aldığım zaman tramer de gözükmüyordu. Siz siz olun o 72 nokta testi varya. Onu yapmışlar mı, belge isteyin. Sol iki kapı değişmiş hemde yetkili olmayan bir serviste. Böyle rezillik olmaz. Gelişmeleri yazarım. Konu açmayıda düşünüyorum.

Otomobil genel bölümünde konu açın ve gelişmeleri takip edelim bizde hocam, ilginç ve üzücü bir durum geçmiş olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagrimir

Bende mart 5 te 118i aldım. Tramer temiz kazasız dendi. Sol arka ve ön kapı değişmiş çıktı. Ben bunu bugün anladım. Yalnız aldığım zaman tramer de gözükmüyordu. Siz siz olun o 72 nokta testi varya. Onu yapmışlar mı, belge isteyin. Sol iki kapı değişmiş hemde yetkili olmayan bir serviste. Böyle rezillik olmaz. Gelişmeleri yazarım. Konu açmayıda düşünüyorum.

bir dakika, aracı alırken araç üzerindeki hasarlara ilgili bir sözleşmeye imza atar iki taraf, bunun dışında ek bir şey çıkarsa mahkeme ile çok sağlam tazminat alırsınız.

Ben 2011 sonu borusan 2.el den araç aldım, ön tamponun boyalı olduğunu söylediler, aracı alırken buna göre bilerek imza attım, ve 5 sene geçti araçta başka sıkıntı çıkmadı.

Aracın fiyatı aksesuarına göre malum sitedeki araçlardan daha ucuzdu yani insanların kafasında çok pahalıdır diye kalmış o kadar uçuk değil fiyatlar artı pazarlık payı da var.

Genelde tavsiye eder misiniz dersen, ellerine çok araba geliyor, garanti olayı önemli, bazıları az hasarlı bazıları çizik vs. Ama cok ciddi sürpriz çıkamaz en fazla kaporta vs.

Arabaların çoğu filo kiralama ama kısa dönemli değil uzun dönem kiralama aracı olduklarından çok fazla hırpalanmamış olabilir. Bence denk getirip alınabilir galeriler yerine.

• "araçlar 2 yıl garantili" kısmını biraz açalım arkadaşlar.

bu araçlar bmw garantili değil. borusan'ın kendi verdiği ve kapsamı sıfır araçlardan farklı olan bir garanti. bunun detaylarını yazılı olarak isterseniz görürsünüz aynı şey olmadığını.

piyasadaki ikinci el fiyatları o kadar altı boş ki 2013 316i aracını (50bin km) 104bin tl ye satıp, aynı hafta 2015 316i (10bin km) aracı 109bin liraya alan arkadaşım var. ilki modern line dı diğer boş line ama gerçekte hemen hiç aksesuar farkı yok araçların. ikisinde de birer parça boya var.

yani borusanla ciddi bir pazarlıkla araç alınabilir. hemen hepsi uzun dönem kiralama araçlar ve hatta test araçları. bence kötü değil.
  • haşatını çıkarıp öyle veriyorlar tavsiye etmem
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.