Şimdi Ara

BÖRÜ | StarTV | BİTTİ (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
755
Cevap
15
Favori
52.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Heyecanla beklediğim dizilerden biri BÖRÜ. Ancak ne yazık ki çok ilgi görmemiş görüyor (reytinglere bakılınca), bu kadar güzel bir işin ilgi görmemesi insanı üzüyor.
  • Son bölümü yarım yamalak izleyebildim
    Başkan neden Alan’ın öldürülmesini söylüyor ? Neden bunu Kemal’e yaptırıyor ? Ortada bir sızıntı olduğunu kim nasıl anladı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dik Otur -- 3 Nisan 2018; 12:0:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kemal mi yoksa sızıntı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Le Citoyen

Son bölümü yarım yamalak izleyebildim
    Başkan neden Alan’ın öldürülmesini söylüyor ? Neden bunu Kemal’e yaptırıyor ? Ortada bir sızıntı olduğunu kim nasıl anladı?

Sızıntıya ulaşmak adına böyle bir tezgah kuruluyor sanırım. Bugün daha net anlayabiliriz. Kemal'e yaptırma sebebi ise Kemal'in kendisini bu iş için uygun görüp bu göreve talip olması.

Sızıntıyı anlama meselesi ise en başından beri terör örgütlerinin(PKK ve FETÖ) her şeyden haberdar olması veya yakalanan teröristleri timin elinden bizzat alması gibi olaylar. Sık sık net yerleri belirleyip pusular kuran, saldırılar düzenleyen bir örgüt var. Ayrıca en başında dizinin "Sızılamayan tek yer burası" diyorlar. Yani buraya da sızma girişimleri yapılıyor sık sık. En son Asena meselesindeki savcının baskın bir şekilde suçlama yapması da bu şüpheyi arttırıyor.

• BÖRÜ | StarTV | BİTTİ
  • Bu bölüm güzel olacak gibi hadi bakalım.
  • Bu dizi nasıl olurda ilgi alaka görmez hayret doğrusu!

• Hiç birinin birbirinden haberi yok nasıl bir bölüm bu arkadaş herkes farklı bir yerde.
  • Çok iyiydi, kamera açılarına bittim.

• quote:

Orijinalden alıntı: cizmele

Bu dizi nasıl olurda ilgi alaka görmez hayret doğrusu!

Doğrulardan alıntı yaptığı içindir.

• Kaya hepsini tek tek avlıcak.
  • Efsane bolum.Televizyonda boyleyse sinemada çıtayi dusunemiyorum.

• Dizi gerçekten kalite kokuyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu bölüm çok iyiydi

• Harika bir bölüm yıllarca aklımdan çıkmayacak sahneler barındırıyor dizi özellikle bu bölümde.
    "Kemal'in konuşmaları efsaneydi."
  • "Güzel isimdir Kemal. Ama babam bana bu ismi anlamından ötürü vermedi. Bu adı taşıyan büyük, çok büyük bir adamdan dolayı bana Kemal dediler. Bu isim kimine huzur verir, güven verir; kimine de korku

Tek kelime ile mükemmel bir sahne idi

• Diyecek bir şey bulamadım. Muhteşem. Jeff Burrell abimizde rolünü güzel oynamış. Umarım rolü yüzünden kulaklarının çınlamasından rahatsız olmaz.
  • cizmele kullanıcısına yanıt
    Ulke standartlarini aşiyor, o yuzdendir

• -Bir gün bir uçak gelecek, içinden maklube kokan geveze bir soytarı inecek, devleti eline geçirecek. Biz de buna sessiz kalıp vatan sağ olsun diyeceğiz, öyle mi? Vatan sağ olmayacak, buna asla izin veremem!

-Kafasına sıkmadıklarımız bu ülkede davulla zurnayla karşılandı. Sonra ne oldu? Yine asker şehit ettiler.

-Güzel isimdir Kemal. Ama babam bana bu ismi anlamından ötürü vermedi. Bu adı taşıyan büyük, çok büyük bir adamdan dolayı bana Kemal dediler. Bu isim kimine huzur verir, güven verir; kimine de korku...

Bu bölümün mesajları da bunlardı. Harika gidiyor dizi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kkratoss -- 4 Nisan 2018; 23:54:1 >
  • Gerçekten efsane bir dizi. Verdikleri mesajlar çok çok iyiydi.
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.