Şimdi Ara

BÖRÜ | StarTV | BİTTİ (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
755
Cevap
15
Favori
52.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Digiturk plus kutu sahibiyim, ilk üç bölüm kayıtlı duruyor 😎😎

• Efsane bir bölüm oldu yine.

Son sahne beni benden aldı resmen. Ayı Murat

• ne zamandır görüyordum başlayayım dedim hiç bir yerde yok böyle açgözlülük olmaz kendileri kaybederler, belki buralarda bir pm vardır başka yollar için
  • 3. bölümün son sahnesi sansürsüz olarak yayınlandı. ÇİRKİN OLSAN BİLE!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ömürcan -- 18 Mart 2018; 4:58:27 >
  • O nasıl bi bölüm sonuydu yav. Emeği geçen herkese helal olsun.

Hocam bulamazsan iletişime geç.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oturup izleseydiniz kardeşim adamlar daha napsın sizin için reytinglerde 20.sirada oluyor dizi nasıl para kazanacak haklarını Blue TV ye satmışlar,sizin için art Arda 2 kere yayınlayıp üstüne bide star TV nin internet sitesi üzerinde 1 hafta bekletiyorlar izlemeyen izlemesin bide torrent ariyorlar

• 40 yılın kumpası üstümüzde
  • 4. BÖLÜM FRAGMANI

• YA BATARINA YA ATARINA TR

• Neymiş efendim dizi çok saçmaymış. Asıl izledikleriniz saçma sapan çekim hatalarıyla dolup taşmış.

• Ağladım lan son bölümde. Şu dizide en ufak emeği geçenin bile her yerleri saolsun.
  • Bu diziyi beğenmeyen Akasya Durağı izlesin. Bence efsaneler arasına çoktan girdi.

• Süresi çok kısa dizinin bana sanki öyle geliyor.Herhalde özge gürel ile serkan çayoğlu bu dizide aşk yaşıyacaklar gözüken o.
  • beyler 2. ve 3.bölümü indirebileceğim bir site yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

Süresi çok kısa dizinin bana sanki öyle geliyor.Herhalde özge gürel ile serkan çayoğlu bu dizide aşk yaşıyacaklar gözüken o.

Turkiye standartlarina gore kisa sayilir tabi. Bir dizi ile butun aksami kapatiyor bizim kanallar.

• Dizi mükemmel realite on numara. Çöp diyenler hangi dizileri izliyor acaba ilk 3 bölümde herhangi bir yalakalıkta görmedim.

• Dizideki olayların gerçek hayyattan alınması ayrı güzellik olmuş.
  • quote:

Süresi çok kısa dizinin bana sanki öyle geliyor.Herhalde özge gürel ile serkan çayoğlu bu dizide aşk yaşıyacaklar gözüken o.

Gökçe ve Kaya arasında aşk olacağını sanmıyorum hocam. Sonuçta Ayı Murat'la aralarında bir bağ oldu. İzleyiciye bunu çok iyi de yansıttılar. Gidipte Kaya ile beraber aşk yaşattırmazlar diye düşünüyorum. Doğru olanıda budur bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: daikataNa~

quote:

Gökçe ve Kaya arasında aşk olacağını sanmıyorum hocam. Sonuçta Ayı Murat'la aralarında bir bağ oldu. İzleyiciye bunu çok iyi de yansıttılar. Gidipte Kaya ile beraber aşk yaşattırmazlar diye düşünüyorum. Doğru olanıda budur bence.

Dizi başlamadan önce Özge gürel ve Serkan cayoglu Bir programa konuk oldu orada sözü geçmişti. Dizide Bir aranızda yakınlaşma olacak mı diye tanışacak lar Ama ileriye gidermi bilinmez demişti.

Zaten bunlar gerçekte sevgililer bilmiyorum Ama bana öyle geldi Ama dizide aşk meşk olaylarını çok fazla karıştırmaya bilirler.

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.