Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

BÖRÜ | StarTV | BİTTİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Recharged Daha Az
1 Kayıtlı Üye
730
Cevap
23
Favori
33.804
Tıklama
Giriş
      803 Mesaj
      Aylar önce görüp “ulan gelse de izlesek” diyordum iyi ki demişim. Efsaneler arasına gireceği gayet açık yıllar sonra tv’de Atatürk’ü görmekte mutlu ediyor insanı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yarbay
      2308 Mesaj
      ÇİRKİN OLSAN BİLE !
      |
      |

Sistem ---> NZXT S340 Elite Black - i7 4790 @4.0Ghz - 16 GB HyperX Savage Ram - Asus Expedition 1050Ti OC - Sandisk Ultra II SSD - Evga GQ 650W 80+Gold

Ekipman ---> Viewsonic 24" Full HD 1ms @75Hz - Razer Ornata Chroma - Razer Kraken Chroma 7.1 - Razer Deathadder Chroma - Razer Goliathus Medium

Notebook ---> Acer V3-772G

#Ankaragücü!
    • Yarbay
      2308 Mesaj
      Mükemmeldi mükemmel, hala bölümün etkisindeyim. O müzik geçişleri,Turan,Ayı Murat,Pilot Gökçe,ya atarına ya batarına,bizden sadece düşman korkar,3450... Ne denebilir ki daha her sahnesi mi efsane olur..
      |
      |

Sistem ---> NZXT S340 Elite Black - i7 4790 @4.0Ghz - 16 GB HyperX Savage Ram - Asus Expedition 1050Ti OC - Sandisk Ultra II SSD - Evga GQ 650W 80+Gold

Ekipman ---> Viewsonic 24" Full HD 1ms @75Hz - Razer Ornata Chroma - Razer Kraken Chroma 7.1 - Razer Deathadder Chroma - Razer Goliathus Medium

Notebook ---> Acer V3-772G

#Ankaragücü!
    • Binbaşı
      1337 Mesaj
      Her bölüm çok kaliteli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yarbay
      2540 Mesaj
      Alper Çağlar gibi insanlar ülkemizde fazla çıkmıyor. Değerini bilmek lazım bu adamın. Yıllardır yerli/yabancı hiçbir dizi ya da filmde ağlamayı beceremeyen beni bile ağlattı ne diyeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ömürcan -- 15 Mart 2018; 6:8:56 >
      |
      |

• Binbaşı
      1003 Mesaj
      Hiç Türk dizisi izlemem zaten izlediğinde 5 dakikada kendini belli ediyor Türk dizileri o kadar boş gereksiz anlamsız. Böyle kahramanlık hikayeli film ve dizileri de çok sevmem hele ki kendimizi gaza getirmek için olanları.

Türkiye de 5 tane kafadan çok beğendiğim diziler oldu
      1- 7 numara
      2- Ezel (kurgu güzeldi oyunculuklar vasat)
      3- Leyla ile mecnun
      4- Mahallenin muhtarları
      5- Ekmek teknesi

Ama bu BÖRÜ çok başka birşey arkadaşlar başka bir seviye birçok sinema sitesinde eleştirmen pozisyonundayım oturup eleştirecek birçok şey bulabilirim oyunculuklar çekimler ses hakkında vs ama bu başka birşey.

Ben dün gece bu dizinin bitmesine 5 dakika kala ağladığım gibi hayatımda çok nadir ağlamışımdır bildiğin tokat atmadı dizi çok okkalı bir sağ kroşe indirdi izleyenlere. Türk dizi tarihinin gelmiş geçmiş en iyi dizisi sıfatını aldı yetmedi ulaşması baya zor bir yere dikti. Çekildiği dönem olsun verdiği mesajlar olsun hissettirdikleri olsun yok arkadaşlar çok çok ayrı özel bir dizi.

Açıkçası ben milliyetçi bile değilim beyaz yaka çalışan biraz da avrupa meraklısı bir insanım 30 yaşında ki benim gibi adama bile çok sağlam vurdu dizi.
      |
      |

• Binbaşı
      1326 Mesaj
      Dizinin önceki bölümlerini izlemek için illa blu tv mi gerekiyor?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

ultrAslan
    • Yarbay
      22500 Mesaj
      Efsane bölümdü. Çıta kat kat yukseliyor her bölümle.

" Bizden sadece dusman korkar "

Şu lafi duymak bile yetti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

"Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur." Başkomutan Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

"İnsanın aptallığının gücünü asla küçümseme." Robert Anson Heinlein
    • Yarbay
      22500 Mesaj
      TEM'den gelen Tolga üzerine

Birçoğumuz zaten şüpheleniyordu ama ters köşe olabilir bilemedim. Ekşi'de falan da konuşulmuş ben de dikkat etmiştim. Tolga Erlik ve Kaya Ülgen.

Erlik : Erlik Han - Türk ve Altay mitolojisinde kötülük yapan Tanrı ruhudur. Erlik Han Gök Tanrı'nın oğlu ve eski Türklerin inancı Tengricilikte yeraltı aleminin efendisidir. (Yerlik/Erlik de denir).

Ülgen : Türk ve Altay mitolojisinde İyilik Tanrısıdır. Ülken (Ülgön) Han ve Moğolcada Ulgan Han. Göğün 16. katında yaşar. Kayra Han’ın oğludur. Türk mitolojisinde (Tengricilik döneminde) Türklerin iyilik tanrısıdır. Tek Tanrı inancında Göktanrı'nın oğlu ve gökyüzünün hükümdarı olarak görülmüştür. Bai Ulgan, Ulgan gibi adlarla Sibirya kavimlerince de yaratıcı tanrı olarak anılır.

Ancak şu da var ki Tolga'yı yetiştiren de Turgut Başkan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 15 Mart 2018; 12:32:43 >
      |
      |

"Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur." Başkomutan Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

"İnsanın aptallığının gücünü asla küçümseme." Robert Anson Heinlein

• Yarbay
      4248 Mesaj
      Uçak sahneleri ve konuşmalar mükemmeldi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ürüng ayıg toyon -- 15 Mart 2018; 13:44:11 >
      |
      |

"...Gece ilerlemiştir. Şam sokakları artık tenhadır. Ama o, Şam ’ın neresinde olduğunun, nerelere gittiğinin bile farkında değildir. Yolunu sanki kendi içinde bulmuştur. Sanki kendi içinde yürür. Hem yürür, hem göklere haykırır:
      «Eder tedvîr-i âlem , bir mekânın kuvve-i azmi,
      Cihan titrer sebat-ı pây-i erbâb-ı metânetten...»
      Evet, değil üç, hatta inanan ve direnen bir tek adamın bile ayaklarının altında dünya titreyebilir. Böyle bir tek adamın bile azmi ve kuvveti âlemi idare edebilir.
      — Ne doğru söz, ne doğru söz,diye kendi kendine konuşur ve durmadan yürür...."
    • Yarbay
      3967 Mesaj
      efsane bir bölümdü..

"ayı Murat ile Gökçe'nin telsiz konuşmaları müthiş duygulandırdı ve bayağı ağladım.. yine turanın kızı ile konuşup en son zorlanması ..

bazı duyguları hücrelerimize kadar hissettirip yaşatıyorlar resmen..

ayı murat oradan kurtulabilirdi.. gökçe ile ilk konuşmasında helikopter isteyebilirdi..o duyguları hissettirmek için bir börü yü feda ettiler.

sonda gökçe üsteğmenin yeşil çayı ile camdan dışarıya bakması insanı alıp başka yerlere götürdü resmen..

bir de şu konuya parantez açmak istiyorum. ayı Murat'ın hikayesini çok bilmiyoruz. Bildiğimiz kadarı ile manitası vs yok, ama o zor anlarda gökçe ile konuştuğu konular psikolojik açıdan çok güzeldi. Gökçe de aynı ruha sahipmiş ki çok güzel konuşmalar geçti.. yani kısacası şu diyalogların kalitesi,kurgusu bile o kadar mükemmel ki.. anlayana çok anlam ifade ediyor..

Var ol Alper Reis..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Sükut-u hayale uğramaktan korkan çiçeklerin derdiyle hem derd olmuşum nicedir… Nicedir dizginsiz binerim sevdâ atına! Yoksa ne mümkün ermek… Mecnunların, Keremlerin, Yusufların katına! Süflî melekelerden sıyrılarak kanat çırpmaktayım, kendimin dahi fark eylemediği kesif bir bâtına… Ve kaderin kûfî yazan kalemi usulca iliştirmekte hayatımı, hayatına…

• Yarbay
      2267 Mesaj
      31 yaşındayım Turan ve Murat sahnelerinde ağladım. Tüm duyguları tavan yaptırarak bizlere yaşattırdığınız için teşekkürler.
      |
      |

Şampiyon Cimbom Yazdıracağız!
    • Çavuş
      57 Mesaj
      çıtayı Allahu ekber dağlarına çıkarttınız ulan !

böyle bölüm mü olur
      |
      |

• Er
      1 Mesaj

Merhaba 3. Bölüm sonunda börü yazısının arkasında bir saniyeliğine bu harfler beliriyor ama ne yazdığını çözemedim bilen varmı

• Yarbay
      3103 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: furkanpb

Merhaba 3. Bölüm sonunda börü yazısının arkasında bir saniyeliğine bu harfler beliriyor ama ne yazdığını çözemedim bilen varmı

.

(
      )

|
      |

"Kısa vadedeki hayallerimizi gerçekleştirdik. Uzun olanları biraz erteledik. Belki bir kez daha görev almak nasip olur."

• Binbaşı
      1505 Mesaj

Ne mutlu Türküm diyene yazıyor.
      |
      |
      furkanpb kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      3103 Mesaj

.

(
      )

Hepimizin şüphe duydu TEM Polisi için profil açıklaması bu
      |
      |

"Kısa vadedeki hayallerimizi gerçekleştirdik. Uzun olanları biraz erteledik. Belki bir kez daha görev almak nasip olur."

• Binbaşı
      1505 Mesaj
      Arkadaşlar siteyle herhangi bir bağlantım yok ancak Latin harflerinden direkt olarak Göktürkçe çeviri yapmak isteyenler bu siteyi kullanabilirler:http://www.tamga.org/2016/01/web-tabanl-gokturkce-cevirici-e.html
      |
      |

• Yüzbaşı
      973 Mesaj

Ben takım elbiseyle gezen başkandan şüpheleniyorum.
      |
      |

Referanslar
      **R10: PhoenixTR
      ** WMARACI: YUSUF
      ** DH: YETISEN
    • Yarbay
      2540 Mesaj
      Artık zamanı geldi. İçeride bulunan fetöcuyu açıklıyorum.

Çok şaşıracaksınız hatta olmaz diyeceksiniz ama atladığınız bir nokta var arkadaşlar. Kaya akademiyi 1.likle bitirdiğini söylemişti. Fetö döneminde olan sızıntılarda birçok kardeşimiz baskılara dayanamayıp akademiden ayrıldı, ayrılmak zorunda bırakıldı. Peki bu kaya neden ayrılmadı? Nasıl 1. olarak çıkabildi? Tabi ki fetö sayesinde. Gerçek olaylar üzerinden işlendiğine göre kesinlikle kayanın fetöcu olması lazım.
      |
      |

Hızlı Cevap

Reklamlar
SEO
paykasa
paykasa
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.