Şimdi Ara

BÖRÜ | StarTV | BİTTİ (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
755
Cevap
15
Favori
52.663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

"ayı Murat ile Gökçe'nin telsiz konuşmaları müthiş duygulandırdı ve bayağı ağladım.. yine turanın kızı ile konuşup en son zorlanması ..

bazı duyguları hücrelerimize kadar hissettirip yaşatıyorlar resmen..

ayı murat oradan kurtulabilirdi.. gökçe ile ilk konuşmasında helikopter isteyebilirdi..o duyguları hissettirmek için bir börü yü feda ettiler.

sonda gökçe üsteğmenin yeşil çayı ile camdan dışarıya bakması insanı alıp başka yerlere götürdü resmen..

bir de şu konuya parantez açmak istiyorum. ayı Murat'ın hikayesini çok bilmiyoruz. Bildiğimiz kadarı ile manitası vs yok, ama o zor anlarda gökçe ile konuştuğu konular psikolojik açıdan çok güzeldi. Gökçe de aynı ruha sahipmiş ki çok güzel konuşmalar geçti.. yani kısacası şu diyalogların kalitesi,kurgusu bile o kadar mükemmel ki.. anlayana çok anlam ifade ediyor..

Var ol Alper Reis..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 31 yaşındayım Turan ve Murat sahnelerinde ağladım. Tüm duyguları tavan yaptırarak bizlere yaşattırdığınız için teşekkürler.
  • çıtayı Allahu ekber dağlarına çıkarttınız ulan !

böyle bölüm mü olur
  • BÖRÜ | StarTV | BİTTİ
    Merhaba 3. Bölüm sonunda börü yazısının arkasında bir saniyeliğine bu harfler beliriyor ama ne yazdığını çözemedim bilen varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkanpb

BÖRÜ | StarTV | BİTTİ
    Merhaba 3. Bölüm sonunda börü yazısının arkasında bir saniyeliğine bu harfler beliriyor ama ne yazdığını çözemedim bilen varmı

.

(
    )

• furkanpb kullanıcısına yanıt
    Ne mutlu Türküm diyene yazıyor.

• .

(
    )

Hepimizin şüphe duydu TEM Polisi için profil açıklaması bu

• Arkadaşlar siteyle herhangi bir bağlantım yok ancak Latin harflerinden direkt olarak Göktürkçe çeviri yapmak isteyenler bu siteyi kullanabilirler:http://www.tamga.org/2016/01/web-tabanl-gokturkce-cevirici-e.html

• Ben takım elbiseyle gezen başkandan şüpheleniyorum.
  • Artık zamanı geldi. İçeride bulunan fetöcuyu açıklıyorum.

Çok şaşıracaksınız hatta olmaz diyeceksiniz ama atladığınız bir nokta var arkadaşlar. Kaya akademiyi 1.likle bitirdiğini söylemişti. Fetö döneminde olan sızıntılarda birçok kardeşimiz baskılara dayanamayıp akademiden ayrıldı, ayrılmak zorunda bırakıldı. Peki bu kaya neden ayrılmadı? Nasıl 1. olarak çıkabildi? Tabi ki fetö sayesinde. Gerçek olaylar üzerinden işlendiğine göre kesinlikle kayanın fetöcu olması lazım.
  • Yeni izledim. Muhteşem bir bölüm olmuş. Gerçekten çok duygusaldı, etkiledi. Diğer askeri diziler bunu başaramıyor. Kesinlikle izleyin.

Efsane.

• Dizinin 2. ve 3. bölümünü nereden izleyebilirim arkadaşlar? Yardımcı olursanız sevinirim.

• https://www.instagram.com/p/BgVfbs1g1PM//embed" style=" color:#000; font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; font-style:normal; font-weight:normal; line-height:17px; text-decoration:none; word-wrap:break-word;" target="_top">.

(
    )

https://www.instagram.com/p/BgVfbs1g1PM/

• 3 bölüm son 5 dakikasını kaç kere izledim hatırlamıyorum.
  • Tepedeki son konuşmada Murat'ın gelemeyeceğini bildiği halde sırf o ölürken bile mutlu olsun diye akşam beraber kahve içelim dediği an içim cız etti.

• totalde 19. AB de 12. olmuş mini dizi olmasa fişini çekerlerdi

• quote:

Orijinalden alıntı: wéndigo

totalde 19. AB de 12. olmuş mini dizi olmasa fişini çekerlerdi

Normalde de cok iyi degil ama börü izleyenler Bjk macina bakiyor olabilir.

Sen anlat karadeniz izleyenlerin zaten macla pek alakasi yoktur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bipsiz izlemek çok rahatmış. 1 aylığına 13 lira verin dizi bitene kadar tüm bölümleri alın valla çok rahat ettim. Tavsiye ederim
  • StarTV neden önceki bölümleri siliyor sadece son yayınlanan bölüm oluyor? Geçen gün sadece 2. bölüm vardı şimdi onu da silmişler 3. bölüm var bir tek. Şaka mı bunlar? Mail attım bunla ilgili cevap da vermediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fulton -- 15 Mart 2018; 20:11:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fulton

StarTV neden önceki bölümleri siliyor sadece son yayınlanan bölüm oluyor? Geçen gün sadece 2. bölüm vardı şimdi onu da silmişler 3. bölüm var bir tek. Şaka mı bunlar? Mail attım bunla ilgili cevap da vermediler.

BluTV ile yapılan anlaşmayla alakalı muhtemelen sadece orda ilk 3 bölüm var.

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.