Şimdi Ara

Börü 2039 | Mini Dizi (BluTV)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
1
Favori
3.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Serinin ilk dizisi BÖRÜ’nün başlangıç tarihinden 25 sene sonrasını anlatan BÖRÜ 2039; dünyanın çivisinin çıktığı bir gelecekte Türkiye’ye odaklanıyor. Dizi, düzenin ve sükunetin darmadağın olduğu bıçak sırtında bir dünyada başlıyor. İnsanlığın kontrolünden gitgide çıkan tehlikeli teknolojilerin güvenlik güçlerine ve topluma etkilerini ele alacak olan dizinin içeriği sır gibi saklanıyor.

Alper Çağlar bu projede, eş zamanlı ilerleyecek kendi sinema filmi “İlk Göktürk” bünyesinde de kullanacağı yepyeni sinematografik yatırımlar ve uluslararası ekiplerden faydalanacak. Uluslararası oyuncuların da yer alacağı 6 bölüm olarak tasarlanan dizi, çok dilli bir içeriğe sahip. Börü 2039 Aralık 2021’de 45'er dakika 6 bölüm olarak BluTV’de seyirciyle buluşacak.

CaglarArtsyoutube
    BluTV serisi BÖRÜ 2039'un ilk fragmanı. Detaylar yakında sizlerle!
    https://www.youtube.com/watch?v=i-vz6Wz0jTI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tabaal -- 10 Mart 2022; 20:51:58 >

• Aralık 2021 de 6 Bölüm olarak gelecekmiş. Bölümler 45 er dakika.

İlk Börü serisinin 25 sene sonrasını anlatıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tabaal -- 18 Ocak 2021; 17:43:38 >
  • Alper çağlar iyi filmler yapıyor umarım iyi bir iş çıkarır.

• Alper Çağlar ve Ahmet Atalay bu ikili kötü iş çıkarmaz.Güzel bir iş olacağı kesin...
    At fava bekle.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2039 yazısını görünce şok oldum. Başarılı sci-fi yapımlarımız yok doğrusu o yüzden ilk tepkim gülmek oldu. Yerli askeri filmleri de seven birisi değilim. O yüzden sadece gelecek temasından dolayı bir şans verebilirim. Kim bilir belki iyi bir iş çıkar. Umarım klişelere takılmazlar.

• Börü mini dizi olarak çok hoşuma gitmişti ama sinemada beklentimi bulamadım. Umarım bu da siyasal mesajlar uğruna hiç edilmez.

• İnşallah dizi finalini yine sinemada vermek gibi saçma sapan para uğruna iş yapmazlar yine.

• BÖRÜ 2039 | KRONOLOJİ

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Modern metal fırtına olacak galiba bu seri. İlk dizideki ses sorununu çözerler umarım. Bir de diziyi izlerken takibi biraz zor gelmişti bana. Alıştık herhalde boş sahneli dizilere. O yüzden tam dikkatle izleyemiyor da olabilirim bilemiyorum altan.

• https://www.instagram.com/p/CR31gNUFzVb/?utm_medium=copy_link

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.