Şimdi Ara

BÖRÜ | StarTV | BİTTİ (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
754
Cevap
15
Favori
52.663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Biliyorum, kandırılanalar partisi var. Rezil olacak biri varsa o da kandırılanlardır.
  • HıraX kullanıcısına yanıt
    İşte devleti kötüleyecek bir şeyi neden dizide uygulasınlar. Hiçbir parti beni ilgilendirmiyo. Hükümet gelir geçer aslolan devlettir.
  • Cnidre2041 kullanıcısına yanıt
    Sen normalde olanları dizide farklı lanse ettirsen bu benim için kötü dizi olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Napsınlar dizide devletimi kötülensinler ?
  • Cnidre2041 kullanıcısına yanıt
    Olanı farklı lanse etmesinler yeter. Behzat Ç. zamanında yaptıkları yanlışları göz önüne getirdiğinde yayından kaldırdılar.
    O konuda haklısın behzat ç yi severdim.
  • Diğer askeri dizilerden farksız olmakla beraber bu projenin durumu daha vahimdir. Kendini sanki diğer dizilerin yaptığı gibi askerler üzerinden rant elde etmeyecek tarzında pazarlamakta. Hepsinin amacı aynı şimdinin modası askeri diziler amaçları para

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BERKYABGU kullanıcısına yanıt
    Bu proje, dağ 2 ile aynı anda konuşuluyordu zaten. Prim nerede acaba? Alper Çağlar'ın amacı para olsaydı bu diziyi sinemalaştırmayıp 2, 3 yıl televizyonda tutarak çok iyi gelit elde ederdi. Dizi zaten 6 bölümden oluşacak. Her bölüm 1 saat kaç tane reklam gösterebilirler ki? Lütfen yazarken düşünelim biraz. Şu an piyasada olan askeri dizilerinin hepsinin fikir babası dağ 2 ile birlikte alper çağlardır.

• Ömürcan kullanıcısına yanıt
    Dağ 2 nin tutması askeri dizileri moda yaptı. İtirazın mı var?

O kadar hasılat olmasaydı dizi yapabilirler miydi? Bu kadar körü körüne destekleme biraz kendi dediğini yap, düşün

• 29 ekimde fragman geliyor büyük ihtimalle, kaynak börü instagram sayfası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hanzee -- 26 Ekim 2017; 21:5:36 >
  • Nefes filmi gibi dizi yapacaklarsa başım üstünde yerleri var askerin o yaşamını o kadar güzel anlatan bir film daha izlemedim. Yoksa klasik dıkşın dıkşın asker filmi olacaksa tırt.

• Physicist_Emre kullanıcısına yanıt
    Polis özel hareket'in hayatını anlatacağız diyorlar. Bakalım nasıl olacak.

• Dizi ne zaman başlayacak ?

• BÖRÜ | StarTV | BİTTİ

• Yeni trailer geldi;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cenkay KESER -- 29 Ekim 2017; 19:30:22 >
  • Ben beğendim, beklentim yüksek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tek kelimeyle EF SA NE
  • 60 dakika ve mini bir dizi. Fragman da dizinin kalileti olacağını gösteriyor. Beklentim yüksek, kesinlikle izleyeceğim diziler arasında.
  • Mini dizi olduğu için benim de beklentim yüksek. Bence şuan yayınlanan bu tarz dizilerin hiçbiri iyi değil. Börü muhteşem olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0CCF51958 -- 29 Ekim 2017; 23:20:7 >
  • Hala çöp diyenler size şu kadarını söylüyorum

Börü fragramanı > İsimsizler , söz
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.