Şimdi Ara

BORSACILARIN BİLGİ PAYLAŞIM PLATFORMU ! (848. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33.606
Cevap
535
Favori
1.162.463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 846847848849850
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

@ Muhendis78

Ben.. zarardayım..hem de inanamayacağınız kadar çok zarardayım..hırsla daha fazla kaybetme tehlikesini görüyorum.. daha fazlasını kaybedersem sağlığımı da kaybederim.. bir hisse hariç STOP benim için..

dostum sanırım büyükler dahil herkes zararda şu durumda, ama allah saklasın sağlık herşeyden önemli

zaten aldığın kağıtların geçmişini fiyat ortalamasını biliyorsunuz ve bu açıdan üzülmeyelim sadece zaman kaybımız oluyor işte
  • FROTO 11,40 tan emir verdim 120 adet ne dersiniz ,,derinlik gorenler bi inceleyebilirmi aceba
  • Bu arada..
    Saat 17'ye kadar güzel bir hareket olmazsa... DOW da kötü başlarsa o saatten sonra bir ekstra %2 dha verebilirler aşağı.. ona göre dikkatli olmak lazım
    Bizim içerde bugün merkez bankası uzun aradan sonra piyasaya dolar satış ihalesi açtı 50 milyonluk.. üzerine munzam karşılıklarını düşürdüler.. banamısın demedi arkadaş.. Başka içerden güzel bir data yok kısa vadede.. dışarsı toparlarsa o moralle alıcılar gelirse toparlarız.. yoksa zor bence..
  • Anlık takip için hangi siteyi yada programı önerirsiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: righteous@

69 a goodye 30 bin lot satış yazmışlar vay anam vay ki vayy

Bunu hep yapıyorlar. Az sonra o 30 bin bir anda kaybolur.

Şuanda yönünü yukarı kırmış durumda. 67 de. Kapanışı + ile yapacağını düşünüyorum. Klasik goddy işte. Ben sabah en son aldığım maliyetin altına düşmüştüm. Şimdi maliyeti geçtim tekrar. Kağıdı iyi tanıdığım için içim rahat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: richardbozkurt

FROTO 11,40 tan emir verdim 120 adet ne dersiniz ,,derinlik gorenler bi inceleyebilirmi aceba

FROTO dan vaz gectim laan GARNTI aldim 6.92 den alis yazdim ve aldim
  • quote:

quote:

FROTO 11,40 tan emir verdim 120 adet ne dersiniz ,,derinlik gorenler bi inceleyebilirmi aceba

Verdiğiniz emirden nasıl vazgeçtiniz? Emir iptali yapmış olmanız lazım...
  • Arkadaslar FACEBOOK sayfamiza GELIN anlik yazismalar icin su anda hizla uye sayimiz yuzleri buluyor haberiniz olsun

"ForumDonanim Borsa " link http://www.facebook.com/pages/ForumDonanim-Borsa/122139684548335
  • kısa vadade bu borsa düzelmiyeceğinden, ABD de müdahale etmezse, kısaca herkes uzun bir süre -lerde gezicek gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Manyetizma -- 5 Ağustos 2011; 14:50:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

quote:

quote:

vela havle kuvvette allahim sen sabir ver bu krizde
  • battık yav.. keşke dün tüm parayı çekip bugün hisse alabilseydim..
    tecrübelerime göre en garanti hisse GARAN bence.. bu hisse 6,90 ile 8 arasında gidip gelir hep düşükken al yükselince sat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blazar -- 5 Ağustos 2011; 14:52:25 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Tamam tamam...Sinirlenme...Sormadım...

• quote:

quote:

quote:

quote:

auhaauhauha

• quote:

Orijinalden alıntı: Manyetizma

kısa vadade bu borsa düzelmiyeceğinden, ABD de müdahale etmezse, kısaca herkes uzun bir süre -lerde gezicek gibi

valla hiç belli olmaz dostum büyük patronlar tamam yeter bu kadar ky'yi iyici silkeledik derlerse

nasıl ki kısa vadede çaktılar

pancar gibide toprağın aldından yukarı çıkartırlar
  • beklemede kalmakta ve yabancı piyasaları gözlemlemede fayda var dün aldığım thyao(3,09) ve akgrt'den(1,6) 500 lira zararım var diğerlerini saymıyorum bile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi /Y.EMRE\ -- 5 Ağustos 2011; 14:54:37 >
  • neye elimi atsam kurutuyorum galiba ama inat ettim, vermeyeceğim senetlerimi.
    2,93 den TRCAS aldım (daha önceden az bir miktar 3,70 den almıştım.)
    bu arada %7 den fazla düşmüş fiyat bu... Herhalde tutunur artık diye aldım... 2 dakika geçmedi 2,92 , 2,91gördü senet.
    hacim de hacim olsa... 1,3 milyon TL hacim.

bundan sonra gireceğim senedi buraya yazacağım, en azından siz girmezsiniz de kurtarırsınız kendinizi.
  • quote:

quote:

Garanti çıkacak ta işte yine güzel maliyet 6,92..

benim 7,58 :S Çıkıyordu ne güzel Merkezin toplantısından önce :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: abrahamme

quote:

Orijinalden alıntı: cosef

800 tl nakit bulabilirim sizce YkB'ye transfer edip aldığım hisselerden COMDO ASUZU GOODY falan alsammı 1 ay vadesi var

Ben 800 tl ile girecek olsam bir kağıda bağlı kalmazdım. gün içinde 3-4 kağıt alıp satardım. 1 ayda 2bine çıkarırdım. Az para, az korku, az para az risk, az para kolay kontrol.

Kızmak gücenmek yok dün hani al-sat yapanların işlemleri durdurulsun diyordun şimdi 3-4 kağıt alıp satma peşindesin ne iş diye sorarlar adama? Kavga çıksın diye değil sadece kendiyle çelişen bir yorumdu hatırlatmak istedim.

quote:

Orijinalden alıntı: abrahamme

Bakan Çağlayan : Dolar daha önce defalarca 1,70 in üstüne çıktı. Panik yapacak bir durum yok. Tekrar eski yerlerine dönecektir.

Evet bunu daha önce çok yaşadık o yüzden sakinim dolar ve euro şuanda çok popüler zaman zaman olan şeyler sonra er geç dengesini buluyor bu işler böyledir yıllardır gördüm ortam kötü ama panikle karar verilecek bir durum yok sakin bir şekilde beklemek lazım.

• 800 tl lik emirlerim inşallah 2 tanesi daha geli

Shattered pm attım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cosef -- 5 Ağustos 2011; 15:04:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

quote:

Orijinalden alıntı: Manyetizma

kısa vadade bu borsa düzelmiyeceğinden, ABD de müdahale etmezse, kısaca herkes uzun bir süre -lerde gezicek gibi

valla hiç belli olmaz dostum büyük patronlar tamam yeter bu kadar ky'yi iyici silkeledik derlerse

nasıl ki kısa vadede çaktılar

pancar gibide toprağın aldından yukarı çıkartırlar

inş hocam inş, su zarardan bi dönelim, 1haftada 200tl kar yaptık bu hafta 180tl zarardayım, öğrenmek için girdik ne hallere düştük
  • 
Sayfa: önceki 846847848849850
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.