Şimdi Ara

BORSACILARIN BİLGİ PAYLAŞIM PLATFORMU ! (847. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
33.606
Cevap
535
Favori
1.162.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 845846847848849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: abrahamme

quote:

Orijinalden alıntı: righteous@

quote:

Orijinalden alıntı: abrahamme

quote:

Orijinalden alıntı: cosef

800 tl nakit bulabilirim sizce YkB'ye transfer edip aldığım hisselerden COMDO ASUZU GOODY falan alsammı 1 ay vadesi var

Ben 800 tl ile girecek olsam bir kağıda bağlı kalmazdım. gün içinde 3-4 kağıt alıp satardım. 1 ayda 2bine çıkarırdım. Az para, az korku, az para az risk, az para kolay kontrol.

şaka yapıyorsun herhalde bu ortamdamı 800 lirayı 1 ay da 2 bine çıkaracaksın?

Hiçte şaka değil. Yapacaksan böyle bir ortamda yapabilirsin zaten. Herşey yolunda giderken okadar yapamaya bilirsin ama şuanda çok kolay. Sabahtan beridir nakitim olsaydı en az %15 çıkmıştım. Sabahtan beridir excel'i açtım alıp satıyorum excelde Ama öyle gırgır olsun diye değil gerçekten alıyormuşum gibi. Ciddi ciddi yani. Böyle bir ortamda çok daha çabuk kazanılır. Ben full maldayım. Bu hafta öyle bir haftaydıki malı götüren götürdü. 1 haftada 2 ye 3 e katlayanlar oldu.

haci EXCEL ne bildigimiz excel dosyasimi bu arada gruba uye ol leen ,adami hasta etme

• quote:

Orijinalden alıntı: richardbozkurt

quote:

Orijinalden alıntı: gokhansar

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sp250

Krdmd aralarında en ragbet goren kağıt. Isatr isbtr isctr gibi.
    Farkını mühendise sorcaksın

muhendiste adama kufur edene kadar agzini acmiyor yoksa bilgili bi arkadasimiz ,,ama konusmasi icin ilkla hakaret edecen adama

MSN ekleyenler eklesin ordan hizlica tavsiya bilgi paylasalim richard99usa@hotmail.com

selamlar
    msn dedin de aklima geldi.daha hizli iletişim için bi msn grubu kurulabilir ?

kimse benden daha zeki olmaz zaten kurdum :) MSN de " Stock Exchange " linkte burda
    http://groups.live.com/P.mvc#!/cid-0009dc8f7bdf9e1c/?wlexpid=6705DB47D2464461B52E0F03890DA3D3&wlrefapp=2

KRDMD 0,93 ten emir verdim ama o da zor 94 ten inmiyo kreviz ama benim tok aliciyim :)

Facebook olsa nasıl olurdu ?

• Karkim e ha ...... demek istedim speke bak sen vıttırıvızık ihalelerde tavanmıs peeeeh hele bu gunde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SAMICAN

quote:

quote:

quote:

quote:

muhendiste adama kufur edene kadar agzini acmiyor yoksa bilgili bi arkadasimiz ,,ama konusmasi icin ilkla hakaret edecen adama

MSN ekleyenler eklesin ordan hizlica tavsiya bilgi paylasalim richard99usa@hotmail.com

selamlar

kimse benden daha zeki olmaz zaten kurdum :) MSN de " Stock Exchange " linkte burda
    http://groups.live.com/P.mvc#!/cid-0009dc8f7bdf9e1c/?wlexpid=6705DB47D2464461B52E0F03890DA3D3&wlrefapp=2

KRDMD 0,93 ten emir verdim ama o da zor 94 ten inmiyo kreviz ama benim tok aliciyim :)

Arkadas zaten var linki burda grup ismi "ForumDonanim Borsa"

http://www.facebook.com/pages/ForumDonanim-Borsa/122139684548335

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RichardB -- 5 Ağustos 2011; 12:46:18 >

• Msn ile niye uğraşıyoruz o zaman :)

Kimsecikler yok orda birde sadece beğene biliyormuyuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SAMICAN -- 5 Ağustos 2011; 12:55:39 >
  • bu KARKIM ne ki la? :D Spek amcaların ayak tuttuğu çay ocağımı?
  • KARKM'e elleşmeyin..
    Daha değil..

Türkiye'Nin en büyük spekülatörünün oğlunun şirketi..
    Kısa vadede çok çok düşme ihtimali var. Zaten böyle bir günde yeşil oluyorsa anla işte.. Yalandan da KAP'a komik bir ihale haberi yazmışlar.
    Uzak durun.. Çok üzebilir.. Zaten ikinci seans tavan fiyatı şu anki kapanışın altında.. 50.000TL ile tavan yaptılar son anda.. Amaç işte böyle milleti mala çekmek..Aman..
  • kaşıkla alır coşar sonra kepçeyle verirsiniz dikkat.
  • arkadaşlar hisse alış maliyeti ne kadar oluyor? mesala bir hisse 1 tl olsun. cebimizde de 300 tl var. buna 300 adet mi hisse alınıyor yoksa başka maliyeti var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muhendis78

KARKM'e elleşmeyin..
    Daha değil..

Kısa vadede çok çok düşme ihtimali var. Zaten böyle bir günde yeşil oluyorsa anla işte.. Yalandan da KAP'a komik bir ihale haberi yazmışlar.
    Uzak durun.. Çok üzebilir.. Zaten ikinci seans tavan fiyatı şu anki kapanışın altında.. 50.000TL ile tavan yaptılar son anda.. Amaç işte böyle milleti mala çekmek..Aman..

İhale haberimi

Dünyadaki hiç bir firma ihale alamamış bütün dünya borsaları çökmüş ama bunlar ihale aldı diye böyle bir piyasada %10 primmi yapmış yani

Böyle bir piyasada prim yapabilecek nasıl büyük bir ihale almışlar çok merak ettim şimdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: ramazanyurt

arkadaşlar hisse alış maliyeti ne kadar oluyor? mesala bir hisse 1 tl olsun. cebimizde de 300 tl var. buna 300 adet mi hisse alınıyor yoksa başka maliyeti var mı?

Ufak bir vergi kesintisi + komisyon vs

300 hisse değilde (firmasına göre değişir) 296 - 298 hisse filana denk gelir tahminim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SAMICAN

quote:

quote:

quote:

quote:

selamlar

Arkadas zaten var linki burda grup ismi "ForumDonanim Borsa"

http://www.facebook.com/pages/ForumDonanim-Borsa/122139684548335

5 kişi oldu :D

• quote:

KARKM'e elleşmeyin..
    Daha değil..

Abi kac zamandir yoktun buralarda. Nerelerdesin?
    Senin durum nasil?

Rica etsek son durumu bizim icin yorumlayabilir misin?

Senin yorumlarina ihtiyacimiz var. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quattro -- 5 Ağustos 2011; 13:51:19 >
  • oha çüş! bu ne lan. dalga mı geçiyolar abi? ne bu böyle. -3.30 ne lan? dolar da 1.8 e koşuyor.
  • Mühendis hala krdmdyse bişi olmamıstır ona, 0.93 maliyeti olana koymaz -6% -7% falan krdmd fena bi direnci var..
    Ama senin yorumların onemli mühendis ne yapmalı sana gore?
    58.500den assagı selale demıslerdı, acaba basladı mı?
  • arkadaşlar şu ortamda ne yapmalıyız zararına satıp çıkalımmı yoksa en çok zararda olduğumuz kağıtları pozisyonmu değiştirelim pozisyon değişimi için zararları kurtarabileceüimiz kağıtlar varmı .gitti düğün paraları
  • lanet olasi GAranti E-Trade calismiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: dent055

arkadaşlar şu ortamda ne yapmalıyız zararına satıp çıkalımmı yoksa en çok zararda olduğumuz kağıtları pozisyonmu değiştirelim pozisyon değişimi için zararları kurtarabileceüimiz kağıtlar varmı .gitti düğün paraları

Şu durumda sabır edip beklemek en iyidir.

Borsanın kurallarından biri : Düşerse çıkar, Çıkarsa düşer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quattro_tr

quote:

KARKM'e elleşmeyin..
    Daha değil..

Abi kac zamandir yoktun buralarda. Nerelerdesin?
    Senin durum nasil?

Rica etsek son durumu bizim icin yorumlayabilir misin?

Senin yorumlarina ihtiyacimiz var. :)

Buralardayım da yazmıyorum artık eskisi gibi..
    Çok gereksiz sivri dilli laflar oluyor. Yanlış anlamalar oluyor.. Gerek yok..

Yazacak çok şey de yok..
    KRDMD iyi durdu 2 gündür. Bilançosu gelmeden vermek istemiyorlar ama bir gün daha dayanabilir mi? Zor..

Genel endeks için konuşmak yersiz. Sorun bizde değil global şu an.. Bir arkadaş vardı İMKB düşünce ortaya çıkıyordu oh yeah falan diyordu.. Başka ülke borsalarına gidecem diyordu.. Hitsin yeni gezegenlerin borsalarına yatırım yapsın..

Global kriz endişe endeksi de felaket durumda. Bugün Avrupa yine sağlam düşüyor bizim gibi.. Bu satış dalgası akşam DOW ile devam ederse yarın yine sakata geliriz.. Döneriz demek zor.. Bir yerlerden düzeltme gelecek elbette ama nereden onu da bilen yok.. 56.000 bir ihtimal.. Sanırm oradan dönüş olur..

Ama 2009 krizine benzer şekilde bu endeks 40.000 hatta altına doğru da gidebilir.. Şu an bütün grafikler düşüş trendinin güçlenerek devam ettiğini söylüyor..

Haftalar önce dolar almak lazım dedim. Trendi çizdim koydum. 1,70 ilk hedef dedik.. Cart curt .. olmaz falan.. neyse..

Artık döviz de tehlikeli.. En iyisi nakite geçip ekranları kapatmaktır.. Ya da uzun vadeciyseniz(2-3 sene) o vakit sağlam bilançolu güçlü endeks kağıtlarında beklenebilir.

Bir diğer yöntem de üstten satıp alttan ala ala maliyet düşürerek kağıtta kalmak.. Bunu becerebilmek de çok kolay değil..

DOW için bugün 11.000'den dönmesini bekliyorum ben.. OBO formasyonu oluştu ve hedefi 11.0000'di.. Döner mi görecez? Lakin DOW da IMKB'nın aylar önce yaşadığı "çıkış trendinin kırılması" durumuyla karşı karşıya.. Artık 3 ileri 5 geri formasyonları oluşacak gibi..

Tüm dünyayı rahatlatacak mali gelişmeler olabilir mi? Olacağına inanıyorsanız tetikte bekleyebilirsiniz..

Ben.. zarardayım..hem de inanamayacağınız kadar çok zarardayım..hırsla daha fazla kaybetme tehlikesini görüyorum.. daha fazlasını kaybedersem sağlığımı da kaybederim.. bir hisse hariç STOP benim için..

• 69 a goodye 30 bin lot satış yazmışlar vay anam vay ki vayy
  • 
Sayfa: önceki 845846847848849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.