Şimdi Ara

BORSACILARIN BİLGİ PAYLAŞIM PLATFORMU ! (1541. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
33.606
Cevap
535
Favori
1.162.466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15391540154115421543
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dhci arkadaşlar yardım ! 2-3 yıldır banka tarafından binde 2 ile düdükleniyorum, güzel bir aracı kuruma ihtiyacım var. Herhangi bir öneriye açığım, özelden yada başlıktan yardımcı olabilirseniz sevinirim...
  • Arkadaşlar şimdi bir hisse aldım ASELSAN 32.20den 100 lot sonra sattım ama para hemen geçmedi nasıl oluyor bu iş bankasından aldım. Ne yapmam gerekiyor veya nasıl oluyor bu işler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • msttsn M kullanıcısına yanıt
    Vermiş olduğunuz alış emirlerinizde pay senetleri, satış emirlerinizde de satış bedelleri, işlemin Borsa'da gerçekleşmesinden sonraki 2. işgünü (takas günü) yatırım hesabınıza geçmektedir. Takas gününü beklemeden gerçekleşen alış işlemi karşılığında satış emri ve satış işleminin takas tutarı karşılığı da alış emri verebilirsiniz.

işbankası internet sitesinden aldığım yazı. Özet olarak hesabına 2 iş günü sonra yatacak para. Ama aynı zamanda hisse alıp satmaya devam edebilirsin nakite döndürdüğün parayla da.
  • Link bilgisayar ve gerelden iyi ekmek yedik. Ilgilenenler takip edebilir link satilana kadar 20 gorur mu sizce?

• sonuç ?

ne oldu 0005 te😊

• O gün değil de.

Bu gün cemas bıraktı iyi 1.87 maliyetti

Alyag'a girdim.

• Arkadaşlar aselsan kar payı için 1 hafta önce 2 iş günü içinde hesabınıza yatıcak diye mail geldi. Ama hala hesabıma yatmış para yok.. Sebebi nedir??

• quote:

Orijinalden alıntı: fizisyen

kardemir de bir hareket var galiba. bugun 3 hissede +da. genele bakmadim tabi.

birde tupras toparlasa iyi olacak. agustosa geri dondu ha.

10 gunde %20 yapmis kardemirD

halen olanlar varsa 2014 ortasindan 2017 ye kadar milleti mahvettigini göz önüne alın lutfen.

• Soda ve Goody’nin gidisatı ne olur sizce ?

Bu hafta takibimde vestel, gs, carrefour var. Ytd.

• quote:

Orijinalden alıntı: Leziak

Arkadaşlar aselsan kar payı için 1 hafta önce 2 iş günü içinde hesabınıza yatıcak diye mail geldi. Ama hala hesabıma yatmış para yok.. Sebebi nedir??

Yardımcı olabilicek ypk mu??

• quote:

quote:

Arkadaşlar aselsan kar payı için 1 hafta önce 2 iş günü içinde hesabınıza yatıcak diye mail geldi. Ama hala hesabıma yatmış para yok.. Sebebi nedir??

bence araci kurumunuzu arayip sorun.

• quote:

quote:

şimdi baktım. ayın 18 inde 900 hisseye 19 tl civarı temettu yatmış!!
    kontürüne yazık :)
  • ASELS de %10 yine çaktılar😅😆

• arkadaşlar is bankası teknolojı yatırım fonuna 50 bın para yatırmıstım zamanında, malesef -2000 deyım şuanda bunun en buyuk sebebıde aselsan sanırım, kısa vadelı thy gersan, vs bakıyorum %5-%10 kazandırıyor aselsan ıse cakıla cakıla bır hal aldı ne yapacagımı bılmıyorum, hısse senedı almak hangı banka mantıklı ? bankalar binde 3-5 alırken yatırım fırmaları on bınde 2-3 , ama banka kadar guvenılır mı bunlar ?
  • Şuanda bende gersana bakıyorum ortalama 4.7 maliyetli hisselerim var ama riskide yüksek 2 lerde gezen hisse bir anda 6 tl leri gördü, Tesla ile bir anlaşma olursa fiyatı dahada yükselebilir ama anlaşma olmazsa veya tırt bir şeyde çıkarsa hisse eski fiyatına yani 2 tl ye geri dönebilir

Ytd

• quote:

Orijinalden alıntı: hakeen

Şuanda bende gersana bakıyorum ortalama 4.7 maliyetli hisselerim var ama riskide yüksek 2 lerde gezen hisse bir anda 6 tl leri gördü, Tesla ile bir anlaşma olursa fiyatı dahada yükselebilir ama anlaşma olmazsa veya tırt bir şeyde çıkarsa hisse eski fiyatına yani 2 tl ye geri dönebilir

Ytd

yüksekten girmişsin
    fakat her zaman potansiyeli olan bir kağıt
    ytd
  • Su anda IHLGM deyim önceden şekerbank ile YGYO daydım bunlardan maliyetine çıktık. Şekerden mal boşalttılar satmak zorunda kaldık. Gersan 2,33 ken elimizde vardı çok kalmadı saattık yine de iyi kar ettik. Gersan şu saatten sonra yerli elektrikli otomobille ilgili bir çalışmaya katılmazsa bu fiyat bandında takılır yada daha da düşer. İlerisi için Thyao alınabilir 3. havalimanı açılana kadar 15-20 arası seyreder diye düşünüyorum ki dün airbus ile kargo uçağı alımı konusunda anlaştılar. THYAO spekülatif bir hareket olursa 20 çokçok aşar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenup

quote:

Orijinalden alıntı: hakeen

Şuanda bende gersana bakıyorum ortalama 4.7 maliyetli hisselerim var ama riskide yüksek 2 lerde gezen hisse bir anda 6 tl leri gördü, Tesla ile bir anlaşma olursa fiyatı dahada yükselebilir ama anlaşma olmazsa veya tırt bir şeyde çıkarsa hisse eski fiyatına yani 2 tl ye geri dönebilir

Ytd

yüksekten girmişsin
    fakat her zaman potansiyeli olan bir kağıt
    ytd

Aslında maliyet 4.1 idi ama bir günde %16 yükselince bir miktar daha girdim o yüzden maliyet yükseldi bakalım bahsedilen anlaşmalar olursa tekrardan tavan yapabilir ytd

• quote:

Orijinalden alıntı: ahadayıyasor42

Su anda IHLGM deyim önceden şekerbank ile YGYO daydım bunlardan maliyetine çıktık. Şekerden mal boşalttılar satmak zorunda kaldık. Gersan 2,33 ken elimizde vardı çok kalmadı saattık yine de iyi kar ettik. Gersan şu saatten sonra yerli elektrikli otomobille ilgili bir çalışmaya katılmazsa bu fiyat bandında takılır yada daha da düşer. İlerisi için Thyao alınabilir 3. havalimanı açılana kadar 15-20 arası seyreder diye düşünüyorum ki dün airbus ile kargo uçağı alımı konusunda anlaştılar. THYAO spekülatif bir hareket olursa 20 çokçok aşar.

thy full spek le çalışıyor. 😅

10 un üzeri bence riskli😊

bu aralar tekfen dikkatimi cekiyor. sizde bir bakin isterseniz.

• Nedendir bilmiyorum devlet ortaklı şirketlerden 2018 için baya umutluyum. :D tekfeni de takip listeme ekleyeceğim teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 15391540154115421543
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.