Şimdi Ara

BORSACILARIN BİLGİ PAYLAŞIM PLATFORMU ! (1522. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
33.606
Cevap
535
Favori
1.162.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15201521152215231524
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yine 2 ye katlayan bir hisse onerisinde bulunmusum :) ykgyo 3. tavan..
  • Ykgyo 4. Tavan :)

Bu arada ufak bir not.. Kartonsanın borcu nerdeyse sofır ve tüm kar kasaya gidiyor.. Şirketin halka açık lot sayısı çok az.. 650 hisse alan birisi şirkete 1/1000 oranında ortak oluyor :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fabrice kullanıcısına yanıt
    Genelde bankalarin makasi yuksek olur. zaten trade amacli al-sat islemi yapan adamin bankayla isi olmaz. Ben sahsen traderim ve major urunler ile ugrasirim altin, petrol, eurusd gibi. usdtry gibi egzotik paritelerde islem yapmak benim icin riskli oluyor. turkiyede yasadigim icin fiziki dolar ihtiyacimi bankalar uzerinden hatta bellli basli iyi kotasyon veren bankalar uzerinden yaparim. Ama siz usdtry'nin dalgalanmalarinda ufak kar cebe atmak istiyorsaniz bunun en mantikli yolu yurtdisi fx brokerlarda islem yapmaktir. Benim islem yaptigim kurumda usdtry kotasyonu 3.52207-3.52247 yani 40 pips oluyor. Bundan daha dar olmaz zaten piyasa.

Not: Herhangi bir kurumun veya bankanin reklamini yapmiyorum, sadece farkli ve ucuz yontem arayan icin bir bilgilendirme mesajidir. Zaten ben de usdtry islemi yapmamaktayim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

Ykgyo 4. Tavan :)

Bu arada ufak bir not.. Kartonsanın borcu nerdeyse sofır ve tüm kar kasaya gidiyor.. Şirketin halka açık lot sayısı çok az.. 650 hisse alan birisi şirkete 1/1000 oranında ortak oluyor :)

YÜKSELİŞ DEVAM EDER Mİ BURDAN GİRİLİR Mİ
  • Ben sahsen bugün SHORT'larımı giydim....Full nakitim....

YTD
  • Ocak-Haziran 2017 getiri tablosu:

BORSACILARIN BİLGİ PAYLAŞIM PLATFORMU !

https://t.co/e121ZB01IH

• Izmir demircelik nasil beyler

• YKGYO iyi çıktı tebrik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gold464 -- 11 Temmuz 2017; 23:9:34 >
  • Borsa dediğin kumar. Mevduat en iyisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OzanAkkor -- 23 Ağustos 2017; 16:52:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lektem

Küresel piyasalara sağlam bir çöküş adım adım geliyor. Herkes ayağını denk alsın. Burada tüm hisseler günlerce taban taban giderse şaşırmayın.
    Hayatınızda borsada en az 1 kere borsada batmadıysanız, borsayı biliyorum sanmayın.

Dünyaya tonla para saçılırken peçeteye 100 yazsanız 150'den satabilirsiniz.

Ama rüzgar terse döndü mü kaynar suların başınızdan aşağı nasıl döküleceğini size kelimelerle anlatmaya sözlükler yetmez. Yaşadım, biliyorum.

Hele krediyle işlem yapıyorsanız derhal kapatın. Borsada batmanın en garantili yöntemidir.

Doğru diyorsunuz.

Ben krediye bulaşmamaya çalışıyorum.

Param varsa alırım.

Şu an çıkışlar fazla fakat.

1-2 tane sağlam duran var onlardayım ve onun harici günlük al sat düşünüyorum dagi iyiydi al sat için.

• quote:

Orijinalden alıntı: lektem

Küresel piyasalara sağlam bir çöküş adım adım geliyor. Herkes ayağını denk alsın. Burada tüm hisseler günlerce taban taban giderse şaşırmayın.
    Hayatınızda borsada en az 1 kere borsada batmadıysanız, borsayı biliyorum sanmayın.

Dünyaya tonla para saçılırken peçeteye 100 yazsanız 150'den satabilirsiniz.

Ama rüzgar terse döndü mü kaynar suların başınızdan aşağı nasıl döküleceğini size kelimelerle anlatmaya sözlükler yetmez. Yaşadım, biliyorum.

Hele krediyle işlem yapıyorsanız derhal kapatın. Borsada batmanın en garantili yöntemidir.

Bu mesajdan sonra tek diyeceğim borsa en az 120 bin i görecek demek.. Malum ky ne düşünürse tersi gerçekleşir

Thy 2 lira olacak diyenler şu an 8 liradan alınır mı diye soruyor..

• Shafter kullanıcısına yanıt
    Hocam hakkatten alınır mı thy ? 4,5 larda iken almadık 8,90 civarlarında şuan sanırım.Hayatımda hiç kağıt almadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: @BJK@

Hocam hakkatten alınır mı thy ? 4,5 larda iken almadık 8,90 civarlarında şuan sanırım.Hayatımda hiç kağıt almadım.

şu an riskli
    ama borsa risktir ytd
  • Sasa inceleyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Su an en mantıklı banka hangisi yardımcı olabilir misiniz arkadaşlar? komisyon kullanislilik gibi kriterler ışığında

• Ulusoy undan umutluydum ama bu 2 gunki haraketten cok tırstım.

Ykgyo da değişik bir hareket yapmış.yüksek maliyetli yüklü alıcılarmı var acep

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • chessmania kullanıcısına yanıt
    Halkyatırım maaşını halkbank tan alana 10.000 de 9 komisyon normal internet bankacılığı 10000 de 15 işlem hacminize göre özel fiyat verilebiliyor site üzerinden canlı fiyat görme şansınız var stop şansınız var zincir emir vs baya kullanışlı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thearsiv -- 20 Temmuz 2017; 20:26:7 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • A1 capital 10.000 de 6 demisti.

• Vay be geçen zamana bak. Yaklaşık 6 yıl önce bu forumda yazmaya başlamıştım. Şimdi o zaman takip ettiğim hisse fiyatlarına bakınca borsada uzun vade doğru yatırımların ne kadar büyük kazandırdığını görüyorum.

Tüpraş ı 35 liraya, ford u 10 liraya, Türk traktörü 28 liraya, Ereğli'yi 2 liraya almaya nazlanırdık. Endex 48 bin i görmüştü.

Bunlara benzer bir çok temettü veren şirket 6 yılda kat be kat kazandırdı. Hele logo, egeen, ASELSAN gibi firmalar uçtu gitti.

Yine 5-6 yıl önce söylediğimi söyleyeceğim uzun vade temeli sağlam firmalar her zaman kazandırır.

Benim elimde o dönemden ADEL hisselerim Hale'n duruyor. Her yıl temettüsünü alırım kira gibi.

Sağlam ve temettü hissesi olarak Crdfa yi takip edin derim. En kötü ihtimal 7-8 yılda temettü ile yatırdığınız parayı alırsınız.

Yine gübretaş ve bagfaş gibi gübre şirketleri endex in çok gerisinde kaldı Yen'i tarım bakanı ile beraber bir ivme kazana bilirler. Özellikle gübretaş dan THY ye benzer bir performans ı 2019 yılına kadar bekliyorum.

Endex için 107 binde düzeltme yemesi kaçınılmaz dı bunu öngörüyoruz ama 120 bin hedef konumunda orta vade için.

Şimdi hikayesi olan, endex den geri kalmış hisseler tercih edilmeli.

Herkese bol kazançlar.

• cemele C kullanıcısına yanıt
    Uzun vade yatırımcısı olmanın güzellikleri.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 15201521152215231524
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.