Şimdi Ara

BORSA TRADE (Günlük/Haftalık/Aylık AL-SAT) Sinyaller (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
478
Cevap
40
Favori
25.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Temel ve teknik analizini görmeden hisse almayın. Şirketin haberlerini okuyun. Geleceğine bakın. Ben al sat yaptım ama Yatırım yapmayı öğrendim. Sa-sa aldım. Bekliyorum. Medyadan forumlardan araştırın. Yatırım tavsiyesi değildir. Kendinizi eğitin. İddia gibi borsa oynamayın. Üzülmeyin. Ytd ⚠ kendi paranızla kendi kararınızı verin ⚠

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berry1925

Öneriler;

BOYP
    AVTUR
    PRZMA
    GEDZA
    AKSUE

yüzdesel olarak iyi getirecek hisseler. Not alın lütfen.

Not: Sarkmalar olabilir, olacaktır da ancak orta vade/uzun vade ciddi rakamlara ulaşabilirsiniz.

Bunlar uzun vadeli mi, kısa vadeli mi beklenti içerisinde olduklarınız? Kaçtan aldınız, kaçtan satmayı planlıyorsunuz?
  • umbaba kullanıcısına yanıt
    Bugun ki rakamlardan aldim, %50 veya ustu kar gordugumu satarim. Sizi yuzde 10 tatmin eder ise yuzde 10 da satarsiniz. Yukselis trendine girdiginde hedef rakam verilmez. Orta vade ve uzun vade. Kisa vade hisse tavsiye edemem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Öneriler;

BOYP
    AVTUR
    PRZMA
    GEDZA
    AKSUE

Not: Sarkmalar olabilir, olacaktır da ancak orta vade/uzun vade ciddi rakamlara ulaşabilirsiniz.

sevdim seçimlerinizi. Avtur izliyordum bir miktar yatırımla diğerlerine de bakacağım. Elbette Sasa inanılmaz yükselişte nereye varacak böyle bilmiyorum, sağlamcılıktan almadım ne zamandır. Yazdığınız grup benim adıma alsat adına uygun görünüyor. (yatırımımı makul oranda kendi adıma amatörce yapıyorum, tavsiye içermemektedir) Teşekkürler izleyeceğim tavsiyelerinizi ve varsa analizlerinizi.
  • DOHOL FİYAT=0,83 UZUN VADE=1,50 KISA VADE=1,00 TL
    GUBRF FİYAT=5,20 UZUN VADE=6,20 KISA VADE=5,90TL
    LINK SİSTEM AL VERDİ.
    MAKTK AL,ÜSTÜNE YAT HERHANGİ BİR TAVANDA VER GİTSİN.
    GÜNLÜKDE ADESE 26.07.2017
    YTD...
  • quote:

Öneriler;

BOYP
    AVTUR
    PRZMA
    GEDZA
    AKSUE

Aldığımızda beri,
    BOYP, %4,80 +
    avtur - yüzde 0
    PRZMA - yüzde 2 +
    GEDZA - yüzde 4,68 +
    AKSUE - yüzde -0.18 -

Kolay gelsin, bol şans. Bu işin temeliyle ilgilenmiyorum, tamamen teknik analiz.
  • Avtur bende izliyorum bi dip yaparsa Sonra çıkacaktır uzak durulması gereken patron kağıdı ama izletiyor gavur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • CEMAS ı tavsiye ederim 1,30 lardan beri takip ediyorum 3 aydır yani 3 ayda 2,10 lara geldi
    dün ve bu gün 1,98 den 2,18 e kadar çıktı şu an 2,10 da eğer kısa vadeli düşünen var ise al-sat yapan
    ister bu fiyattan ister 2,05-2,10 aralığında alsın 2,20 yi görürse satsın %5 bile getirse 1000 tlde 50 tl demek
    bir gün için yada bir kaç gün için .......
  • uzmanların borsa yorum ve analizlerini tek sayfadan takip edebilirsiniz:https://paratic.com/borsa-yorumlari-gundemi-tahminleri-analizleri/

hergün güncelleniyor, herşey hissiyat değildir, teknik analiz ve veriler önemli...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tamergungor2006

CEMAS ı tavsiye ederim 1,30 lardan beri takip ediyorum 3 aydır yani 3 ayda 2,10 lara geldi
    dün ve bu gün 1,98 den 2,18 e kadar çıktı şu an 2,10 da eğer kısa vadeli düşünen var ise al-sat yapan
    ister bu fiyattan ister 2,05-2,10 aralığında alsın 2,20 yi görürse satsın %5 bile getirse 1000 tlde 50 tl demek
    bir gün için yada bir kaç gün için .......

portföyümdeydi 500 lira aldım
    patronu pek iyi değil
    ucuz diye girebilir ama şişti kağıt bence

kardeşi usaş
    daha ucuz
  • anaxsed kullanıcısına yanıt
    lınk ve adeseye elveda yeter bana %5
  • quote:

quote:

Öneriler;

BOYP
    AVTUR
    PRZMA
    GEDZA
    AKSUE

Aldığımızda beri,
    BOYP, %4,80 +
    avtur - yüzde 0
    PRZMA - yüzde 2 +
    GEDZA - yüzde 4,68 +
    AKSUE - yüzde -0.18 -

Kolay gelsin, bol şans. Bu işin temeliyle ilgilenmiyorum, tamamen teknik analiz.

GEDZA, +%35 kazanç,
    AVTUR -%15 kayıp
    BOYP, -%5 kayıp
    PRZMA, -%10 kayıp
    AKSUE, +%13 kazanç

Bir hisseden, %35 kazanç, diğer hisseden %13 kazanç sağladık.

Bu hisseleri yaklaşık 2018'e kadar taşıyacağız.

Yakın zamanda zararda olan hisselerde, diğerleri gibi yüzdesel olarak ciddi kazançlar sağlayacak.

Daha öncede başardığımız gibi %200 - %300 gibi bir seviyelere çıkacağız totalde.

Herkese bol şans.

• TTRAK, 86 TL 'den porföye katıldı.
  • ONS Altın 'da iddaa ediyorum çok büyük bir trend başlangıcı. O bakımdan bugünden itibaren, 1337 $ 'dan ons/altın a giriş yapıldı. Piyasa vadeli piyasa. Piramit şeklinde lotlar yükseltilerek yaklaşık olarak 3 ila 5 yıl arasında taşınacaktır.

Hedef fiyat rakamı şuan için 1900 $ ardındanda ki rakamlar 2500 ila 3000 $ civarı. Hiç hız kesmeden, vadeden vadeye atlayarak taşınacaktır..

Hayırlı olsun, bol şans.
  • Patron hisselerine neden bulaştığınızı anlamadım. Bunlar bir gün yükselir ertesi gün ne olacağı belli olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vanished Man

Patron hisselerine neden bulaştığınızı anlamadım. Bunlar bir gün yükselir ertesi gün ne olacağı belli olmaz.

Patron hissesi diye bir şey olmaz. İndikatörleri yönlendiren paradır. Para girişi var ise, sistem AL verir, çıkış var ise SAT verir.

Biz kim ne yapmış, şirket zarar mı etmiş bunlarla ilgilenmiyoruz. yani temel analiz bizim kadrajımızda değil.

Teknik analiz ile al-sat yapıyoruz.
  • quote:

quote:

Patron hisselerine neden bulaştığınızı anlamadım. Bunlar bir gün yükselir ertesi gün ne olacağı belli olmaz.

Patron hissesi diye bir şey olmaz. İndikatörleri yönlendiren paradır. Para girişi var ise, sistem AL verir, çıkış var ise SAT verir.

Biz kim ne yapmış, şirket zarar mı etmiş bunlarla ilgilenmiyoruz. yani temel analiz bizim kadrajımızda değil.

Abicim avgyo, avtur, koza, ipek, flap, maktk, vakfn gibi hisselerde teknik işlemez. Galip hisseyi yükseltir yükseltir milleti peşine takar sonra malı boşaltır hisseyi çakar vatandaşta zarar eder. Her seferinde aynı oyun olur. Bir de hisse brüt takasa girer 2 taban yer tam olur.
    Teknik falan derken petkim, eregli, thyao gibi hisselerden bahsetmiyorsun. Teknik bunlarda işler.

• quote:

quote:

quote:

Abicim avgyo, avtur, koza, ipek, flap, maktk, vakfn gibi hisselerde teknik işlemez. Galip hisseyi yükseltir yükseltir milleti peşine takar sonra malı boşaltır hisseyi çakar vatandaşta zarar eder. Her seferinde aynı oyun olur. Bir de hisse brüt takasa girer 2 taban yer tam olur.
    Teknik falan derken petkim, eregli, thyao gibi hisselerden bahsetmiyorsun. Teknik bunlarda işler.

sadece AKSUE'den bahsediyorum. Elimdeki sistemin 1 yıllık getirisi %497. Sistem hala SAT'ta. Biz neden mi al yaptık. Alttaki yorumu okuyun.

BORSA TRADE (Günlük/Haftalık/Aylık AL-SAT) Sinyaller

• Bakın bu sistem AYLIK olarak hesaplanmıştır. Sistem 2009 yılından beri yani 2 liradan beri AL sinyali üretmekte ve hala AL sinyalini devam ettirmekte. Destek bölgesindeyiz. Buraya bakınca, yukarıdaki günlük SAT olan sinyal'in yakın zamanda AL 'a döneceğini gösteriyor.

Kısacası borsada tüyoymuş, habermiş, bilançoymuş hikaye. Bunlar önceden fiyatlanır. Sen bunları önceden göremezsen havayı alırsın. Görürsen parayı alırsın. Biz önceden görmenin peşindeyiz.

Borsa işi tekniğe dayalıdır. Eğer tekniğin yok ise bu işte batarsın. O bakımdan patron hisseleriymiş, bilmem ne hisseleriymiş, bütün bunlar sizler gibi acemilerin bahaneleri.

BORSA TRADE (Günlük/Haftalık/Aylık AL-SAT) Sinyaller

• quote:

ONS Altın 'da iddaa ediyorum çok büyük bir trend başlangıcı. O bakımdan bugünden itibaren, 1337 $ 'dan ons/altın a giriş yapıldı. Piyasa vadeli piyasa. Piramit şeklinde lotlar yükseltilerek yaklaşık olarak 3 ila 5 yıl arasında taşınacaktır.

Hedef fiyat rakamı şuan için 1900 $ ardındanda ki rakamlar 2500 ila 3000 $ civarı. Hiç hız kesmeden, vadeden vadeye atlayarak taşınacaktır..

Hayırlı olsun, bol şans.

Berry ons altındaki yükseliş gram altına benzer şekilde yansir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.