Şimdi Ara

BORSA TRADE (Günlük/Haftalık/Aylık AL-SAT) Sinyaller (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
477
Cevap
40
Favori
25.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mgros la ilgili grafik atmistim. Silinmis mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese iyi kazançlar özellikle size Berry :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne oldu konu bayadır sessiz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gold464

Memocan al sat yok mu bu ara ?

Sessizlik hakim...

• quote:

Orijinalden alıntı: ilkcemre29

quote:

Memocan al sat yok mu bu ara ?

Sessizlik hakim...

Belki bu havada biraz daha sürer.
    Mustafa Koç allahtan rahmet diliyorum.

• Maliyeti 3.25 olan Eregli'yi pazartesi 3.31 den emir verdim. O fiyatı görüp elden çıkardım zaten sonra endeksten çıkışlar başladı. Ereğliden gelen nakitle 70 tl ile Tupraş 30 tl den de Cocacola aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: memocan2468

Maliyeti 3.25 olan Eregli'yi pazartesi 3.31 den emir verdim. O fiyatı görüp elden çıkardım zaten sonra endeksten çıkışlar başladı. Ereğliden gelen nakitle 70 tl ile Tupraş 30 tl den de Cocacola aldım.

Hayırlısı olsun deyeyim endeks 70 in altına gelse girmeye çalışacam o zamana kadar seyirciyim.
    Bol kazançalar.
  • Gold464 kullanıcısına yanıt
    Evet düşükken toplamak daha mantıklı geliyor bana da.
  • Merhaba, bu işe başlamak için nereden hesap açmalıyım? Sizler nereleri kullanıyorsunuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • memocan2468 kullanıcısına yanıt
    Ben geçen cuma crfsa aldım.
    Sermayeden sonra ne olacak bakalım. :)
    İyi akşamlar.

• quote:

İyi akşamlar.

Valla hocam ben crfsa ya 61 den girdim 51 den kol keserek çıktım. Hissede sağlam spek var veya böyle bir hava doğruluyor. Ben çok kötü bir zamanda girmiş olabilirim. Ama beklenti spk başvurusuydu. Spk ya %514 bedelsiz bildirimi yapıldı hisse bastı aşağı. Bilançoda 104 m kar açıkladı kiler alımı yapmış olmasına rağmen. Bastı aşağı. Uzun vade için uygun olabilir belki ama kısa vade düşünüyorsan sağlam süründürebilir. Hayırlı kazançlar.

Zinhar yatırım tavsiyesi değildir.

• quote:

Orijinalden alıntı: miroglu6

quote:

İyi akşamlar.

Valla hocam ben crfsa ya 61 den girdim 51 den kol keserek çıktım. Hissede sağlam spek var veya böyle bir hava doğruluyor. Ben çok kötü bir zamanda girmiş olabilirim. Ama beklenti spk başvurusuydu. Spk ya %514 bedelsiz bildirimi yapıldı hisse bastı aşağı. Bilançoda 104 m kar açıkladı kiler alımı yapmış olmasına rağmen. Bastı aşağı. Uzun vade için uygun olabilir belki ama kısa vade düşünüyorsan sağlam süründürebilir. Hayırlı kazançlar.

Hocam o kadar yüksek fiyattan niçin giriş yaptınız, bu biraz bile bile lades olmuş.

• Maliyet 52.40 514 için girerim artı 1 yıl içinde hareket olur gibi geliyor.
    Zaten 1 yıl normal bir süre, yinede tavsiye için teşekkür ederim.
    Sizede bol kazançlar.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: miroglu6

quote:

İyi akşamlar.

Hocam o kadar yüksek fiyattan niçin giriş yaptınız, bu biraz bile bile lades olmuş.

Haklısınız hocam. Acemilik diyelim. Aranızda yeni sayılırım. Bir müsibet bin nasihattan iyidir derler. Allah'a şükürler olsun ki zararımı bir haftada başka bir hisseden çıkardım sayılır. Bugün borsada ralli var. Herkesin kazanması dileğiyle...

• İlk günden beri alım satımlarımı excel de tutuyorum.

Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memocan2468 -- 26 Şubat 2016; 0:44:47 >
  • quote:

İlk günden beri alım satımlarımı excel de tutuyorum.

Bu mesaja eklenen görseller:

Bu kadar işlemden 4 ayda 478 lira (toplam para miktarının yaklaşık %10 u) mı kazandınız yoksa ben mi yanlış okudum. :o

• 4 aydaki 26 işlem ile karima 480 lira ekledim. Anaparam farkli

• Üstadlar, fazla bakamıyorum maalesef foruma.. Elimden geldiğince, pratik olarak kullanamıyorum çünkü.. Twitter adresimden yazıyorum denk geldikçe..

@egesonmz
  • Berry1925 B kullanıcısına yanıt
    Arada bakıyorum twitter dan endeks 77 bin oldu benim baktıklarım eksi prkme çok düşük geçen sene çıkmıştı.
    Herkese iyi pazarlar.

• quote:

Arada bakıyorum twitter dan endeks 77 bin oldu benim baktıklarım eksi prkme çok düşük geçen sene çıkmıştı.
    Herkese iyi pazarlar.

Bir haftadır bist 100 de elle tutulur ve yıllık ortalamasının altındaki kağıtlara emir veriyorum. Tabi emirleri de gene olağan düşüş olması kaydıyla veriyorum. Hangi kağıdı düşük görsem bir veya iki günde yukarılara tırmandı. Hiç birini alamadım :)
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.