Şimdi Ara

BORSA TRADE (Günlük/Haftalık/Aylık AL-SAT) Sinyaller (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
478
Cevap
40
Favori
25.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Gold464

Hocam dolar euro ve altında düşúş var endekste yarın artı olur diye düşünüyorum.
    Herkes e iyi geceler.

dolar ile ilgili çalışmamı daha önce koyuyordum herkes bilir, geçen hafta 2 li tepeyi güncelledim ve 3 liranın üstünden hiç bir babayiğit alamaz demiştim. sonuç turkuazın altındayız.

BORSA TRADE (Günlük/Haftalık/Aylık AL-SAT) Sinyaller

• Berry1925 B kullanıcısına yanıt
    Whatsapp gurubuna katilabilirmiyiz anlik takip icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berry1925

quote:

Hocam dolar euro ve altında düşúş var endekste yarın artı olur diye düşünüyorum.
    Herkes e iyi geceler.

dolar ile ilgili çalışmamı daha önce koyuyordum herkes bilir, geçen hafta 2 li tepeyi güncelledim ve 3 liranın üstünden hiç bir babayiğit alamaz demiştim. sonuç turkuazın altındayız.

Hocam bende asels den çıktım sonunda elimde biraz para var dolar alımı mı yapsam sizce ne diyorsunuz ?

Hocam sende 11,5 seviyesinde, alımda 33,75tl. Bu grafik dolar bazındamı anlamadım tam

birde seans kapalı oldugu halde al sinyali sabah içinmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Manyetizma

Hocam sende 11,5 seviyesinde, alımda 33,75tl. Bu grafik dolar bazındamı anlamadım tam

birde seans kapalı oldugu halde al sinyali sabah içinmi

bugün seans içinde gelen sinyal.
    kritik seviyede turuncunun üstüne çıkmamız lazım, ama çıkar. meraklanmayın.

dolar olarak bakıyorum çünkü yabancı çoğunlukta hissede.
    bu kadar hızlı cevap beklemiyordum teşekkürler
  • Berry hocanin onerileriyle toplam 4 kisi 2 hafta alim satim yaptik. Kendi adima konusacak olursam bakiyem eksideki kagitlarla kilitli. O yuzden ufak alimlar yapabildim gunluk 3 4 islem yaptigim da oldu. Ancak dedigim gibi ileride berry hocanin tavsiyeleriyle yuklu alabilmek icin ilk hedefim hesabimi temizlemek oldu. Bugun de onerisiyle pgsus tan maliyetten kactim. İns pers ve cuma daha rahat sekilde islem yapabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memocan2468 -- 8 Ekim 2015; 4:10:33 >
  • Bi twiter hesabı açsanız takip için.
  • Bugun için canlı yayın linki varmı

• Admin arkadaş whats up grubuna eklerse sevinirim. Özelden numaramı yazabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sensitive5187

Admin arkadaş whats up grubuna eklerse sevinirim. Özelden numaramı yazabilirim.

Bende aynı şekilde katılmak istiyorum gruba

• quote:

Orijinalden alıntı: Devilsbutcher

quote:

Orijinalden alıntı: sensitive5187

Admin arkadaş whats up grubuna eklerse sevinirim. Özelden numaramı yazabilirim.

Bende aynı şekilde katılmak istiyorum gruba

Bende katılmak istiyorum
  • Ben bu işten tam anlamıyorum ama grubunuza katılmak isterim biraz bilgi sahibi olmak için
  • quote:

arkadaşlar size bir kaç kıyak geçeyim madem. burada bir kaç arkadaş ile al-sat yapıyoruz 1-2 haftadır kazanç gayet güzel.
    nicklerini bilmiyorum canlı yayın yapıyoruz, yazarlarsa memnun olurum performansımız nasıl..

şimdi tüpraş,doco, isctr ile girdik kazanç iki taraftanda güzel, hoş ben isctr almadım, arkadaşa aldırdım.

248TL maliyetli doco aldık cuma günü.

çelebide bir kaç gündür çalışma içerisindeyim ve tekniği sizinle paylaşmaktan mutluluk duyarım.

ÇELEBİ 60dk lık'ta şuan AL sinyali veriyor
    ve yukarıda çizgidiğim düşme trendi YEŞİL çizgilerin dışına çıktığı an AL sinyali verdi, sinyalden önce yaptığım çalışmadır. kırmızı dikdörtgende clebinin YEŞİL çizdiğim yerde edeceği hareketi göstermektedir. yani işlem yapsa idim 1 haftada belkide %30 %40 kazanç sağlayabilirdim.

%50 alım için ilk olarak YEŞİL in dışına çıkmasını bekledim ve bugün çıktı hemen ardından sistemim AL sinyali verdi.

asıl yüklü alımımı TURUNCU dışına atttıktan sonra yapacağım. ben CLEBI yi düşünüyorum, şuan alınabilir fiyatta.

kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Evet nedemistim, dun clebi almaliyiz AL sinyali geldi diye. Bugun % 5.
    Teknik analizle birlesince kazanmamak elde degil.

• Bu al-sat işlemleri için internet bankacılığı mı kullanıyorsunuz? Bildiğim kadarı ile onlar komisyon alıyorlar. Başka bir yöntem var mı?
  • quote:

quote:

arkadaşlar size bir kaç kıyak geçeyim madem. burada bir kaç arkadaş ile al-sat yapıyoruz 1-2 haftadır kazanç gayet güzel.
    nicklerini bilmiyorum canlı yayın yapıyoruz, yazarlarsa memnun olurum performansımız nasıl..

şimdi tüpraş,doco, isctr ile girdik kazanç iki taraftanda güzel, hoş ben isctr almadım, arkadaşa aldırdım.

248TL maliyetli doco aldık cuma günü.

çelebide bir kaç gündür çalışma içerisindeyim ve tekniği sizinle paylaşmaktan mutluluk duyarım.

ÇELEBİ 60dk lık'ta şuan AL sinyali veriyor
    ve yukarıda çizgidiğim düşme trendi YEŞİL çizgilerin dışına çıktığı an AL sinyali verdi, sinyalden önce yaptığım çalışmadır. kırmızı dikdörtgende clebinin YEŞİL çizdiğim yerde edeceği hareketi göstermektedir. yani işlem yapsa idim 1 haftada belkide %30 %40 kazanç sağlayabilirdim.

%50 alım için ilk olarak YEŞİL in dışına çıkmasını bekledim ve bugün çıktı hemen ardından sistemim AL sinyali verdi.

asıl yüklü alımımı TURUNCU dışına atttıktan sonra yapacağım. ben CLEBI yi düşünüyorum, şuan alınabilir fiyatta.

kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Evet nedemistim, dun clebi almaliyiz AL sinyali geldi diye. Bugun % 5.
    Teknik analizle birlesince kazanmamak elde degil.

34,35 maliyetten almıstım 35,55 kapanıs, sat sinyali veriyormu

• Twitter i actim arkadas gunceldir. Twitter; egesonmaz

• https://mobile.twitter.com/egesonmez
    Yanlış baktım herhalde hocam :)

Hocam takipteyim

• quote:

https://mobile.twitter.com/egesonmez
    Yanlış baktım herhalde hocam :)

Www.twitter.com/egesonmaz

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.