Şimdi Ara

BORSA TRADE (Günlük/Haftalık/Aylık AL-SAT) Sinyaller

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
478
Cevap
40
Favori
25.842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu forumda bunun eksik olduğunu düşünüp kısa vadeli tradeler için hemde kendi sistemimin programdaki formülde AL-SAT sinyallerini sizinle paylaşayacağım..
    Grafikler,takaslar, teknik analizler.. elimden geldiğince vakit buldukça paylaşımlarda bulunacağım.

Not: lütfen şu hisseyi alsak ne olur, şu hisse nasıl sorularından kaçınalım.. çünkü formül,indikatör,teknik analiz ve formasyonlar ile al-sat yapan bir yatırımcıyım. şirketlerin mali durumlarıyla çok çok az ilgileniyorum.

Not2: Buradaki paylaştıklarım kesinlikle kendi yatırım stratejimdir ve burada yazılanlar kesinlikle yatırım tavsiye değildir ve öyle algılanmamalıdır.

Hayırlı olsun, bol kazançlar..

başlayalım..
    geçen hafta 33.65 CLEBI alındı, bugün 35.20 'den satıldı..

bugün ki portföye coca cola trade için listeye alındı.. maliyet 42.75

AEFES, 23.30 ile 23 TL arasında alım için bekleniyor..
    ISCTR, 5.40 ve 5.50 de alım için bekleniyor...
    LINK; 3.56 ve altı alım için bekleniyor..
    LOGO; 22.90 ve altı alım için bekleniyor..
    KARSN; 1.40 ve altı alım için bekleniyor..

Edit: ISCTR 5.53 'den portföye girdi.

TAKİP;

AKBANK,
    ISCTR

GÜNCEL PORTFÖY,

ISCTR, maliyet: 5.53
    COCA COLA maliyet; 42.75

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Berry1925 -- 20 Temmuz 2015; 15:42:23 >

• formüldeki AL-SAT sinyalleri, başarı %178

örnektir..
  • ISCTR Dün ki TAKAS.
    CCOLA Dün ki TAKAS.

CCOLA 'da özellikle yabancı girişi var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Berry1925 -- 21 Temmuz 2015; 9:52:16 >

• ASLAN çimento, 50TL maliyet ile kısa trade için listeye giriş yaptı..
  • Çok teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dün ki takaslar,

BORSA TRADE (Günlük/Haftalık/Aylık AL-SAT) Sinyaller BORSA TRADE (Günlük/Haftalık/Aylık AL-SAT) Sinyaller BORSA TRADE (Günlük/Haftalık/Aylık AL-SAT) Sinyaller

• Bu da yabancıların borsadaki portföyü.

Grafiğin anlamı şu, XU100 için destek bölgesindeyiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Berry1925 -- 22 Temmuz 2015; 9:16:20 >
  • Merhaba, ne kadar sermaye ile bu işi yapıyorsunuz? Ortalama kazancınız ne oluyor? Para ticarette derler ya ben de öğrenciyim borsa veya forex ile ilgilenmeye başlayayım diyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Huseyinn31

Merhaba, ne kadar sermaye ile bu işi yapıyorsunuz? Ortalama kazancınız ne oluyor? Para ticarette derler ya ben de öğrenciyim borsa veya forex ile ilgilenmeye başlayayım diyorum.

başta belirttim, bu tür sorulara cevap vermeyeceğim fakat öğrencisiniz şu şekilde uyarı da bulunayım. borsa ve foreks öğrenci işi değil. düşük sermaye ile yapacaksanız, al-sat yapmanız mümkün değil zaten. o yüzden hayallerinize olumsuz yansımak istemem fakat durum böyle.
    birikim yapmak istiyorum, her ay 200-300 atarım diyorsanız da top 10 listesindeki büyük şirketlerden düzenli olarak biriktirmeniz, bu işlemde muhtemelen paranızın değerini koruyacak veyahut %5-10 kazanç sağlayacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berry1925

başta belirttim, bu tür sorulara cevap vermeyeceğim fakat öğrencisiniz şu şekilde uyarı da bulunayım. borsa ve foreks öğrenci işi değil. düşük sermaye ile yapacaksanız, al-sat yapmanız mümkün değil zaten. o yüzden hayallerinize olumsuz yansımak istemem fakat durum böyle.
    birikim yapmak istiyorum, her ay 200-300 atarım diyorsanız da top 10 listesindeki büyük şirketlerden düzenli olarak biriktirmeniz, bu işlemde muhtemelen paranızın değerini koruyacak veyahut %5-10 kazanç sağlayacak.

Şuan için ilgilenmek değil de bilgi sahibi olmayı düşünüyorum. Cevabınız için teşekkürler.
  • AEFES 22.75 maliyetle giriş yapıldı...

portföy,

ISCTR 5.53
    CCOLA 42.75
    ASLAN 50
    AEFES 22.75
  • Cok yararlı bir konu olacak. Teşekkür ederim paylasimlariniz icin. Amatör olarak ugrasiyorum ben de. Favorilerime ekliyorum. Her gün takip edecegim. Aklıma takilan soruları sormak isterim. Bol kazançlar.

• Teşekkürler, bugün 56 portföylük hisse listem var, gelen sinyallere tek tek bakacağım, AL ve SAT verenlere. listeyi gün içinde veya akşam saatlerinde atarım.
  • sistemde USD en son 14.7.2015 'te 2.63 'ten AL vermiş henüz sat yok. şuan 2.7095 fiyat.
    indikatör olarak baktığımızda ise SAT vermek üzere dolar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Berry1925 -- 23 Temmuz 2015; 9:42:24 >
  • GOODY 61 TL ile listeye girdi.

güncel portföy

GOODY - 61 TL
    ISCTR 5.53
    CCOLA 42.75
    ASLAN 50
    AEFES 22.75
  • takip
  • CLebi euro, usd, tl bazda Al verdigi icin sistem 35.65 ten giris yapildi.

• Bu konuyu açtığınız için teşekkürler.Benim gibi fazla bilgisi olmayanlar için rehber olur.Favorilerime ekledim.Takipteyim.
  • Selam

Malum ortam kötü düşüşleri de görüyoruz
    Hiçbirine sat gelmedi mi

• cemsinan kullanıcısına yanıt
    Verdi fakat tekrar AL dedigi yerde ekleme yapip maliyet dusurucez.. fazla bir kayip yok o kadar dususe. Cikisi bekleyecez.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.