Şimdi Ara

Borsa Öğrenmek/E-ticaret

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Çalışmayla hayatımı kazanabileceğime inanmıyorum. Bu yüzden grafik çizmek, borsa öğrenmek istiyorum. Biraz baktım ama çok karışık geldi, bilgisi veya yorumu olan var mı? Ya da e ticaret ile ilgili bilgisi olan var mı? (Nereden başlanır, nasıl yapılır, ne lazım vs.)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam …

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Haluk tatarın borsa konusunda eğitimi vardı hiç bilmiyenler için

• çok büyük sermayen yoksa hayatını şansa bağlama ek olarak yap bence

• YouTube'da herşey var.

• quote:

Orijinalden alıntı: the chandrian

çok büyük sermayen yoksa hayatını şansa bağlama ek olarak yap bence

Ne sermayesi hocam, açlıktan öleceğiz neredeyse. Ama çalışarak da kazanamıyoruz. Ne yapacağımı şaşırdım.

• İngilizcen varsa Udemy'de teknik analiz eğitimleri vardı bolca. Hiç almadım ama araştırıp aralarından beğendiğine başlayabilirsin.

Ben genelde eğitimlerim için Udemy'i kullanıyorum.

Not = Borsa işinin %90'ı sabırla beklemek olduğu için 2. iş olarak yapmanı tavsiye ederim hocam. Ana işinle zaman harcarken saat başı borsa ne olmuş diye kontrol etmezsin. Yoksa manevi olarak çok yıpratır.

Not 2 = Kripto yatırımcısıyım (5-6 aydır)

• Borsada para kaybetmemeye çalışmak gerek 5 yılın yükseğindeki hisseyi alıyorlar daha yükselir diye çok konu var grafiğin yanında mesela 2023e kadar fed faizi iki kere olucak diye bu doları güçlendirip diğer şeyleri azaltır.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hocam çok klasik bir laf olacak ancak PARA KAYBETMEDEN , PARA KAZANMA Öğrenilmez

Ben Binance Futures’de BTC/USDT Pozisyonunda 450.000TL LİQ (Likidasyon=Paranın Sıfırlanması) Etmiştim.

Bundan Sonra Daha Çok Tecrübe Kazandım. Yaşaya Yaşaya Öğrenmek Gerekiyor Grafik Analiz vb de Mutlaka Bakılması Gereken Konulardan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi poyrazispir12 -- 3 Ağustos 2021; 15:8:7 >
  • Paran yoksa borsada ne yapmayı hayal ediyorsun?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Management

İngilizcen varsa Udemy'de teknik analiz eğitimleri vardı bolca. Hiç almadım ama araştırıp aralarından beğendiğine başlayabilirsin.

Ben genelde eğitimlerim için Udemy'i kullanıyorum.

Not = Borsa işinin %90'ı sabırla beklemek olduğu için 2. iş olarak yapmanı tavsiye ederim hocam. Ana işinle zaman harcarken saat başı borsa ne olmuş diye kontrol etmezsin. Yoksa manevi olarak çok yıpratır.

Not 2 = Kripto yatırımcısıyım (5-6 aydır)

Ana işimden çok az kazanıyorum ama bana çok zaman kalıyor. Bugün bir yerle görüştüm, 3.5 teklif etti ama sabah 9'dan akşam 7'ye kadar çalışma var, haftada bir gün izin. Muhtemelen kabul etmeyeceğim, robot gibi çalışmak korkutucu geliyor bana.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.