Şimdi Ara

Bornova Anadolu Lisesindeki genel durum (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
1
Favori
6.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İzmir Atatürk lisesindeyim. +100 , +70 çok sayılı arkadaşlar öyle 40-50 kişi falan yok. Max 15-20 . İal de bal’dan ders başarısı anlamında çok ileride bir okul bu arada

• Tesla_Reyiz kullanıcısına yanıt
    Ahahahahahhaah lise karşılaştırmak istemem ama haykırdım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Bence de unı başarısı olarak Atatürk daha iyi ama 15-20 çok fazla yine.

• Rolls Royce ll R kullanıcısına yanıt
    Haykırmanızın sebebi nedir? İkisi de sizin kapısından bakmakla yetineceğiniz şahane okullar. BAL ile İAL elbet karşılaştırılmaz. Öğrenci profilleri çok yakın olmasına rağmen ders başarısı olarak Atatürk 10 senedir BAL'ın önünde, geçmişte BAL daha önde idi. Bunun sebebini de Atatürk Lisesi'nin merkezde bulunması, dershanelere yakın olması, okul içindeki ortamın BAL'dan daha kötü olmasına (ortam yok yani eğleneceğin fazla) bağlıyorum. Forumun trollerinden olabilirsiniz ama bir kere daha hayata gelmeyeceksiniz ve asla böyle güzel okullarda okumuş olmayacaksınız.
    Hocam bu yükselişinizi düşürmek , hayallerinizi söndürmek , yüzünüzü düşürmek ve sizi üzmek istemem ama

BAL 17' mezunuyum :(

Bundan sonra tanımadığınız insanlara yargı koymamayı geçte olsa öğretebilmişizdir umarım. Ayrıca Liseye başlayalı 5 sene oldu kimseye bizim okulu kazanamadın , önünden geçemezsin diyecek kadar düşmedik çok şükür.

İal ve bal sürekli karşılaştırılır kimi bal der kimi ial ona bir şey diyemem

Ama sizin ial çok ileride demenize güldüm.

Ayrıca bi ara gelin size okulu gezdireyim malum biraz büyük :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rolls Royce ll -- 25 Temmuz 2018; 0:20:1 >
  • Bağcılar meslekteyim ama Kabataş Erkek Lisesi diyim kim anlıcak moruq

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sefil_Arbaletçi -- 25 Temmuz 2018; 0:22:34 >
    Yüzüm düştü helal olsun hocam.
    Ortam olarak BAL bir adım önde ona lafım yok ama İAL 10 senedir daha yüksek puanla alıyor hem de üniversite sınavlarında BAL'dan önde. Bu nesnel bir yargı.

Forumda trollükleriniz ile tanınıyorsunuz. BAL gibi bir okuldan mezun olup da gecesini gündüzünü DH'de 2010 trolü yapmaya adamış olmak için de güzel travmalar yaşamış olmanız lazım. Okulda beni gezdirmeyin, biraz kendiniz gezin bence hocam çünkü hiç beklemiyordum böyle güzel bir okulun mezunundan böyle işsiz, saçma eğlenceler.

Forumda birçok insanın kalbini kırma ve umutlarını yıkma hakkını kendinizde görüyorsunuz. Bir kere değil hem, üst üste kaç defa yaptınız? Siz kendinizde bu hakkı buluyorsanız ben de sizi bu şekilde ezme hakkına sahibim.

Bizim hayallerimizi de öyle çoluk çocuk söndürmez, bir tozpembe rüyalarda büyümedik. Yoklukta büyüdük. İyi forumlar dilerim.

Hahahahahhahahah acıtasyon kralı be:))

Birde sen yapıyorsun benimde hakkım var kıvırması eklenmiş 10 numara

Şimdi öncelikle sürekli forumda olmamın bir sebebi var onu açıklayayım. Yazlığa gelmiştik fakat anneannem düştüğü için bacağı ve bel bölgesinde çatlaklar oluştu. O yüzden 3 gündür istanbuldayım anneannemin +55 yaş ortalaması olan bir evde gençliğim çürüyor:)

Zaten 3 senedir bu forumdayım ondan önce 10-15 cevabım var ilk defa bu kadar aktifim. Zaten görürsünüz tercihler bitsin bir daha uğramam buraya.

Ayrıca yine lafı kıvırmışsınız ben iyi demenize bir şey demedim "başarı olarak çok ileride" yazmanıza laf söyledim.
    Neyse tartışmanın manası yok sonuca ulaşamayız çünkü.

Şunu da son kez yazayım insanlar saçma sapan bir daha yazmasın.

Tercih ve sonuçlarda troll yapmıyorum kimsenin duygusuyla oynamıyorum. Kendi fikrim diye belirtmeye çalışıyorum her tahminimde zaten buna rağmen hala troll diyen varsa ..

Ahahahahahaha lise karşılaştırmasından nasıl biz yoklukta büyüdüğe geldi olay ?

Nihat doğanla akrabalık bağı var galiba :)

Hocam yanlış anlamayın ama sizde kötü niyet olduğunu düşünüyorum ve gözlerimle de gördüm.Geçen sınav analizi yapmıştınız 30-100k arası 2016 veya bir tık kötüsü demiştiniz 100kdan sonra 2016 veya bir tık iyi demiştiniz.Adamın tekine sınavla 2016dan 104k geliyordu adama verdiğiniz cevap 140k oldu sizin tık anlayışınız gerçekten garipmiş.Aslında açıklamanız gereken bişey de Yok her şey ortada zaten amacınız milletin moralini düşürmek Ha inşallah olmaz ama 2010 gelirse de küstahça ben size demedim mi diye konular açıcağınızdan adım gibi eminim.Üzgünüm sizde iyi niyet Yok sizde maalesef troll de olsa insanları kendinize inandırma çabası var bu durumdan ilerde çok zarar görürsünüz 21 yaşında biri olarak size söylüyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diren Sıpaydi kullanıcısına yanıt
    Yanlış anlamayın beni ama dedikleriniz umrumda değil açıkçası.

Lafı kesip almışsınız "inşallah 2010 gibi gelmez ama gelecek" diye kaç kere yazdım.
    Ayrıca bu benim görüşüm her zaman arkasıdayım.

Kimsenin moralini bozmak gibi bir amacım yok bozupta elime ne geçecek ? Ben her tahminimde bu benim yorumum diye eklemeye çalışıyorum zaten. Ayrıca şunu itiraf edeyim genelde düşündüğümün çok az kötüsünü söylüyorum ki insanlara Ümit vermiş gibi olmayayım diye.

Ben asla tercih , sıralama , yardım konularında ( konu troll olmadıkça) troller dimi. Hep kendi yorumumu söyledim ama siz duymak inanmak istemediğiniz için troll dediniz.hala da arkasındayım dddiklerimin.

Ayrıca sınava bende girdim eğer 2010 gibi gelirse hedeflediğim yer olmuyor. İnşallah siz haklı olursunuz da bizim yüzümüz kızarır ama istediğimiz yere gideriz.

Son olarak ( buraya çok takıldım ) ben insanların moralini bozmak istesem, kötülük düşünsem insanlara özel mesajdan paragraf paragraf yardım etmek için mesaj yazmazdım. (3-4 örneği vardır)

Dediğim gibi ister inanın ister inanmayın sadece trollsem engelleyin bana katlanmak zorunda kalmayın , troll değilsem bir daha trollsün yazıp durmayın hadi eyww :)

Biraz atarlı giderli konuşmanız hoşuma gitti sanırım bi ardamarınız var ve rahatsız oldunuz(buna şaşırdım diyebilirim)Tahminim diyorsunuz Da üste yazdığınız 100k üstünde ya 2016 ya da bir tık iyisi diyorsunuz 104k gelen adama 140k diyorsunuz.Ben bunun neresinde mantık neresinde iyi niyet arayayım ?Bi de bu benim tahminim diyerek kendinizi kolay yoldan sıyırmaya çalışmanız açıkcası aciz olduğunuzun göstergesidir çünkü verecek cevabınız yok.Zora gelince bu benim tahminim oluyor di mi .Kendi acizliğinizde boğulun

Ahahahahahah hadi kardeşim o salyalarını başka yere akıt.

10 satır bişi yazdın 4 tane yalan şey çıkarırım ordan.

Dediğim gibi beni engellemen 5 saniyeni almaz hadi abicim yapabilirsin. Bir daha beni görmek zorunda değilsin sadece engelle butonuna basacaksın.

hiç kimse kusura bakmasın da ial alır bu maçı :D
    Öncelikle rica ediyorum bu son konuşmamız olsun çünkü gerçekten saçma cevaplar verip zorunuza gidince hakarete varan ifadeler kullanıyorsunuz.Kusura bakmayın ama acizliğiniz gerçekten hoşuma gidiyor

Engelleme kısmına gelirsek önceki yazımda da belirttiğim gibi sizin yazılarınızı okuyunca nefret değil de acınılası bir ifadeyle yazıyorum

Salyalarımı akıtmıyorum ben geçen sene istediğim yer gelmeyince ya nasip diyip önüme baktım bu dediğiniz gibi salyalık bir durum değil de olgunluk belirtisi

Yok efendim 5 tane Yok efendim 10 tane yalanınızı dökerim diyorsunuz Da üzgünüm lafla peynir gemisi yürümez 2010 konusunu haklı çıkarmak için kendinizi yırtıyorsunuz.Zaten böyle düşünen tek ben de değilim forumun çoğu bu duruma hak verecektir Zaten

Son kez olgunluğumu konuşturup karakteriniz bakımından düzelmenizi canı gönülden istediğimi de belirtmek isterim sonuçta bir insan bir insandır.Esen kalın

Çok iyi lafı a dan alıp b ye götürüyorsunuz.

Bana madem "art niyetli" "troll" "karaktersiz" diyorsunuz ENGELLE hocam

Madem son konuşmamız olmasını istiyorsun ENGELLE

bu kadar basit ya.

Daha demin yazmışsın "hiç inşallah 2010 gibi gelmez dediğini görmedim diye" en az 10 yere yazdım ON. Ahahahaha tabi klavyeden iftira kolay.

İnsanlara acımayı seviyorsun galiba engellemediğine göre. Söylediklerinle yaptıkların çok ters inşallah o uyumu yakalarsın.

Bir an önce "iftira" , "yalan" ve "boş boğazlığı" bırakman dileğiyle..

Eğer yüzsüz değilsen ENGELLERSİN.

• nukleikasit kullanıcısına yanıt
    Alabilir ona lafım yokta arkadaşın dediği gibi çook ilerde denecek kadar da değil.

Zaten sürekli kıyaslıyorlar :) kimisi ial diyor kimisi bal

• İal = Bal

Hoş sizin demenizle yüzsüz olmuyorum ya neyse sizi mi kırıcam engellerim merak etmeyin

Al bak 10 konuya da yazdım diyip kanıtlarıyla bile sunsanız maalesef bu durum beni yalancı çıkartmıyor çünkü gerçekten görsem gördüm derdim üzgünüm ben yalanı sizin kadar kolay söyleyemiyorum

Karakterimiz Allah'a şükür uyuşmasa da mutlu bi hayat diliyorum sizin adınıza ve engeli basıyorum.Esen kalın

• 24 Temmuz 2018’de kayıt olmuş.

Hıhı, aynen.

Hadi kış kış evladım hadi.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.