Şimdi Ara

Bornova Anadolu Lisesindeki genel durum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
1
Favori
6.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Okuldaki denemelerde ilk 50'ye giren çoğu arkadaşımla konuştum.En kötü 100 tyt,70 ayt yapmışlar.Forumdaki 2010'culara katılmaya başlıyorum yavaş yavaş.1 hafta kala resmen moralim bozuldu.

• Rolls Royce II Trollüne Free Rap diss.

Kimsin olum sen hayal perisi Mİ? Boş işler müdürü yetersiz birisi Mİ? Amaç ne senin Royce andavalı, senden daha eğlenceli lan Rio karnavalı. Çarşambalıyım bak attırma damarımı, ister misin suratına kaya gibi şamarımı. Ordan oraya savur zihnindeki yalanları, umursama zaten senden arda kalanları. Komik mi sanıyorsun kendini? Yaptığınız 3-5 karganın tarlayı talanları. Evet biz de yıkılmadık burdayız. Forumda nöbette; yarışta turdayız. Etmeyeceğim çünkü tövbeliyim küfüre, ulan sonuç günü HERKES YÜZÜNE TÜKÜRE. Çıldırttınız insanları kafayı yemişler var etrafta, kimisi intihar diyor kimisi ârafta. Hayır yani eğlence mi insanları üzmek? Hepsinin hesabı var ÖTEKİ TARAFTA.
  • 1 ayda 10 yaş yaşlandım. Saçlarım ağardı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesin yaşanmıştır bak bu olay balda millet karı kız peşinde 1.si zor yapar o netleri

• Balda okuyan arkadaşımız olmada inanırız ha xd

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 31 temmuzda görüşürüz
  • okulda karı kız peşinde koşan olabilir ama denemelerde ilk 50 içine giren insanlar cidden iyi öğrenciler.
  • Hocam ne ara üye oldunuz kaç senedir bu forumdasınız.

• Aslı Karaca nın numarasını atsana

• 1 aydır sınav için takip ediyorum.Okuldaki genel durum ile ilgili bilgi vermek istedim.
  • Lord Aku kullanıcısına yanıt
    Kesin yaşanmıştır

• Üzülerek söylüyorum arkadaş haklı, doğru ortamcısı da çoktur ama 350 kişilik dönemde ilk 50 civarında takılan bir çok arkadaşım bu civarlarda, hatta ilk 20'den tanıdığım 2-3 kişiyle konuştum. Foruma yazarsam linç edilirim o yüzden hiç girmiyorum.
  • 31 temmuz mahşer günü olacak herhalde herkes o gün görüşürüz diyo arkadaş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İnekmatur seni hiç sevmem kendine dikkat et!!

• Bornova Anadolu Lisesindeki genel durum
  • en kötü 20k ile öğrenci kabul eden bir okulu fazla küçümsüyorsunuz.Kesin yaşanmıştır diyorsunuz ama okul kendini son 2 yılda çok geliştirdiği için aslında daha iyi sonuçlar bekleniyordu ama sınavda heyecanlar olduğundan beklenenden düşük gelmiş allahtan netler.
  • Hacı sigara başlatırsınız insanı diş olmazsa yeniden mezun yolu gözüküyor gibi

• Şayet bunlar sakaysa (tatildeyim şu an kafam dağılsin diye) Allah bu insanlara istediğini vermesin moral birakmiyorlar. Doğruysa da teşekkür ederim beklentiyi yükseltmem.

• İzmirin sayılı liselerinden biri BAL.70 küsür netler bu gibi

liselerden çıkmıyacak da nereden çıkacak? Yine de 50 sayısının abartı olduğunu düşünüyorum.

• Baldan mezunum 2.senem geçen seneden kötü bekliyorum.Okuldan çıkan en kötü ogrenci benim herhalde.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.