Şimdi Ara

Bordo Bereliler VS Navy Seal (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
3
Favori
14.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    he sen diyorsun ki batirdik oyle birakalim kalsin diyorsun yani

merak etme sen okadar rutbeli komutanlar okey oynarken almiyorlar bu kararlari simdi cuntacilarla karistirma gercek askerlerden bahsediyorum ben
  • Bordo Bereliler VS Navy Seal
  • quote:

Orijinalden alıntı: starcloth

quote:

Orijinalden alıntı: Böck

15 Temmuzda bordo bereliler kaçınca demişlerdi şimdiye yunanistana yüzmüşlerdir. bordo bereliler 10 gün aç kalabilir şu kadar mesafeyi yüzebilir falan filan.

Sonrasında ne mi oldu? Tarladan biber çalmaya çalışırken yakalandılar. Ogün bugundur artık bu internette dolaşan bilgilere inanmıyorum :)

Arkadaşım aklını kiraya vermiş aptal sürüsü mü bordo bereli oluyor güldürmeyin adamı ya ! Bunlar zaten sınavları hakkıyla kazandılar bunlar zaten ordu içinde liyakata göre seçildiler değil mi!!!

Yok fetonun öğrencileri zekiymişte bilmem ne bok zekiler !!! Ulan zeki adam kendini bir bunağın emrine verir mi ?

Onlar asker felan değildi militandı ne konuştuğunuza dikkat edin sapla samanı karıştırmayın.

"Arkadaşım aklını kiraya vermiş aptal sürüsü mü bordo bereli oluyor "

Soruna cevap veriyorum. Evet oluyor.

Ben anlamam hangi herife itaat etmiş etmemiş. Sonuçta TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ bu adama bordo bereli rütbesine layık görmüş. O yüzden yok onlar fetocuydu demek boş işler. Ee yakalananlar fetocuydu da, şimdi tsk da hiç mi fetocu bordo bereli yok o zaman? Hepsi mi temizlendi de. Yok onlar kötü bordo bereliydi şimdikiler süper diyebilelim. Anlamıyorsunuz galiba, bu bordo berelileri yetiştirenler de fetocuydu yetiştirilenler de ve bu oran çok yüksekti. Böyle bir şey varken hala nasıl iyimser bakabiliyorsunuz?

• Askeriye ile en ufak bağlantısı yada bilgisi olan herkes gözü kapalı bordo bereli der.

1 haftalık cehennem haftası olayı doğru.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Karacı ve Denizcileri karşılaştıran muhteşem arkadaşa bir helal olsunu çok görmeyelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: scorpion1916

he sen diyorsun ki batirdik oyle birakalim kalsin diyorsun yani

merak etme sen okadar rutbeli komutanlar okey oynarken almiyorlar bu kararlari simdi cuntacilarla karistirma gercek askerlerden bahsediyorum ben

Batırdık bırakalım demiyorum. Yapılanlar garip bukadar suriyeliyi alıp beslemek cokmu mantıklı? Biz cok zengin bi ülkemiyiz? Bizi kim alır ülkesine o durumda? Düşersek yanarız biz yanar.
  • navy seal yada amerikan denizcileri alır her türlü, fasa fiso bizimkiler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Helen Mirren

quote:

Orijinalden alıntı: Qui-Gon Jin

quote:

Orijinalden alıntı: Helen Mirren

quote:

Orijinalden alıntı: travers

Amerika muhipleri cemiyeti derneği açılsa bu forumun yarısı kayıt olur net!

Ne alaka ? Gercekleri soylediğimiz icin mi bu kadar provake ediyorsun bu ülkenin hali belli gidisatı belli ABD'nin Türkiyeden kat be kat iyi olduğunu zaten biliyoruz herseyin belgesi var doğruları soyleyince batıyor maalesef sende haklısın

Kimse Türkiye ABD'den üstün demiyor. Konuda o değil zaten. Amma Özel Kuvvetler, senin dediğin gibide MİT bahçesinde çay sigarada yapmıyor. Türk Ordusunu ve devletini bu kadar küçümsemeyin. Sonuçta binlerce yıllık bir gelenek var ortada. Şu anda zor durumlardan geçiyor olabiliriz ama bu demek değil ki yolun sonu görüldü. Tarihte defalarca zor durumlar atlattık. Her zorlukta pes etseydik çoktan kitaplardan bilinir olurduk.

Türkiye devletini küçümsemiyorum suan olan doğruları söylüyorum bende isterim herkesten üstün olalım fakat suriyede benim eğitimsiz 21 yasındaki askerim sehit ediliyorsa toplamda 2 aylık asker bunlar kimse bana büyüklükten bahsetmesin Bordo berenin ne yaptığı ortada Hele MİT tamamen yapılanmalı istihbaratımız ise sıfır her yerde bombalar suikastciler fink atıyor adam 39 kisi vurup 65 kisi yaralıyor ve kacıyor sonra TV'den bu kisiyi görürseniz haber verin deniliyor hangi yıldayız yahu 1980'lerde mi yazık yani ülke tamamen coküs doneminde

Ne kadar para verdiler

• quote:

15 Temmuzda bordo bereliler kaçınca demişlerdi şimdiye yunanistana yüzmüşlerdir. bordo bereliler 10 gün aç kalabilir şu kadar mesafeyi yüzebilir falan filan.

Sonrasında ne mi oldu? Tarladan biber çalmaya çalışırken yakalandılar. Ogün bugundur artık bu internette dolaşan bilgilere inanmıyorum :)

Yazman var ama okuman yok sanırım ve gözlerinle beynin arasındaki bağlantı tam değil bence
  • Türk ordusu kadar 100 yıldır savaş halinde bir ordu fazla yok. oyüzden bu ardunun en seckin üyeleri olan bordo bereliler
    dünyanın en iyi özel timlerinden biridir.

batı ülkelerinin hiçbiri en iyi listesine giremez
  • özel mesaj atmışsın ama, özel mesaj atamıyorum sana kpatmıssın sanırım
  • Simdi bordo bereli olmak kolay askerlikten sonra ozel kuvvetlere torpille giren cok
  • quote:

YAv şu cahile artı vermeyin arkadaşlar sabahtan beri bakıyorum her artı veren insan için kahroluyorum ya .

YA onlar bordo bereli değildi
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: jasonn123

onlar bordo bereli değildi. sen hangi gazeleri okuyosun

Evet değillermiş Mak ve sattanmış. Sanki az buz bu rütbeler

MAK özel kuvvetler komutanlığının içinde ki alaydır ve doğru normal bordo berelilerden daha seçkinlerdir.

• quote:

Orijinalden alıntı: galapagoskaplumbağası

quote:

YAv şu cahile artı vermeyin arkadaşlar sabahtan beri bakıyorum her artı veren insan için kahroluyorum ya .

Sen kimsin de bana cahil diyebiliyorsun? Öncelikle haddini bil.

O yakalananlar MAK'tandı. Mak ise özel kuvvetler komutanlığının en elit birliğindendir. Üst düzey bordo berelilerden seçilip kurulur. Daha detaylı bilgi için internetten araştır

Aşağıda 15 temmuzda kaçıp yakalanan askerin kaskını yolluyorum. Kaskındaki simge MAK simgesidir.
    http://i.hizliresim.com/m4XMr2.jpg

http://www.hurriyet.com.tr/son-dakika-marmariste-aranan-darbeci-askerlerden-7si-yakalandi-40168843

inanmıyorsan diye de yukarıdaki haberi de paylaşıyorum. Okur biraz bilgilenirsin.

Ve bi daha da tanımadığın insanlara karşı haddini aşan laflar etme aslanım benim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Böck -- 5 Ocak 2017; 1:27:5 >

• quote:

Orijinalden alıntı: stf11

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: jasonn123

onlar bordo bereli değildi. sen hangi gazeleri okuyosun

Evet değillermiş Mak ve sattanmış. Sanki az buz bu rütbeler

MAK özel kuvvetler komutanlığının içinde ki alaydır ve doğru normal bordo berelilerden daha seçkinlerdir.

Bi de onlar bordo bereli değil diyip beni cahillikle suçlayanlar var. Daha beter adamlar en iyi borbo berelilerden oluşan özel timdi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: galapagoskaplumbağası

quote:

Sen kimsin de bana cahil diyebiliyorsun? Öncelikle haddini bil.

O yakalananlar MAK'tandı. Mak ise özel kuvvetler komutanlığının en elit birliğindendir. Üst düzey bordo berelilerden seçilip kurulur. Daha detaylı bilgi için internetten araştır

Aşağıda 15 temmuzda kaçıp yakalanan askerin kaskını yolluyorum. Kaskındaki simge MAK simgesidir.
    http://i.hizliresim.com/m4XMr2.jpg

http://www.hurriyet.com.tr/son-dakika-marmariste-aranan-darbeci-askerlerden-7si-yakalandi-40168843

inanmıyorsan diye de yukarıdaki haberi de paylaşıyorum. Okur biraz bilgilenirsin.

Ve bi daha da tanımadığın insanlara karşı haddini aşan laflar etme aslanım benim

Cahilligin yorum yapmana engel olamadiği gibi üstune cevap yazmışsın

• Yalnız kimse dememiş ki Bordo bereliler kara bazlı çalışıyor, Navy Seals da deniz bazlı...
  • sniper23 kullanıcısına yanıt
    Seal ın özelliği üç kuvveti de içinde barındırmasıdır. Ki seal da deniz hava ve kara kelimelerinin kısaltılmasından oluşmuştur. Sırf bağlı olduğu kuvvete göre sınıflandıramazsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SomeoneWhoCares -- 5 Ocak 2017; 16:23:51 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FrknEgeOztrk

Seal ın özelliği üç kuvveti de içinde barındırmasıdır. Ki seal da deniz hava ve kara kelimelerinin kısaltılmasından oluşmuştur. Sırf bağlı olduğu kuvvete göre sınıflandıramazsınız.

Bilemedim hocam, Bordo Bereliler genelde Kara bazlı olarak sınıflandırılıyor.

Bu arada konu bana Türkiye'ye aşağılamak için (eleştiriden çok) açılan başka bir konu gibi geldi.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.