Şimdi Ara

Bordo bereliler Afrin Merkeze Saldırılıyor vidyo

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Büyün gece dua edelim . Ben sabaha kadar camiden çıkmayacağım .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sıçuruk Kedi -- 18 Mart 2018; 3:51:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu videoyu Twitter'da gördüm. Görüntüler Şam'danmış. Dahası da 2012 ya da 2013 yılındanmış.

YANLIŞ ALARM! Konu kilit, üye ban.
  • Vidyo yayınlanma zamanı 3 saat öncesi ! Paylaşılan kanal saygın bir youtube kanalı .

• Buyurun. Videonun tarihi 2013'ten.
  • Bordo bereliler çıktığında arkasından anca poh ve joh aferine girdi haberini alırız biz

Nerede biliyorsun diyeceksin adı üstünde özel

• Ne bordo berelilermis bunlar arkadas !

Pkk yollarda kimlik kontrolu yapar, isid konsolosu basar iceridekileri rehin alir, orgut elini kolunu salliya salliya buyuk sehirlerde bomba patlatir ama bizim bordo berelilerimiz ortaligin havasini alir !

ben hala bunlarin ne ise yaradiklarini anlamadim !
  • quote:

Orijinalden alıntı: X_S!nS!

Ne bordo berelilermis bunlar arkadas !

Pkk yollarda kimlik kontrolu yapar, isid konsolosu basar iceridekileri rehin alir, orgut elini kolunu salliya salliya buyuk sehirlerde bomba patlatir ama bizim bordo berelilerimiz ortaligin havasini alir !

Hükümet çoğunu özel koruma olarak yanında gezdiriyor

• 2013'teki bir videoyu görüp gaza gelmiş. Sabaha kadar dua edeceğim diyor

Dua ile işler yürüseydi Ortadoğu savaş alanı olur muydu? GAVUR AVRUPA HUZURLU YAŞARKEN ?

Yapacak bir şeyi yok arkadaşın , kendine ekşın arıyor
  • Saygın youtube kanali? 68 abonesine saygın galiba sadece operasyonla ilgili yanlis ve gaz alma uzerine haberler vermeyelim. Ordumuza hakarettir.

• quote:

Dogru. O kadar iti de sen olduruyorsun kesin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

bordo berelinin görevi farklıdır.
    ayrıca bu videoda da bordo bereliler değil özel harekat girdi şehre.

bordo bereliyi göremezsin zaten. görevleri arasındadır.

@SiyahPapyon koruma görevi yapanlar gerçek bordo bereli değillerdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Expireme

Saygın youtube kanali? 68 abonesine saygın galiba sadece operasyonla ilgili yanlis ve gaz alma uzerine haberler vermeyelim. Ordumuza hakarettir.

Kanal konuyu açan arkadaşa ait. Aklınca reklamını yapmaya çalışıyor.

Boşuna uğraşma bence tutmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 61gün

quote:

bordo berelinin görevi farklıdır.
    ayrıca bu videoda da bordo bereliler değil özel harekat girdi şehre.

bordo bereliyi göremezsin zaten. görevleri arasındadır.

@SiyahPapyon koruma görevi yapanlar gerçek bordo bereli değillerdir.

Ne demek gerçek bordo bereli değildir? Gerçek olup olmadığını anlamak için ışığa mı tutuyorsun?

Hepsinin kendi görevi var. Kimi yakın korumalık yapar kimi operasyonlara katılır kimi eğitim verir.

Tanıdığım bordo bereliler var. Hiç haberlere çıkmadığı zamanlarda kuzey Iraka operasyon yapıyorlardı. Bazıları genel kurmay başkanı ve kuvvet komutanlarına yakın korumalık yapıyor. Eskiden cumhurbaşkanına da yapıyorlardı ama RTE gelince tüm askerleri gönderip polislerden almışlar korumaları.

Özel kuvvetler gayri resmi çalışır biraz. Yurtdışına yapılan operasyonlar için tezkere alınması gerekirken onlar ellerinde yazılı emir olmadan girer çıkarlar. Hatta şunu da söyleyeyim şuan afrinde öso adı altında çatışanların %40 kadarı özel kuvvetler personeli.

Bordo bereliler hakkında yukarıdaki trabzonlu gibi bu kadar yıpratma mesajları atılması düşündürücü. Bu adamların her hareketinin internete düşmesini veya haberlere çıkmasını falan mı bekliyorlar bilmiyorum.

• saldırmya gerek yok orda kimse yokkki
  • Sonuçlar güzel gözüküyor.

Bordo bereliler Afrin Merkeze Saldırılıyor vidyo
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.