Şimdi Ara

Borderlands türkçe yama kurulum sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar arkadaşlar steamde borderlands 1'in goty editionu ücretsiz oldu bir kaç günlüğüne indirip bitireyim dedim.Türkçe yamasınıda kurmak istedim fakat oyunun dosyasını seçmeme rağmen kur dosyası aktif olmuyor birşeyi eksikmi yaptım acaba? Birde 1.41 update gerekiyormuş onuda indirdim fakat nasıl yapılcağını anlamadım setup dosyası hata veriyor Borderlands türkçe yama kurulum sorunu

• Yama goty ile uyumlu değil. Normal sürümünü yüklemen lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • freeman1930 kullanıcısına yanıt
    Anladım öncelikle teşekkür ederim. Peki normal sürümünü nereden bulurum hiç bir yerde satışı yok sanırım ? Torrent olarakda bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: baystark17

Anladım öncelikle teşekkür ederim. Peki normal sürümünü nereden bulurum hiç bir yerde satışı yok sanırım ? Torrent olarakda bulamadım
    Ben alalı 2 sene oldu. Eskiden goty ile bereber normal sürümüde geliyordu. Şu anda nasıl bilmiyorum kardeşim. Tabi bu söylediğim steam de geçerli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freeman1930 -- 19 Nisan 2020; 14:42:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yanlış anlaşılma olmasın, yama GOTY Enhanced sürümü yani en son çıkan düzenlenmiş versiyon ile uyumlu değil. Normal GOTY ile uyumlu. Tabii şuanda oynaması ücretsiz olan Enhanced versiyonu.
    Dıdısının dıdısı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.