Şimdi Ara

Borderlands 3, PS5 ve Xbox Series X’de 4K 60fps özelliği kazanıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Gearbox’ın oyunu Borderlands 3, yeni nesil oyun konsolları arasında da var olabilmek için yenilikler kazanıyor. 4K çözünürlüğe yükseltmenin de dışında özellikler kazanan oyun, geliştirici firmanın PAX Online konferansında yaptığı sunumla birlikte yerel dört oyuncunu aynı ekranda oynamasına da imkan sağlıyor. Virüs döneminde bu özellik her ne kadar kullanılabilir olmasa da aynı evdeki Borderlands seviciler için faydalı olacaktır.

Şimdiki nesil konsollara da güncelleme yoluyla gelecek olan ekran bölme özelliği, iki kişiyle sınırlı olacak. Gearbox’ın sunumunda eksik olan nokta ise özelliğin ne zaman kullanıcılara ulaştırılacağı oldu.

Ayrıca Bkz.Mercedes sedan otomobil sayısını azaltmayı düşünmüyor

2020’de oyuna çok daha fazla ücretli içerik ekleyecek olan geliştirici, bunun dışında her Vault Hunter karakterinin yetenek ağacına eklentiler yapacak. Bu eklemeler her ne kadar yeni bir hikaye ağacı kadar etkili olmasa da 4K Borderlands heyecanı geçtikten sonra oyunun kendisini hâlâ yeni hissettirmesine destek olacaktır.

• Anca borderlands 3 kazanır zaten 60 fps yi.

• Borderlands 3, PS5 ve Xbox Series X’de 4K 60fps özelliği kazanıyor
  • Sony son çıkardığı 1. Parti oyunlarına da güncelleme getirmeli. Last of us 2, Ghost of Tsushima gibi oyunlarına

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rachsuchtig

Sony son çıkardığı 1. Parti oyunlarına da güncelleme getirmeli. Last of us 2, Ghost of Tsushima gibi oyunlarına

Remastered olarak tekrar piyasa sürmek varken ne güncellemesi....Borderlands 3, PS5 ve Xbox Series X’de 4K 60fps özelliği kazanıyor 

• zed Z kullanıcısına yanıt
    Remastered çıkarmaları çok mantıksız olur, geriye dönüşlülükle oynanabilecek zaten.

• zed Z kullanıcısına yanıt
    En fazla paralı güncelleme verirler ama Remastered devri bitti gibi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 10 FPS olsa bile fark edilmiyor !

• quote:

Orijinalden alıntı: Cem300

Allah pcnin serrinden oyunculari korusun

Gecen gun 10 yillik bi oyunu kurdum pcye surekli hata verdi ugrastim olmadi delirdim sildim

Konsolda her sey tik tik tik akiyor

Ayni ios ve android gibi android topal ördek pc topal ordekten de beter icinde duzgun oyun yok oyunu bulsan oyunun multisinde oyuncu yok

Csgoya lole falan oyun diyorlar bi de

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• ? Çok saçma, daha düne kadar RTX 2080 Ti de her oyunu 60 FPS'te oynatamıyordu PC donanımı olmasına rağmen. RTX 3080le PCciler de her oyunu 4K 60 FPS'te yeni yeni yani "finally" oynamaya başladı. Ha tabi alabiliyorsa, çünkü fiyatı konsolun tam fiyatı. XD Zaten kart yeni çıktı, konsollar da daha tam çıkmadı sanırım.

• Ne eskimesi kardeşim yılını yeni doldurdu daha. :D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.