Şimdi Ara

BORDERLANDS 3 [PS4 ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
322
Cevap
6
Favori
21.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gearbox Software, 28-31 Mart tarihlerinde Boston'da düzenlenecek olan PAX East konferansında panel düzenleyecekmiş ve bazı sürprizleri olacakmış. Belki bir duyuru gelebilir bu sefer.
  • Borderlands 3 Official Reveal Trailer

• Gecikmeli olsa da sonunda geldi duyuru şükür. Oynanış videosu ile beraber çıkış tarihide açıklanır sanırım 3 Nisan da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oo süper. Her oyunu oynamis biri olarak cok sevindim. Shooter sevmem ama tek oynadigim shooter borderlands.

• Çöp seri

• Oyundaki silah sayısı 1 milyardan fazlaymış, milyon değil evet milyar. Ne derece tekrara bağlıyor acaba merak ettim. B1-2 şahane ötesi oyunlardı, hele ki arkadaşlarla birlikte oynanınca keyfine doyum olmuyor, beklemedeyiz.
  • split screen olursa tadından yenmez
  • Illusive Man kullanıcısına yanıt
    Splitscreen var her oyunda oldugu gibi

• Efsane olacak bekliyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Outlaw-E

Çöp seri
    Cell shade olmasa iyi oyun derdim ama bu haliyle bedava olsa oynamam ağır çöp kesinlikle.

• Cell Shade benim daha çok hoşuma gidiyor ama Borderland oyunları bir türlü ilgimi çekmemişti. Bakalım bunu sevebilecek miyim?
  • melkor23 kullanıcısına yanıt
    Yıllardır yeni oyunu bekliyordum. Söylentiler arasında çıkış tarihi Eylül gibi konuşuluyor. İlk iki oyuna 100 saatten fazla harcamıştım. Buna da öyle olucaktır. Bu sene Post-apokaliptik evrene doyucaz gibi. Önce Rage 2 şimdi de bu çıkıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Eylülde geliyor
  • Oynadigim en keyifli gram sikilmadigim seri net ilk oyunda mordecai ikincide zero oynamistim bundada su budist tiple yada iriyari olan hunter a benzeyen elemanla oynatim.

• Diğerlerini hemen hemen her sınıfla bitirmiştim, herhalde oynarken bu kadar eğlendiğim bir oyun daha yoktu. Fragmanlar çok hoş, çizimlerine hastayım zaten, fiyat da makul olursa ön sipariş bile geçebilirim.
  • Us Psn'den alırız. Tr Store'da pahalı olucaktır.

• Aynen 13 Eylül çıkış tarihi, Rage 2'den dolayı biraz ertelediler herhalde.

Yalnız oyun çok geniş bir içeriğe sahip olacak gibi gözüküyor, zaten 1 milyardan fazla silah olayı benim aklımı aldı ama sanırım uzay aracı kullanarak farklı gezegenlere de gidebileceğiz. B2'den sonra bu kadar zaman bekletmiş olmalarının sebebi anlaşılıyor.
  • melkor23 kullanıcısına yanıt
    Grafik motorunu da baya geliştirmişler sanırım. Görüntüler inanılmaz hoş duruyordu. Bugün de Borderlans'ın ilk oyunu 4K çıktı. Üçüncü oyunun şerefine alınır mı bilmiyorum.:) Ps3 de bitirmiştim.

• Kapak tasarimida son zamanlarda gordugum en iyi tasarim olmus bu herifler baska oyun yapmasada olur ya cidden bu serinin hakkini veriyolar yarattiklari karakterler dusman cesitliligi silahlara deginmiykrum bile cok orjinal oynanisada yansitiyolar bunu 2. Oyunda mesela her ates ettiginde kahkaha atan bir silah vardi unutmadim onu bak,ciksin birlikte suyunu cikaralim.

• Üçüncü oyunun şerefine az önce Remastered(4K 60Fps) çıkan ilk oyunu aldım. Eylüle kadar ikiyi de bitiririm.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.