Şimdi Ara

BORDERLANDS 2 REMASTERED (Commander Lilith Dahil) TÜRKÇE YAMA (ÇIKTI) (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
252
Cevap
8
Favori
19.724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bunu demek için biraz geç değil mi? Bu hafta tamamlayıp teste geçmeyi planlıyorum.
  • lennon54 kullanıcısına yanıt
    ben önceden de derdim ama ingilizce seviyem hızlı bir şekilde çevirebilmek için yeterli değil. evet çeviri yapabilirim ama hızlı olmaz. onun için en başta yardım isteğinde bulunmadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lennon54

Bunu demek için biraz geç değil mi? Bu hafta tamamlayıp teste geçmeyi planlıyorum.
    Eline sağlık hocam , bekliyoruz 👏

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dostum beklemedeyiz. yama bu hafta gelecek gibi, hissediyorum :D
  • kanka gelmedi geçen hafta. olsun bekliyoruz. bu hafta gelsin :D bu hafta gelmezse, haftaya yine yazarım :D
  • Bayram haftası bitirmeyi planlıyodum bende ama dilin ağırlığı arttığı için beklediğimden uzun sürdü ama 100 satır kadar bir şey kaldı.

Bilmeyenler için belirteyim 100 derken 100 cümle kastetmiyorum bir satır en az 2-3 cümleden oluşuyor. Çok daha uzun olanları da var.

Ve gecikmedeki en önemli faktör olan dil ağırlığını şöyle ifade edeyim bundan önce Mass effcet 1'in çevirisine yardım etmek için birkaç dosya almıştım. Onları çevirmek o kadar basitime gitmiştiki bir an için kendi ana dilimi felan mı çeviriyom diye düşünmeden edemedim. Yani yanıma bi amerikalı alsam bundan daha hızlı çeviremem bu oyunu dili o derece ağır.
    tamam dostum. biz bekleriz, buradayız. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: R7Game

tamam dostum. biz bekleriz, buradayız. :)
    15 Gün kaldı 😁 Son 7 gün kala falan çıksa bitiricek zaman olurdu.

Eline sağlık hocam , kolay gelsin 👍

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ZiveR kullanıcısına yanıt
    anlamadım dostum ne dediğini :D neye 15 gün kaldı ? konu ne :D
  • Borderlands 3'ün çıkış tarihini kastediyor.
    :) tamam anladım. kanka senin yama gelir bu hafta bence :D
  • Yama ne zamana geliyor acaba Steamdan aktif kullabilirmiyiz
  • BySeLaMeT-TR kullanıcısına yanıt
    İyi haber çevirisi bitti. Ama dosya testi ve oyun içi test için zaman yaratmaya çalışıyorum şu anda. Ve oyunun ister korsan ister orjinal olsun son sürüm oldukça çalışır yama sıkıntı yok.
  • kanka cevap vermediğine göre, bu hafta da gelmeyecek. bir dahaki hafta tekrar yazarım :D
  • Bu hafta sonu oyun içi testi yapacam. Ondan sonra paketlemeye gönderecem ordan ne zaman gelirse o zaman yayınlarım.
    oo iyi iyi. haftaya oynarız gibi geliyor o zaman. :)
  • kanka bu hafta oynar mıyız ? gönderdin mi paketlemeye ?
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.