Şimdi Ara

BORDERLANDS 2 REMASTERED (Commander Lilith Dahil) TÜRKÇE YAMA (ÇIKTI) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
252
Cevap
8
Favori
19.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • AVSEQ01.DAT kullanıcısına yanıt
    Yama zaten çıktı!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lennon54 -- 22 Haziran 2019; 18:44:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lennon54

Yama zaten çıktı!
    Son dlc nin Türkçe yamasını

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Üst seviye olup aktif olarak oynayan var mı acaba?
    Terramorphous, Hyperion gibi yarantıkları kesemiyorum da :) 66 levelim

İyi forumlar
  • Beyler üsteki arkadaşa yardımcı olalım malum kurban bayramı da yaklaşıyor sevaptır. Bu kurban da Terramorphous kesersiniz 4 ortakla.
  • BORDERLANDS 2 REMASTERED (Commander Lilith Dahil) TÜRKÇE YAMA (ÇIKTI)
    Arkadaşta bulunan Türkçe karakterlerinin gözükmeme problemi bende de var yardımcı olursanız çok memnun olurum teşekkürler şimdiden.

Edit : Sorunumu çözdüm bu arada "Bilgisayarınızdan Denetim Masası / Bölge / Yönetimsel / Unicode olmayan programlar için geçerli dil (türkçe ) olarak yapıp kaydedin sorun düzelecektir." şu şekilde yaptım sorunum çözüldü. Aynı problemi yaşayan arkadaşlar bunu kullanarak sorununu çözebilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzkagan1 -- 24 Haziran 2019; 18:22:51 >

• DLC yamasını bekleyenlere gelsin.

Kural kuraldır:

• Sinan SAÇOĞLU ve Ömer ÖZ, yaptığınız bu güzel iş için teşekkürler.
  • merhaba, ben goty veya remastered versiyonuna değil de normal versiyonuna yükleyeceğim yamayı, tüm dlc'leri satın aldım sorun çıkarır mı? goty sürümüne bakınca sadece birkaç dlc var ama normal sürümünü indirince tüm dlc'ler geliyor.
  • qsdc35 kullanıcısına yanıt
    Oyun versiyonun çok eski olmadıkça hangi dlclere sahip olduğun fark etmez. Goty de remasted de olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lennon54

Oyun versiyonun çok eski olmadıkça hangi dlclere sahip olduğun fark etmez. Goty de remasted de olur.
    Oyunu steam'den 1-2 yıl önce aldım ve Borderlands 3 çıkacağından dolayı yeni gelenler ile birlikte 3 sürüm var hesabımda; Borderlands 2, Borderlands 2 GOTY ve Borderlands 2 GOTY Enhanced. Borderlands 2 GOTY ve Remastered deyince merak etmiştim ama şu an baktım ve sorun yok tek sıkıntı bazı harflerde sorun olabiliyor, onu da bölge ayarlarından deneyip bakıcam :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10tl gönderdim. Güle güle harcayın.

Arkadaşlar siz de 3-5 demeyin. Destek olun. Kolay iş değil.
  • Hocam bu GOTY ve Remastered ne oluyor yahu oyunu aldım steam'den kurdum pc ye buradan da Türkçe yama indirdim fakat yamayı kurarken çelişkide kaldım hangisini kuracağımı bilemedim bi yardımcı olurmusunuz.
  • Steamdan aldıysan remastedi kur. Goty bilgisayarı kaldırmadığı için internetten korsan olarak yeni doku paketini içermeyen eski versiyonu indirenler için.
  • lennon54 kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam çok teşekkür ederim.
  • ellerine,emeğine sağlık dostum. şu pre sequel'i bitirseydin süper olurdu ama olsun senin kararın,saygı duymak gerekiyor. ;)
  • Pre squeli e zaten tekrar başladım. Görmedin kalba. Şu anda yeni çıkan dlc yi çevirdiğim için onun çevirisine ara verdim o kadar.
  • lennon54 kullanıcısına yanıt
    tekrar başladığını biliyordum ama konuyu silince iptal ettiğini zannetmiştim.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.