Şimdi Ara

BORDERLANDS 2 REMASTERED (Commander Lilith Dahil) TÜRKÇE YAMA (ÇIKTI) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
252
Cevap
8
Favori
19.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler eğer Borderlands 2: Commander Lilith & the Fight for Sanctuary DLC sini çevirmek isteyen varsa çevirsin. Ben çevirecem diye beklemenize gerek yok. Yani öyle mesajlar alıyorum ki ya derhal çevir ya da ben çeviririm tarzı. Sanki ben bu çeviriyi ihale yoluyla en iyi teklifi vererek aldım da benden en hızlısını bekliyorsunuz.

Daha oyunun inmesi bitmedi ki dil dosyalarına bakma fırsatım olsun. Beklemek istemeyen kendi çevirebilir DLC yi ben kimseye engel olmuyorum ille de ben çevirecem diye. Bu oyunun dil dosyalarına el atmaya istekli birini bulursanız hiç durmayın çevirttirin.
  • lennon54 kullanıcısına yanıt
    İstek konusu açan bir üyeye bu konuyu iletmiştim, yanlış yönlendirmiş olabilirim hocam. Kusura bakmayın. Kolay gelsin.
  • Sözüm ona değil. Sözüm bana özelden veya konudan daha DLC çıkalı 1 hafta olmamışken ne zaman çıkacak yama diyenlere.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lennon54 -- 13 Haziran 2019; 12:5:3 >
    Yapsan ne olur sanki? Çevirici değil misin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk oyunu bitirdim. Sırada DLC'leri var. Hikaye bazlı olanları oynamak istiyorum sadece, 2 tane var değil mi.

The Zombie Island of Dr. Ned ve The Secret Armory of General Knoxx. Claptrap'ın ki arena bazlı sanırım.
  • Hayır 4 tane var. Ve Claptrapın ki en büyük olanı ve en sonuncusu. Arena bazlı olan Moxxi nin ki. Oynayacaksan şu sırayla oyna dlc leri:
    1)The Zombie Island of Dr. Ned
    2)The Secret Armory of General Knoxx
    3)Claptrap's New Robot Revolution

Moxxi nin dlcsi sadece arena tarzı ben şahsen 1-2 tur oynayıp bırakmıştım. Zaten onu çevirmedim o yüzden tamamen.
  • DLC yi bekleyenlere gelsin:

BORDERLANDS 2 REMASTERED (Commander Lilith Dahil) TÜRKÇE YAMA (ÇIKTI)
    Çok incelemeden steamden bakmıştım, 3 fotoğraf vardı. Altta da Daha genişlet kısmı tıklayınca görevlerin ayrıntıları çıkıyormuş farkettim şimdi.
  • Valla yamayı çıkaran arkadaştan Allah razı olsun :) Oyun bağımlılık yaptı arkadaş.

Emeği geçen herkese teşekkür ederim..
  • Ellerinize emeğinize sağlık. Çok başarılı olmuş çeviriniz.

Yalnız ben sorun yaşıyorum, Steam üzerinden orjinal Borderlands 2 tüm updateleri yapılmış olarak oynuyoruz iki arkadaş. Arkadaşımda sorun olmazken, altyazı hariç tüm yazılarda Türkçe karakter problem yaşıyorum. Yamanın açıklamasını okudum ancak arkadaşımda aynı problem mevcut değil. SS de atıyorum. Sorun ne olabilir acaba?

Tekrar ellerinize sağlık, teşekkürler.

BORDERLANDS 2 REMASTERED (Commander Lilith Dahil) TÜRKÇE YAMA (ÇIKTI)BORDERLANDS 2 REMASTERED (Commander Lilith Dahil) TÜRKÇE YAMA (ÇIKTI)

Ben önceden goty olanı almıştım geçenlerde de 8 lira civarına 1 ve pre-sequal da dahil geri kalan dlcleri aldım. Merak ettiğim böylesi bir durumda gotynin yamasını mı kullanmak gerek yoksa ana oyun+dlc tarzı şekilde bir yamayı mı?
  • Goty yaması da remasted yamasıda tüm dlc leri içeriyor. Sadece yamayı oyuna doğru şekilde kur. Sahip olduğun yamalar türkçe olur. Olmayan dlc lerden dolayı yamanın çalışmaması gibi bir durum olmaz.
  • mahirmete kullanıcısına yanıt
    Tam olarak bilemiycem. Ama 2 olasılık olabilir.

1) Oyunun tüm dil dosyalarına sahip misin? Willowgame/localization un içine girip bak.

2)Bilgisayarındaki dil seçeneği nedir? TR mi ENG mi. (Sağ alttaki simgelerin orda yazar.)
  • Ben borderlands 2 oyununa ve bütün dlc lerine sahibim.Remastered mı Goty mi kurmalıyım?
  • kanarya3781 kullanıcısına yanıt
    Oyunu steamdan aldıysan remasted kur. Goty sadece internetten eski versiyonunu indirenler için.
    Vay kral bu da tamam diyorsun yani :) zevkle bekliyorum eski tr yamayı kaldırdım fırından çıkacak yeni yamayı bekliyorum
  • Bende ikinci oyuna ve DLC'lere sahibim fakat Remastered şeklinde ayrı olarak oyun yok. Yani birinci oyundaki Enhanced olan gibi. DLC'lerin içinde Ultra HD Texture Pack var. Onu mu kastediyorsunuz acaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FORZAFATHER -- 17 Haziran 2019; 13:16:25 >
  • Evet.
  • Son DLC'yi de tamamlayarak bugün komple bitirdim ilk oyunu. Yer yer ingilizce kalmış kısımların olmasına rağmen Oyun Çeviri'inin yamasından kat kat daha iyiydi DLC çevirileri hocam. Emeğinize sağlık. 40 saatlik oyun süresi ile loot-shooter dozajımı bayağı aştığım için biraz ara vereceğim. Ardından ikinci oyuna geçeceğim. Elinize emeğinize sağlık tekrardan.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.