Şimdi Ara

Borderlands 2 (ÇIKTI - METASCORE: 90!) (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
276
Cevap
3
Favori
10.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Cypon

Yeni DLC leri edinen var mı? Bu Torgue'nin DLCsi süper olmuş, yarım yarım yarılıyorum gülmekten elemana.

EXPLOSIONS!!!!

Nasıl hocam dlc güzel mi ? İlk çıkan captain scarlett dlcsini bitirdim diğer dlclere geçmenin zamanı geldi level 61 olmuş artık max level, 50'de bıraktık 61 yapmazsak olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 3 Temmuz 2013; 5:52:42 >

• @KAKÁ

Hocam mizah konusunda mükemmel ancak görevler ve loot anlamında zayıf. Hikaye de idare eder. Ancak onun yerine Hammerlock'un DLCsini almanı öneririm.

Tabi yakında Tiny Tina'nın yeni DLCsi çıkacak o yüzden paket halinde de alabilirsin. Season Pass kesinlikle almaya değerdir diye düşünüyorum.
  • cikti zaten tina dlcsi hepsini biterecez artik bakalim
  • Arkadşlar merhaba, bi sorum var yardımcı olursanız sevinirim. Oyunu xbox ta oynuyorum, geçen indirimde live dan aldım. Sorun şu, oyunu save edemiyorum. Yani ilerliyorum ilerliyorum save and quit diyorum. Topladığım silahlar ve param olduğu gibi duruyor. Ancak geçtiğim yerleri tekrar geçmek zorunda kalıyorum. KAfayı yemek üzereyim bi yardım edin :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: kobe_burak8

Arkadşlar merhaba, bi sorum var yardımcı olursanız sevinirim. Oyunu xbox ta oynuyorum, geçen indirimde live dan aldım. Sorun şu, oyunu save edemiyorum. Yani ilerliyorum ilerliyorum save and quit diyorum. Topladığım silahlar ve param olduğu gibi duruyor. Ancak geçtiğim yerleri tekrar geçmek zorunda kalıyorum. KAfayı yemek üzereyim bi yardım edin :D

aynı sorun bende de var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazseyfo

quote:

Orijinalden alıntı: kobe_burak8

Arkadşlar merhaba, bi sorum var yardımcı olursanız sevinirim. Oyunu xbox ta oynuyorum, geçen indirimde live dan aldım. Sorun şu, oyunu save edemiyorum. Yani ilerliyorum ilerliyorum save and quit diyorum. Topladığım silahlar ve param olduğu gibi duruyor. Ancak geçtiğim yerleri tekrar geçmek zorunda kalıyorum. KAfayı yemek üzereyim bi yardım edin :D

aynı sorun bende de var

Oyunun özelliği öyleymiş. 3 sayfa da Kaka açıklamış sanırım :)
  • Ya şu premiere club için ne yapmak lazım? Kodu girdim necro paketini yükledim fakat 5. Karakter falan çıkmadı hiç. Xbox live üyeliği mi almam lazım?

Xbox Live üyeliği alınca geldi. Fakat silahlardan sadece 1 tanesi çıkıyor. Acaba her karakter için ayrı bir silah mı var acaba? Bir de golden key var diyor oyunu yeniden başlattığımda ama nerede olduğunu bir türlü bulamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shumin -- 19 Ağustos 2013; 23:04:53 >
  • Oynayan varsa beraber oynayalım tag muhsing

• Elimizde tek adam gibi post apocalyptic open world oyun var. O da işi d...şşağına sarıyor.

Ama iyi ya. Çok güzel oyundur. Başından saatlerce kalkamadığımı bilirim.
  • Fallout 3, New Vegas ne güne duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kubillian

Elimizde tek adam gibi post apocalyptic open world oyun var. O da işi d...şşağına sarıyor.

Hakaret kabul ederim. Bu işin babası, atası Fallout 3, New vegas yanında ultimate packleride alıyorsun Dlc lerle suyunu çıkarıyorsun buraya özet geçiyorsun, itiraz istemiyorum.

• Çöp.
  • quote:

Orijinalden alıntı: N'DexteR

quote:

Elimizde tek adam gibi post apocalyptic open world oyun var. O da işi d...şşağına sarıyor.

Hakaret kabul ederim. Bu işin babası, atası Fallout 3, New vegas yanında ultimate packleride alıyorsun Dlc lerle suyunu çıkarıyorsun buraya özet geçiyorsun, itiraz istemiyorum.

Yavaş vurun beyler

Ben aksiyon olarak konuşuyorum. İkisi çok farklı kulvarda. Fallout serisi ağır rpg dir. Ben diyaloglara yön verdiğimiz oyunları sevmiyorum. Bilmiyorum saçma geliyor. alışamadım bir türlü. O yüzden fallout un bütün oyunlarını yarım bırakmışımdır. yoksa biliyorum ne kadar sağlam yapımlar olduklarını.

Borderlands ile ancak stalker ı kıyaslayabilirim. Daha aksiyon odaklı. Bu oyun stalker dan çok ufak da olsa bir adım önde.

Ama stalker 2 den çok ümitliyim. GSC ye güvenim sonsuz. İşlerini gerçekten severek yapıyorlar. Eğer yeni jenerasyona gsc sağlam bir stalker yaparsa ortada ne borderlands ne fallout kalır. Aslında fallout evreninde new vegas dışındakilere pek iyi gözle bakmıyorum aslında. Gerçi benim biraz bethesda'ya gıcığım var. Biraz o yüzden olabilir antipatim.

• Şu oyuna çöp diyen harbi objektiflikten çok ama çok uzaktadır.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: N'DexteR

quote:

Yavaş vurun beyler

Ben aksiyon olarak konuşuyorum. İkisi çok farklı kulvarda. Fallout serisi ağır rpg dir. Ben diyaloglara yön verdiğimiz oyunları sevmiyorum. Bilmiyorum saçma geliyor. alışamadım bir türlü. O yüzden fallout un bütün oyunlarını yarım bırakmışımdır. yoksa biliyorum ne kadar sağlam yapımlar olduklarını.

Borderlands ile ancak stalker ı kıyaslayabilirim. Daha aksiyon odaklı. Bu oyun stalker dan çok ufak da olsa bir adım önde.

Ama stalker 2 den çok ümitliyim. GSC ye güvenim sonsuz. İşlerini gerçekten severek yapıyorlar. Eğer yeni jenerasyona gsc sağlam bir stalker yaparsa ortada ne borderlands ne fallout kalır. Aslında fallout evreninde new vegas dışındakilere pek iyi gözle bakmıyorum aslında. Gerçi benim biraz bethesda'ya gıcığım var. Biraz o yüzden olabilir antipatim.

Ağır oyundur, çok çok uzun zaman ister, heryer keşfedilmeyi bekler. Şöyle bi 150 saat ayırmadan 1 oyuna hakkı verilmez.

Stalker a gelince bence borderlands den daha iyi. O oyunun atmosferi diğer oyunlardan çok farklı. Yeri ayrıdır bende, tarifi olmayan bir oyun.

Diğer Tavsiyem bethesdayı sevmen yönünde. Diyalogları sevmiyorsan işin zor tabi ama hakikaten efsanesi oyunlar.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.