Şimdi Ara

Borderlands 2 (ÇIKTI - METASCORE: 90!) (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
276
Cevap
3
Favori
10.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Claptrap modeli iyi olmuş adamım benim ya düdüdüdüdüüdü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mactotherack

yahu ben oyunun chapterları kendim oynuyorum match making ile oynayınca ne farkı var? co-op un daha dogrusu.

coop yapmak istersen yeni edindim oyunu oynayabiliriz.
  • arkadaşlar görevlerin yan mı yoksa ana görevmi olduğunu nasıl anlıyoruz???online oynayınca oyun çorba oldu.nereye gideceğimi şaşırdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mvlt42

arkadaşlar görevlerin yan mı yoksa ana görevmi olduğunu nasıl anlıyoruz???online oynayınca oyun çorba oldu.nereye gideceğimi şaşırdım

Görevlerinin olduğu sayfaya gel,her görevin açıklaması var orada altta "STORY MISSION" yazar onlar ana görev.
  • Gaige The Mechromancer skill ağacı

http://www.borderlands2.com/us/skilltree/mechromancer.html
  • Borderlands 2, Amerika'da 12 Günde 1.5M Sattı

Amerika içerisinde yapılan satışların kayıtlarını tutan ve firma raporlarında birincil kaynak olarak gösterilen NPD kurumu, Eylül ayı içerisinde Amerika'da yapılan satışlar adına bir rapor yayınladı. Yayınlanan raporda en çok satan oyunlar da listelendi.

Yapılan açıklamaya göre Amerika'nın Eylül ayında en çok satanı Madden NFL 13 oldu. Bu oyunu takip eden ise Borderlands 2 oldu. Konuyla ilgili net rakamlar açıklanmasa da, 2K Games bu raporun üstüne Borderlands 2'nin 18 Eylül'deki çıkışından sonra 1.48 milyon sattığını duyurdu.

Borderlands 2'yi bir yana bırakırsak, yayınlanan listede MMO savaşında Guild Wars 2 üstünlüğü göze çarpıyor. Listeye göre Amerika'da Eylül ayında Guild Wars 2, satışlar konusunda Mists of Pandaria'yı geçti. Net listeye aşağıdan bakabilirsiniz;

Madden NFL 13 (360, PS3, Wii, Vita) - (EA)
    Borderlands 2 (360, PS3, PC) - (2K)
    FIFA Soccer 13 (360, PS3, PSV, Wii, 3DS, PSP) - (EA)
    New Super Mario Bros. 2 (3DS) - (Nintendo)
    Guild Wars 2 (PC) - (NCsoft)
    NHL 13 (360, PS3) - (EA)
    World of Warcraft: Mists of Pandaria (PC) - (Activision Blizzard)
    NCAA Football 13 (360, PS3) - (EA)
    Lego Batman 2: DC Super Heroes (Wii, 360, NDS, PS3, 3DS, PSV, PC) - (Warner Bros.)
    Battlefield 3 (360, PS3, PC) - (EA)

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Borderlands_2_Amerikada_12_Gunde_15M_Satti-31888.htm

• İlk dlc 16 Ekim'de Geliyor !

"Captain Scarlett and her Pirate’s Booty"

Captain Scarlett and her Pirate’s Booty, Borderlands 2 için yayınlanacak olan toplam dört adet eklenti paketinin ilki olacak.

Captain Scarlett and her Pirate’s Booty DLC paketi ile oyuna eklenen özelliklerden bazıları şunlar:

- “Oasis” Adında yeni bir bölge. Randy Pitchford’un yaptığı açıklamaya göre bir çölü andıracak olan bu bölge, haydutlarla dolu olacak.
    - DLC Paketi ile birlikte oyuna “Seraph Crystals” adı verilen yeni bir para birimi eklenecek.
    - Sand Skiff aracı
    - Dört adet yeni boss: Captain Scarlett, The Leviathan, Hyperius the Invincible, ve - Master Gee the Invincible.
    - Yeni karakter özelleştirme seçenekleri.
    - Gadabout, Completionist ve Tresure Hunter adında üç adet yeni başarım.

http://www.merlininkazani.com/Borderlands_2_Kaptan_Scarlett_icin_yeni_goruntuler_Galeri-haber-55973p1.html

The invincible'lar teker teker gelin

• Oyunun sonu şaşırtıcıydı ama Lilith Huh, no rest for the wicked dedikten sonra creditsle birlikte Ain't No Rest For The Wicked - Cage The Elephant (İlk oyunun intro şarkısı) girseydi sanırım oyunun sonuna 5 yıldız verirdim :D
  • Borderlands 2 yi oynamadan once birinciyi oynamami tavsiye eder misiniz? Ve pc mi yoksa xbox mi hangi platform

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ederim 2'de 1'de kontrol ettiğin karakterler konu alınıyor,platform farketmez hangisinde seviyorsan onda oyna.

Bu arada dlc'de invincible'lardan biri yılan olacak galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Ederim 2'de 1'de kontrol ettiğin karakterler konu alınıyor,platform farketmez hangisinde seviyorsan onda oyna.

Spoiler sayılmaz herhalde kastettiğin Boss Leviathan galiba yazdığın 4 Boss arasında, diğerleri normal çünkü, şimdiye kadar ki en büyük Boss deniyor Borderlands serisinde.Rakk Hive'e büyük derdik DLC'yi aldıysan göreceksin farkı.

Edit: Ayrıca Mod olayı bu oyuna da gelmiş:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi On.E -- 22 Ekim 2012; 16:58:29 >

• Mod gelse nolur level 100 ne ?

Pc'ye çoktan gelmiştir de,konsollara geldi mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 21 Ekim 2012; 17:47:57 >
  • quote:

Mod gelse nolur level 100 ne ?

Pc'ye çoktan gelmiştir de,konsollara geldi mi ?

X yazıyor Pick Up kolla oynamadıysa gelmiştir büyük ihtimalle, Level'da Hack galiba.
  • Olum o x çoğu pc oyununda yazıyor zaten bunda yazmıyor o zaman.

Dlc'yi aldım bu arada iniyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 21 Ekim 2012; 18:42:48 >
  • İlk oyunda baya bi ilerlemiştim ama hiç online oynamadım hep single oynamıştım. Bir yerden sonra da doğal olarak baymıştı ama şu yorumları gördükten sonra hata yaptığımı farkettim Şaka bir yana online mod'u nasıl oluyor birisi kısaca özetleyebilir mi?
  • Hikaye modunu arkadaşlarınla veya yabancılarla co-op yapıyorsun 4 kişiye kadar.
  • Ohooo oyunun hakkını verememişiz ki. En yakın zamanda oturup adam gibi oynamalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legend Warrior

quote:

Ederim 2'de 1'de kontrol ettiğin karakterler konu alınıyor,platform farketmez hangisinde seviyorsan onda oyna.

Spoiler sayılmaz herhalde kastettiğin Boss Leviathan galiba yazdığın 4 Boss arasında, diğerleri normal çünkü, şimdiye kadar ki en büyük Boss deniyor Borderlands serisinde.Rakk Hive'e büyük derdik DLC'yi aldıysan göreceksin farkı.

Rakk Hive bunun midesinde minicik yer kaplıyor o kadar diyeyim,geow2 bölümünü hatırla

• arkadaşlar dlc yi kurdum ama menüde bişey çıkmadı nasıl oynuycaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: regedit_2

arkadaşlar dlc yi kurdum ama menüde bişey çıkmadı nasıl oynuycaz

Fast Travel ile gideceksin dostum oasis haritasına
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.