Şimdi Ara

Borderlands 2 (2012) [ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
760
Cevap
15
Favori
49.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba, bu steam versiyonlarından alacam ama aşağıdaki paketin ne ekstrası var... Kuzenle ortak alacaz ona göre alalım...

quote:

orderlands 2 için ön sipariş verin
    Visit the Borderlands 2 game page for details
    $59.99 USD

Borderlands 2 Four-Pack için ön sipariş verin
    Includes four copies of Borderlands 2 - Send the extra copies to your friends!
    $179.99 USD
  • alt+tab yapınca kilitlenen başkası var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mefisto-TR

Merhaba, bu steam versiyonlarından alacam ama aşağıdaki paketin ne ekstrası var... Kuzenle ortak alacaz ona göre alalım...

quote:

orderlands 2 için ön sipariş verin
    Visit the Borderlands 2 game page for details
    $59.99 USD

Borderlands 2 Four-Pack için ön sipariş verin
    Includes four copies of Borderlands 2 - Send the extra copies to your friends!
    $179.99 USD

59.99 lukta 1 adet oyun alıyorsun

179.99 luk alıncada 4 tane oyun almış oluyorsun

ama para vermek istemiyorsan ben bir konu açtım borderlands 2 hamachi ile oynamak mümkün

http://forum.donanimhaber.com/m_66005045/tm.htm

• HD 3870 oyunu açar mı arkadaşlar?
  • ss yok mu gençler
  • Hamachi üzerinden oynayacak varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZiveR

Pre-Load'ı yaptım ayın 21'ini bekliyorum. VPN falan hiç uğraşamayacağım

Steam verin ekleşelim hocam
  • tunngle ile oynuyorum isteyen gelsin nick: pizzza28
  • quote:

Orijinalden alıntı: soldat88

quote:

Orijinalden alıntı: ZiveR

Pre-Load'ı yaptım ayın 21'ini bekliyorum. VPN falan hiç uğraşamayacağım

Steam verin ekleşelim hocam

Çok fazla vaktim olmuyor ama yinede ziveryalcin ...
  • Merhaba beyler,
    Bence bir grup kuralım önceden dediğim gibi herkes steam ID ' sini verir daha rahat olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bigen

oyunun ikonuna tıklayınca "menu" geliyor, "play" e basınca başlamıyor, aynı sorunu yaşayan var mı?

takip aynı sorun var çözdünmü sen hocam*?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shiftlenbik

HD 3870 oyunu açar mı arkadaşlar?

İlk oyunu bu ekran kartıyla rahat oynamıştım.Büyük ihtimalle fazla sorun yaşamazsın
  • Ben ilk oyundan grafiksel olarak pshyx dışında hiçbir artı göremedim ama oyun 4670 ekran kartında 1680x1050 de herşey lowda 30 fps yi geçmiyor. halbuki ilk oyunda 55 fps alıyordum. grafiksel olarak yenileme olmamasına ragmen neden bu kadar kasar bi oyun ? tabiki nvidia ya para kazandırmak için oynadıkları kodlar sayesinde. umarım optimizasyon modu gelir bunada skyrim vs gibi oyunlara geldiği gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi condemned890 -- 20 Eylül 2012; 0:27:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: o.aydınlı

quote:

Orijinalden alıntı: bigen

oyunun ikonuna tıklayınca "menu" geliyor, "play" e basınca başlamıyor, aynı sorunu yaşayan var mı?

takip aynı sorun var çözdünmü sen hocam*?

up
  • quote:

Orijinalden alıntı: condemned890

Ben ilk oyundan grafiksel olarak pshyx dışında hiçbir artı göremedim ama oyun 4670 ekran kartında 1680x1050 de herşey lowda 30 fps yi geçmiyor. halbuki ilk oyunda 55 fps alıyordum. grafiksel olarak yenileme olmamasına ragmen neden bu kadar kasar bi oyun ? tabiki nvidia ya para kazandırmak için oynadıkları kodlar sayesinde. umarım optimizasyon modu gelir bunada skyrim vs gibi oyunlara geldiği gibi.

çünkü 2012 de çıktı
  • Borderlands 2 1080p
    herşey MAX
    PhysX MAX
    FXAA ON
    16X AF

GIGABYTE GTX 460 715 MHz Default clock min 40 ort 50 max 60 FPS (vsync) diye gidiyor, PhysX efektleri ise yine muhteşem ve hiç kasmıyor. Oyunda kullanılan fiizk hakkında bilgi http://www.geforce.com/whats-new/articles/borderlands-2-physx/
    tweakguide bu oyun içni tweak hazılıyormuş... geforce.com a bakarak olun

SSler:

• Gölgeleri nasıl kapatabilirim arkadaşlar options da göremedim shadows seçeneğini, ilk oyunda kasıyordu gölgeleri kapayınca 55 fps aldım, şu an aynı sorun bu 2. oyunda var. Ki bir çok şeyi high bile yapmıyorum (sistem e5300 hd5670 ddr3 4gb ddr3)
  • quote:

Orijinalden alıntı: billdoorstam35

Gölgeleri nasıl kapatabilirim arkadaşlar options da göremedim shadows seçeneğini, ilk oyunda kasıyordu gölgeleri kapayınca 55 fps aldım, şu an aynı sorun bu 2. oyunda var. Ki bir çok şeyi high bile yapmıyorum (sistem e5300 hd5670 ddr3 4gb ddr3)

Belgelerim-mygames-borderlands 2-willowgame-config-willowengine yi not defteriyle aç

düzen-bul gir şunu arat "DynamicShadows=True"

True yerine False yaz kaydet bu dinamik shadowu kapatıyor.

Tüm gölgeleri kapatmak içinde yine willowengineden düzel-bul yapıp "Shadows=True" diye aratıp tüm True leri False yap sanırım kapatır.
  • Borderlands 2 Metacritic Sonuçları;

AtomicGamer: 100
    GRYOnline.pl: 95
    Worth Playing: 92
    SpazioGames: 90
    Gamereactor Denmark: 90
    PC Gamer: 90
    Gamereactor Sweden: 90
    GameSpy: 90
    Eurogamer: 90
    IGN: 90
    ZTGameDomain: 88
    GameStar: 86
    Destructoid: 83
    Giant Bomb: 80

Metascore: 89

http://www.metacritic.com/game/xbox-360/borderlands-2
  • Oyun kısayoluna çift tıklayıp play dedikten 2-3 sn sonra borderlands.exe kendiliğinden kapanıyor. Bunu görev yöneticisinden takip ediyorum. Yani oyun hiç başlamıyor. Sorunun nedenini ve çözüm yolunu bilen birisi var mı acaba?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.