Şimdi Ara

Borderlands 2 (2012) [ANA KONU] (36. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
760
Cevap
15
Favori
49.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • GOTY edition almıştım bir ara indirimdeyken, en son CPT Flint i öldürüp bıraktım, şu oyunu bi sevemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Havacı

GOTY edition almıştım bir ara indirimdeyken, en son CPT Flint i öldürüp bıraktım, şu oyunu bi sevemedim.

Borderlands 1 ve 2'yi defalarca bitirmeme rağmen hala oynayasım geliyor.

Oyun biraz zaman gerektiren oyun. Haritada bol bol dolaşacaksın. Belirli bosslar var belirli lokasyonlarda onları bulup öldürmen gerekiyor, tabi ki Golden Silah istiyorsan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deathness666 -- 7 Ağustos 2015; 16:05:04 >
  • deathness666 kullanıcısına yanıt
    Beni çoğunlukla gıcık eden şey örneğin işte haritada bu düşmanların dolaştığı yerler var, oraları temizliyorum çıktıktan sonra girince tekrar orada düşmanlar çıkıyordu, görev yerine giderken öldürmeye uğraş dur. O işe gıcık oldum biraz onun da etkisi var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Havacı

Beni çoğunlukla gıcık eden şey örneğin işte haritada bu düşmanların dolaştığı yerler var, oraları temizliyorum çıktıktan sonra girince tekrar orada düşmanlar çıkıyordu, görev yerine giderken öldürmeye uğraş dur. O işe gıcık oldum biraz onun da etkisi var.

Oyun akışını şöyle özetleyeyim. Bir haritada olduğunu farz et, belirli noktalarda görevler var onları bitiriyorsun sonra seni başka bir haritaya yönlendiriyor. Harita geçişlerinde mutlaka hızlı geçiş makinesini kullanmanız lazım. Yoksa işin içinden çıkamazsınız. Siz daha oyunun başında bırakmışsınız.
    http://www.metacritic.com/game/pc/borderlands
    http://www.metacritic.com/game/pc/borderlands-2

Boşuna bu kadar yüksek puan almadı oyun. Oyun aslında çok eğlenceli, alışma sürecinde pek sıkıntı yaşamadım. Yeni DLC'ler ile bir sürü yeni haritalar yeni göreverler yeni silahlar, yeni yaratıklar ekleniyor. Yeni karakterler bile ekleniyor. Mesela Borderlands 2'de mechromancer'i çok severdim.

• deathness666 kullanıcısına yanıt
    Benim adamım Gunzerker'dı, bayağı sevmiştim keratayı. Şu anlık bir istek yok bakalım, eğer olur da ilerde bir istek gelirse oynarız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıfırdan oynayacak var mı ? Yeni satın aldım borderlands 2 goty. Varsa pm atsın oynayalım beraber.
  • Borderlands 2 beni de sıkmıştı. 1 kendini tekrar etse de sıkılmadan oynamıştım. İstediğini yap tarzı oyunlardan sıkılmayan biriyim ama Borderlands 2'nin ödüllendirme sistemi hoşuma gitmedi.
  • Beraber oynamak isteyenler ekleyebilir .http://steamcommunity.com/id/gamegoer/
  • beyler merhablar öncelikle .

ben bu oyunu daha önce oynamadım yeni keşfediyorum. ne dir bu oyunun amacı nasıl oynanır ve bir türlü önüme çıkan ilk karrakterleri öldüremiyorum çok hızlı bi şekilde öldürüyorlar beni yardımcı olurmusunuz ?
  • Konu fazla aktif değil ama tüm DLC'lerle birlikte geç de olsa alıp oynayıp sevdiğim bir tarz oldu BD2. Şu an için bata çıka 40 levela ulaştım. TVHM ve UVHM oyunu aşırı zora soktuğundan hala normal mod olarak devam ediyorum. Reddit gibi sayfalarda hem sustain hem de yüksek güçlü bonus elemental damageler sayesinde rahat solo kasabilen karakteri Siren olarak görünce ben de Siren açtım. Belli seviyeye kadar(30-32) zorlansam da ana skill buildim bittikten sonra acayip derecede vurmaya başladım. Karakter her türlü silahla istediği elementali seçip vuruyor. Bu bonuslar tabi öyle küçük bonuslar değil. Silahım 2k gösterse de bonus damage silahtan bağımsız 4-5k yı buluyor. Haliyle her çeşit düşmanla istediğim stilde savaşabiliyorum. Diğer karakterlerin tipi oynanışı hoşuma gitmedi. Biraz da herkes Zer0 seçiyor diye almak istemedim. İyi ki de Siren açmışım. Şimdi Borderlands 1'i de tüm dlclerle birlikte ucuza satın aldım. 72 olur olmaz onu da deneyip Pre'ye geçeceğim. Oynamak isteyen olursa özel mesaj atmanız yeterli. Steamden arkadaş eklemeniz daha garanti olur: Spectrem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deathspell Omega -- 29 Mart 2016; 17:26:13 >

• Oyunu aldım ama hiç mi hiç beğenmedim. Çok daralttı beni nedense. Dünyasına alışamadım. En fazla 1 saat oynayabildim ve demin Steam'den oyunu iade edip paramı geri aldım. 2 TL'lık bir point click oyunu aldım ve daha eğlendim kesinlikle..
  • Arkadaşlar bu borderland 2 de sınırsız gold chest açmak oyunun heyecanını biraz öldürmemiş mi ?
  • Codenet C kullanıcısına yanıt
    Sanırım siz korsan oynuyorsunuz hocam. Sınırsız gold chest nasıl açılıyor?
  • Sistemim
    İ7 + Gtx980 + 8GB Ram
    ve Borderlands 2 çok garip bir şekilde kasıyor, patlama sahnelerinde sistem adeta can çekişiyor görüntü neredeyse yavaş çekime giriyor.
    Benzer sorun yaşayan ya da çözüm önerisi olan?

• quote:

Orijinalden alıntı: ynal

Sistemim
    İ7 + Gtx980 + 8GB Ram
    ve Borderlands 2 çok garip bir şekilde kasıyor, patlama sahnelerinde sistem adeta can çekişiyor görüntü neredeyse yavaş çekime giriyor.

Physx i Low yapın veya kapatın.
  • iARDAs İ kullanıcısına yanıt
    Akşam deneyeceğim, sağol cevap için.

• quote:

Orijinalden alıntı: iARDAs

quote:

Orijinalden alıntı: ynal

Sistemim
    İ7 + Gtx980 + 8GB Ram

Physx i Low yapın veya kapatın.

Çok sağol PhysX' i Düşük yapınca düzeldi.
  • ana seneryayu oynuyorum eğer benim gibi yeni başlayan varsa ps3de eklesin lütfen aynalisazan
  • kimse bakmıyor sanırım ama ben yinede sormak istiyorum warrioru yenip oyunu yeni bitirdim şimdi bu terramorphus görevini yapınca lvl 50 mi olacak karakterim doğru mu anlamışım yoksa lvl 50 olmak bayağı zor olacak gibi artık xp gelmiyor kimseden şuan lvl 35 de karakter....
  • GOLDFALCON kullanıcısına yanıt
    Eger level kasmak istiyorsan new game plus oyna, ya da ek paketleri kurmadiysan level cap 35 olabilir.

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.