Şimdi Ara

Borderlands 2 (2012) [ANA KONU] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
760
Cevap
15
Favori
49.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun Amerika bölgesi için bugün çıktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xanty

quote:

Orijinalden alıntı: dogukahn

İnşallah 1. oyun gibi oynarken zevk alırım.

1. oyunu seven bunuda sever. Hiç kuşkun olmasın.

Bu arada vpn ile oyuna girmek için linke bakabilirsiniz çok basit. Listeden Amerika seçmeniz yeterli.

http://www.gamekeystore.net/newstore/how-to-russian-keys-activation?language=tr

oyun suan bende yükleniyorda oyuna girmeden mi listeden amerikayı seçecem?

• steam e girmeden amerika seçeceksin.Sonra steam i açıp oyunu oynayabilirsin

Sen ilk önce yükle bitince kapat steam i ve vpn işlemini yapıp tekrar gir.
  • tamam teşekkürler biraz acemiyim bu steam olayında da gene birsey olursa yazarım
  • oyun ehem
    ilk oyuna göre performans nasıl
    var mı oynayanlar?
  • "bağlanılan steam hesabı" diyor steam sonra yanıt vermiyor, nerede yanlıs yapıyırum ki. L2TP USA CALIFORNIA yı seçiyorum.

edit : suan güncelleştirmeler yükleniyor diyor birazdan baslayacam, umarım ban yemeyiz bundan dolayı

edit 2 : güncellemeleri yaptıkdan sonra attı suan gene giremiyorum steama, tam olarak hangisini seçip giriyorsunuz beyler bir yazın yahu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kronik -- 18 Eylül 2012; 20:14:40 >
  • Umarım yenilikler vardır ama kendini tekrar edecek gibi görünüyor şu an. Deneyince editlerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: kronik

"bağlanılan steam hesabı" diyor steam sonra yanıt vermiyor, nerede yanlıs yapıyırum ki. L2TP USA CALIFORNIA yı seçiyorum.

edit : suan güncelleştirmeler yükleniyor diyor birazdan baslayacam, umarım ban yemeyiz bundan dolayı

edit 2 : güncellemeleri yaptıkdan sonra attı suan gene giremiyorum steama, tam olarak hangisini seçip giriyorsunuz beyler bir yazın yahu

pc ye reset at. Açılışta netin kapalı olsunki steam i açmasın otomatik. Steam e bağlanamama yazısı gelsin çıkış de çık. Sonra neti aç ve vpn i uygula , en son olarak aç steam i bak keyfine.
  • suan baska bir program yükledim VPN değiştirme programı fakat müthiş yavas internet olmazsa onu deniyecem tekrar teşekkürler cevap yazdıgın için.

o listede 3 farklı katagoride amerikanın 5-6 farklı eyaleti var hangisini seçtiğim önemli mi?
  • bende deneyeceğim.. bu arada PhysX on off videosunu izledim, PhysX siz oyun dinamikleri tabiri caizse odun gibi PhysX li daha eğlenceli olacak hadi bakalım
  • evet biraz single player oynadım 4 lvle kadar 40-50 farklı silah gördüm bu konuda sıkıntı olmayacak gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-FI

bende deneyeceğim.. bu arada PhysX on off videosunu izledim, PhysX siz oyun dinamikleri tabiri caizse odun gibi PhysX li daha eğlenceli olacak hadi bakalım

physx de zorlanır gibi bizim kart
    hayırlısı
  • Pre-Load'ı yaptım ayın 21'ini bekliyorum. VPN falan hiç uğraşamayacağım
  • İlk oyundaki gibi lan game kurabilecekmiyiz ?
  • lan game seçeneği var oyunda, 1 saat kadar oynadım ilk oyun gibi çok iyi.
  • lan seçeneği varsa bi şekilde hallolur co op sanırım
  • an itibariyle bilinen bulgar sitesinde yumulun beyler :))
  • 7.14GB
  • oyunun ikonuna tıklayınca "menu" geliyor, "play" e basınca başlamıyor, aynı sorunu yaşayan var mı?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.