DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Borç Verdim Alamıyorum | Yardımınız Fikirleriniz Lazım
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
49
Cevap
0
Favori
9.167
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Borç Verdim Alamıyorum | Yardımınız Fikirleriniz Lazım
Sayfaya Git:
Sayfa: 1 2 3 sonraki >>>
Giriş
      65 Mesaj
      13 Haziran 2010 17:16:25
      içerik genişletildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phys -- 8 Ağustos 2010; 0:47:36 >

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      13 Haziran 2010 17:20:13
      Sen sinirini yenemiyorsun . Neden yaptım ulan ben nasıl kandım gibi şeyler diyorsun tahminim içinden .

Bu tür kumar işlerine parayı kaptıran insanlardan borcunu ancak silah zoruyla alabilirsin

• Binbaşı
      1081 Mesaj
      13 Haziran 2010 17:21:36
      Geçmiş olsun.Beklemekten başka yapabilecegin hiçbirşey yok.Belki insafa gelirde senin paranı verir.Bundan sonra daha dikkatli olursun inşallah.

• Yüzbaşı
      987 Mesaj
      13 Haziran 2010 17:23:25
      adamda ar namus yok döversen alırsın böyle tiplerden paranı çok sıkıştırıcan böyle çakalları çok korkutucan ufak ufak alıcan sonrada ilişiğini kesicen hade eyv. diyeceksin

• Yarbay
      3060 Mesaj
      13 Haziran 2010 17:25:24

bir deyiş vardır..

Para isteme benden buz gibi soğurum senden.. sanırım bu olayı açıklıyor... arkadaşım bu zamanda yapılmaması gereken şeyi yapmışsın.. kimse kimseye borç felan vermemeli çünkü verildiğinde mümkün olduğu kadar ertelenir geri ödeme.. hele bir de kumar varsa hiç geri alamayabilrsin..

artık soğu su iç bu paranın üstüne.. o adamın ancak sağlam bir geliri olacak ki geri ödesin...başka türlüsü zor.

• Yüzbaşı
      630 Mesaj
      13 Haziran 2010 17:26:28
      Adamin parasi varmi bakalim odemeye?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    • Yüzbaşı
      392 Mesaj
      13 Haziran 2010 17:28:02
      benim babamda 1,5+ 4 verdi alamıyo :D daha da alamaz zaten bence sende umudu kes kumarcılardan para zor çıkar

• Teğmen
      236 Mesaj
      13 Haziran 2010 17:35:36
      Ben 5 sene önce Dayı oğluna 20.000 lira borç vermiştim gidiş o gidiş

demem o ki ya unut ya da sonuna kadar git.

One Life Live It
    • Çavuş
      65 Mesaj
      13 Haziran 2010 17:41:16
      arkadaşlar teşekkür ederim fikirleriniz için.

sinirimi yensem, 6 bin liralık hayat dersi oldu diycem ama sinirimi yenemiyorum

• Yarbay
      3060 Mesaj
      13 Haziran 2010 17:43:01

bundan sonra artık anneniz babanız veya kardeşiniz hariç kimseye borç para vermezsiniz umarım.. bu zamanda çok dikkatli olmak gerek. zaman çok kötü ve heryer dolandırıcı kaynıyor.. her türlüsünden..

• Çavuş
      65 Mesaj
      13 Haziran 2010 17:47:13
      quote:

Orijinalden alıntı: m3tyu

Adamin parasi varmi bakalim odemeye?

adamın parası yok ama ailesinin de herkese borcu ve ailesi 350-400 bin liralık evde oturuyor. arabaları falan var.

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      13 Haziran 2010 17:49:45
      Ne yap ne et o parayı al bence.Adam resmen enayi yerine koymuş seni.Böyle ş.... çok benim başımada geldi ama hallettim çok şükür.

• Çavuş
      65 Mesaj
      13 Haziran 2010 17:53:03

quote:

Orijinalden alıntı: +1905

Sen sinirini yenemiyorsun . Neden yaptım ulan ben nasıl kandım gibi şeyler diyorsun tahminim içinden .

Bu tür kumar işlerine parayı kaptıran insanlardan borcunu ancak silah zoruyla alabilirsin

evet üstadım aynen öyle.

• Yüzbaşı
      631 Mesaj
      13 Haziran 2010 17:59:04
      Arladaşlar bilemezsiniz ki kim nedir ne değildir.Paranı kumarda kaybetmiş takıntısını boşver (kendin diyorsun uyuyamıyorum)borçlu olarak gör paranın peşinden git.Bu dervirde kimseye borc vermiyeceksin deyişi çok önyargılı olmuş şu dünyada herşey bizim için hiç belli olmaz ne olacağımız.Biz yüzbinlerce lira(5 kuruş kredi dahi alamadık) borca girmiştik kuruşu kuruşuna ödedik.O kadar çok ihtiyacımız vardı ki anlatamam.Düşünüyorumda ya borç bulamasaydık ?Düşünmesi bile kötü...İnsan oğlu çiğ süt emmiş boşuna dememişler.

• Çavuş
      65 Mesaj
      13 Haziran 2010 18:05:34

quote:

Orijinalden alıntı: Etkisiz Eleman

Arladaşlar bilemezsiniz ki kim nedir ne değildir.Paranı kumarda kaybetmiş takıntısını boşver (kendin diyorsun uyuyamıyorum)borçlu olarak gör paranın peşinden git.Bu dervirde kimseye borc vermiyeceksin deyişi çok önyargılı olmuş şu dünyada herşey bizim için hiç belli olmaz ne olacağımız.Biz yüzbinlerce lira(5 kuruş kredi dahi alamadık) borca girmiştik kuruşu kuruşuna ödedik.O kadar çok ihtiyacımız vardı ki anlatamam.Düşünüyorumda ya borç bulamasaydık ?Düşünmesi bile kötü...İnsan oğlu çiğ süt emmiş boşuna dememişler.

sen de haklısın kardeşim.

• Binbaşı
      1084 Mesaj
      13 Haziran 2010 18:11:04
      Valla ben olsam gıder adama 2tane sıkardır. Ozaman görsün kımı kandırıyormus. Anca öyle korkar yoksa senın parani sözle senetle vermez.

• Tony Montana.
    • MAFİA II FANCLUB.
    • Professiyonel Gamer.
    • Binbaşı
      1144 Mesaj
      13 Haziran 2010 18:14:06
      Valla bu noktadan sonra ya sineye çekeceksin ne bu adamla ne bu ailesiyle konuşacak, ne de selam vereceksin.

ya da sonuna kadar giip paranı arayacaksın gerekirse dava açacaksın haciz le alsınlar.

ama hangisini yaparsan yap sonunda adamın karşına çıkıp 7bin lira için değermiydi bunlara he seni adam sanmıştım diyeceğini unutma. o duruma hazırla kendini.

• Android Beta Kullanıcısı
      1941 Mesaj
      13 Haziran 2010 18:14:22
      Uzaktan Akraba≠Akraba

Akrabaya,dosta bile borç vermeyeceksin bu durumda.Forumda çok konu açılıyor dost kazığı yiyenler,geçmiş olsun hukuki yöntemler ile geride alamazsın elinde belge yok.SMS olmaz sanırım.

• Teğmen
      119 Mesaj
      13 Haziran 2010 18:16:58
      Ses mes ise yaramaz diye biliyorum.

Adam dese ben dün verdim. Diye ne yapabilirsin. ?

En iyisi soğuk su iç. Yada psikopata nagla kendini zirt Pitt ara. Evine git. İsyerine uğra hergun. Annesi babası varsa onlara soyle. Adamı git dov.

Gecmis olsun. Nasıl guvenipte para verdin bu devirde senetsiz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    • Teğmen
      106 Mesaj
      13 Haziran 2010 18:24:41
      Senetsiz borç vermek saçmalık,Bundan sonra yapacak birşey yok hakkını al zorlaAma zorlarken fazlada abartma :DKasasını fln bozma

Reklamlar
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.