Şimdi Ara

Boraya Elveda hoşgeldin 308(Konunun kilitlenmesini istiyorum)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
3
Favori
4.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • teşekkür dileklerini esirgemeyen hakikatli ve olgun arkadaşlarımın affına sığınarak fotoları kaldırıyorum.yoksa ağzımdan kötü laflar çıkacak. Bir öğretmen olarak terbiyemi bozmak istemiyorum.Ancak gerçek şu ki bu forumda insanların malını mülkünü aşağılama heveslisi çok tip adam var.yazıklar olsun.sabrettim ama artık yeter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rakipsiz Fırtına -- 30 Mart 2015; 22:38:18 >

• hiçbirşey gözükmüyor dostum
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rakipsiz Fırtına -- 30 Mart 2015; 22:32:29 >
  • Hayırlı olsun güzel seçim allah kazasız belasız keyifle kullanmayı nasip etsin
  • Rakipsiz Fırtına kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun kaç model 308?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun hocam. Kazasız belasız cezasız günlerde kullanın :) Boradan sonra performansı nasıl? Bora size sorun çıkardımı? Kilometresi ne kadardı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet km ve model...

• hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın
  • hayırlı olsun, kazasız belasız sürüşler
  • Hayırlı olsun hocam.. Bora güzel araç aslında ama bu da sizi memnun eder inş

• Hayırlı olsun, gayet mantıklı bir model. Hem de dolusu. Uzun yıllar hizmet edecektir size.

• Hayırlı olsun. Direksiyon hariç güzel araç. Keşke daha sportif bir direksiyon koysalarmış araca, iç mekanın bütün havasını kaçırıyor direksiyonu.
  • Hayırlı olsun güzel tercih.
  • Hayırlı olsun.Kalas gibi bir araçtan daha iyi bir araca geçmişsiniz.Borada sürüş zevki sıfır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ykaya1983 -- 28 Mart 2015; 11:57:53 >
  • Hayırlı olsun usta. Beğendiğim araçlardan biridir kendileri. Fiyat az fazlamı ne
  • Hayırlı olsun

• Hayırlı olsun. Güle güle kullanın. Güzel araba.
  • Hayırlı olsun kazasız belasız keyifle kullanmanızı dilerim. Yalnız kemer tokası olmamış.
  • aracınız hayırlı olsun güle güle kullanın.
    hayret yanlız şu saat olmuş daha kimse ben olsam civic alırdım yazmamış.
  • 43 nedir yav ben o paraya sıfır araç alacam

o arabaya o kadar para verilmez
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.