Şimdi Ara

Bora füzesinden etkileyici test atışı görüntüleri (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
2.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Çok güzel hareketler bunlar. Dışa bağımlılığı azaltıcı her harekete destek tam. Ayrıca isminin Türkçe olması ayrı bir gurur konusu. Bu konudan bağımsız hele ki tai nin ürettiği anka harika, her gördüğümde gurur duyuyorum.

Konu ile ilgili olarak neden bu tarz haberler akp nin ve forumdaki akplilerin gurur kaynağı oluyor onu anlamış değilim. akp ne alaka yani? akp li dediğin papaz eriğini imam eriğine çeviren kesim olur, bu tarz şeylerin cidden sizden çıkacağını düşünüyor musunuz? Ha başarı insanlardan alınan verginin cebe atamadığın, yandaşa yediremediğin kısmını savunma sanayiye harcamaksa onu xyz partisi de yapar. Şapka başa takılır ayağa çorap giyilir, karıştırmayalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: QapriCe

Bu mesaj silindi.
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lotusx -- 30 Mayıs 2021; 21:17:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: QapriCe

Bu mesaj silindi.
    cevap bile vermeye değmez kardeş dış mihraklara gerek yok iç mihraklar yetiyor da artıyor bile
  • quote:

Orijinalden alıntı: koyunsavar

Bunu görünce yıllar önce seyrettiğim komedi filmi geldi aklıma çok komikti Di. Herif füzenin ucu niye sivri değil deyip füze ekibinin başındaki adamı idam edin demişti.

Absurt komedi severim, yazdim kenara.

• “Türk usulü Kuru Fasulye tarifi:

2 su bardağı Kırgızistan kuru fasulyesi.
    2 kaşık Tunus zeytinyağı.
    300 gr. Sırbistan kırmızı eti.
    1 adet İran kuru soğanı.
    2 adet KKTC sivri biberi.
    1 kaşık Ukrayna domates salçası.
    2 adet Çin sarmısağı.
    Yanına 3 bardak Rusya pirinci ile yapılan pilav.
    Aşçı İtalyan

AFİYET OLSUN

_ALINTI_

• strategen kullanıcısına yanıt
    Çapı hocam. Evet füzenin menzili biraz kısa ama zamanla daha gelişmişi yapılacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-63DBB8E76

Çapı hocam. Evet füzenin menzili biraz kısa ama zamanla daha gelişmişi yapılacaktır.
    Doğru. Mutlaka bir yerden başlamak gerekiyor.
  • Hükümete oy verenlerin değil oy vermeyenlerin sevinmesi daha güzel bence

• quote:

Orijinalden alıntı: JQKER

Alıntıları Göster
    Ne yapmak istiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgehankalkan

Ben de başta o sandım ama şimdi baktım, geçen seneki görüntüler farklı. Bu seneki görüntü farklı.
    Video: https://www.youtube.com/watch?v=aCwm6VX7AvI
    Evde video görünmüyor. İşyerinde gördüm görüntüleri.
  • Keske secimler olmayincada bu kadar pretim yapsak cari acik diye birsey kalmazdi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • haylaz__ kullanıcısına yanıt
    evet tabiki takdir edeceğiz, hükümetin zerre alakası yok savunma sanayindeki gelişimle pırıl pırıl mühendislerimiz ve gerçek vatansever subaylar sağolsun balyoz,casusluk kumpasları olmasaydı çok daha önce gelişim göstermiştik o kumpasların amaçlarından biride savunma sanayini baltalamaktı ama başaramadılar şükür
  • savunma için en ideali füzee ve insansız hava araçları bence .. daha hızlı ve menzilileri üretilmeli . ATATÜRK un dediği gibi istikbal göklerdedir .. göklerde dolaşan herşeye yatırım yapılmalı bu alanda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi axesis -- 30 Mayıs 2018; 1:12:54 >
  • Lotusx L kullanıcısına yanıt
    Ya ilkokul mezunusun yada hain satın almakla teknoloji transferi yapıp üretmek arasında ne fark varmış😶 Mühendislerimiz, işçilerimiz buradan tecrübe kazanıyor. 2018 de yaşıyoruz bu zamana kadar böyle teknoloji transferleri olsaydı şuan kendimiz üretiyor olurduk bu zamanda da sıfırdan teknoloji transferi olmasan yani elinde hiçbirşey yokken sıfırdan birşey üretemezsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jasua85

evet tabiki takdir edeceğiz, hükümetin zerre alakası yok savunma sanayindeki gelişimle pırıl pırıl mühendislerimiz ve gerçek vatansever subaylar sağolsun balyoz,casusluk kumpasları olmasaydı çok daha önce gelişim göstermiştik o kumpasların amaçlarından biride savunma sanayini baltalamaktı ama başaramadılar şükür
    Alıntı yaparsan neye yorum yaptığını bilelim cevap verelim

• quote:

Orijinalden alıntı: axesis

savunma için en ideali füzee ve insansız hava araçları bence .. daha hızlı ve menzilileri üretilmeli . ATATÜRK un dediği gibi istikbal göklerdedir .. göklerde dolaşan herşeye yatırım yapılmalı bu alanda
    Haklısınız ama şunu düzelteceğim. En hızlı giden araba en iyi olmadığı gibi en uzun menzilli ve en hızlı füze de en iyisi olmuyor. Düşük cep değeri, stealth, autonomous targeting gibi özelliklerde gelecek yatıyor. Bugün Kuzey Kore bile ICBM geliştirebilirken işin elektronik kısmında Rusya'nın bile geride kaldığı alanlar oluyor. Biz de bu alanlarda ilerlemeliyiz.
  • Yerli cadillac ne kadar yerliyse bu da o kadar yerli

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.