Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

bootvis i kullananmlar varmı yardım lutfen...

2
Cevap
0
Favori
188
Tıklama
Tüm Forumlar >> İşletim Sistemleri ve Yazılımlar >> Windows İşletim Sistemleri >> Windows 7 >> bootvis i kullananmlar varmı yardım lutfen...
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      1114 Mesaj
      08 Eylül 2003 19:43:38 Konu Sahibi
      bootvis i kullananmlar varmı yardım lutfen...
      arkadaslar boyle bi ryazılım varmış win xp yi 15-45 saniye daha hızlı acıyormus nerde ve nasıl kullanılır yardım pls...

|
      |
    • Er
      6 Mesaj
      11 Eylül 2003 10:59:48
      ONCELIKLE BOOTVISIN TOOL PENCERESINDEN TRACE STARTUP&DRIVERS DEDIKTEN SONRA SISTEM KENDINI BOOT EDIYOR VE SISTEM BOOT EDILDIKTEN SONRA OTOMATIK OLARAK BOOTVIS ACILIYOR VE PC NIN STARTUP SIRASINDA HANGI SERVISLER VE HANGI SURUCULERIN NE KADAR SURELERLE YUKLENDIKLERINI GOSTERIYOR EV TOPLAM BOOT SURESINI .SONRA BU DEGERLERI GORDUKTEN SONRA YINE TOOLS MENUSUNDEN OPTIMIZE SYSTEM DIYORSUN VE BOOTVIS ZANNEDERSEM PC YI TEKRAR BOOT EDIYOR VE BOOT ETTIKTEN SONRA BIR PENCERE ACILIYOR OPTIMIZING SYSTEM DIYE BIRAZ UZUN SURUYOR. BU ISLEM BITTIKTEN SONRA PCNIZDE GOZLE GORULUR BIR SEKILDE DAHA HIZLI ACILACAKTIR. EN AZINDAN BENIMKINDE OYLE OLDU.

KOLAY GELSIN
      |
      |
    • Yüzbaşı
      347 Mesaj
      11 Eylül 2003 11:45:03
      Ben'de 2-3 saniye'den fazla hızlandırmamıştı. Onun yerine msconfig'le işine yaramayan programların başlangıçta yüklemesini kaldır. Çok daha fazla etkisi oluyor. Ama bu masaüstünü gördükten sonraki süreyi kısaltır. Bootvis ilk yükleme süresini kısalttığını iddia ediyor.

Ben de işe yaramadı ama başka sistemlerde başarılı olabilir.
      |
      |
Reklamlar
sohbet
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Ankara Web Tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,094
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.