Şimdi Ara

booking rezervasyon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar. Ocak ayi icin roma ve floransa dan rezervasyon yaptirdim. Okudumlarimdan yola cikarak sanal kart olusturup ordan gerceklestirdim. Limiti suan 20 tl yaptim ne olur ne olmaz diye. Gitmemize 1 ay kala guncelleyip otellerin 1 gecelik ucretini on provizyona alacagi şekilde duzenleyecegim nolur nolmaz diye. Otellerle iletisime gectim bi tanesi gelmeden 3 gun once on provizyona aliriz en fazla 1 hafta blokeli kalir sonra iade olur dedi. Diğeri gelmedeb 1 ay once aliriz ziyaretinizden 31 gun sonra en gec iade olur dedi. Bu biraz canımı sıktı 2 ay blokeli kalmasi cok sacma degil mi? Otele sordum henuz donmediler. Tum sartlari okuyup ucretsiz iade ve tesiste odeme secenegini isaretledim. Bir de sanal kartim visa bazi arkadaslar burdan odeme almakta zorlaniyor otel mail order yoluyla alinca sıkıntı olmuyor dediler. Benim visa kartimdan odeme alamazlarsa bana haber verkeden rezi iptal etmezler dimi gidip de ortada kalmak istemiyorum oteli de zor durumda birakmamak icin limiti 1 er gecelik ucreti cekebilecegi sekilde guncellegecegim ve bir aksilik olmazsa iptale de gitmeyi düşünmüyorum. Baska dikkat etmem gereken bir sey var mi acaba tecrubeli arkadaslardan yardim istiyorum. Cok teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam ücretsiz iptal seçenekli rezervasyonların ücretlerini genelde otel rezervasyondan sonra çekiyor.Otele giriş sırasında sonrasında bir ödeme yapmıyorsunuz.Sizin ayarlamış olduğunuz otellerde durum farklı olabilir Booking ve otele danışıp hareket etmeniz en sorunsuzu olacaktır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.