Şimdi Ara

Bonusun Müşteri Bazında Kampanyaları (SSS) (988. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
22.244
Cevap
718
Favori
1.965.907
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
80 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 986987988989990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aidat konusunda en kati banka garanti galiba. Bu yuzden cok musteri kaybediyorlar. Diger her banka kalma sozuyle aidat almiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • krol K kullanıcısına yanıt
    Şimdiye kadar bir yıl kapatmama sözüne iade ederdi şimdi kıllık yapıyor ,bir kaç kere daha arayıp isteyeceğim farklı günlerde,olmadı kapatıcam artık
  • Bonusun gecen haftaki 100/50 marlet kampanyasına katılmıstım. Carrefurdan verdıgım sıparısı garantı pay ıle odedım. Ve bugun teslım aldım. Garantıpay odemelerınde de 100/50 bonus kazanır mıyım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gomez_10

Bonusun gecen haftaki 100/50 marlet kampanyasına katılmıstım. Carrefurdan verdıgım sıparısı garantı pay ıle odedım. Ve bugun teslım aldım. Garantıpay odemelerınde de 100/50 bonus kazanır mıyım?
    garanti pay carreforursa ile bonus ramazan kampanyaları ayrı.Haliyle gelmesi lazım
  • samil422 S kullanıcısına yanıt
    10 yillik bonusu sirf 35 tl verdikleri icin, kapattim. Burunlarindan kil aldirmiyorlar.

• gokhantr26 G kullanıcısına yanıt
    Benim 20 yil

• Bonus D&R Kampanyasından 50TL bonus kazandım fakat sitede veya mobilde kullanamadım. Harcayabilen var mı puanları acaba? Bonusflashda görünüyor puanlar acaba ilk sipariş teslim edildikten sonra mı kullanılır?
  •  Bonusun Müşteri Bazında Kampanyaları (SSS)
    Arkadaşlar garantipay ile LC Waikikiden alışveriş yaptım 30TL onaylandı. Metro marketten alışveriş yaptım 30TLde tamam. Size özel 500lira harcamaya 20TL diyor oda tamam. Puanların hepsi 5-10temmuz civarına denk gelen tarihte yatacak ilk defa bonus kullanıyorum. Toplam 80TL BONUS yatar umarım.
    Birde merak ediyorum her ay şu kadar harcamaya bonus diye teklif sunuyor mu ? Maaş müşterisi olduk ilk defa kullanıyorum o yüzden mi bu kadar çok bonus sundu bana.

• ilonsahiden kullanıcısına yanıt
    Ben aynı gün 2 farklı A101 şubesine gittim lakin 2.alışverişi kabul etmedi. Farklı şubeleri tek şube olarak gördü.

• Arkadaşlar teb bonus hangi kampanyalara dahil nasıl öğrenebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kumandan hüsamettin -- 4 Haziran 2019; 10:36:23 >
  • Bonus flexi iptal edince veya limit azalmak isteyince teklif oluyor mu

• bu hafta flas carsamba kampanyasi yok mu

• Tatil diye tükanı kapatmışlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • saubjk06 kullanıcısına yanıt
    Var 100 e 10 verdi restoran

• Bu yıl yansıyan kart aidatını geri alabilen var mı?
    Ben aldım gold bonusun iadesini 6 ay açık kalması şartı ile. Amex e de 37 yazmışlar 35 bonus verdiler o şekilde hallettim.

• liberty_15 L kullanıcısına yanıt
    Benim kart premium ,162 tl aidat yansıttılar ve 6 ay açık kalma sözüne 35 tl gibi komik bir rakam sundular.Aslında her yıl 1 yıl açık kalma sözüne iade ediyorlardı fakat bu yıl dalga geçer gibi 35 tl teklif gelince kapattırdım.Güya bu yıl böyle bir uygulama varmış ama size zorluk çıkarmamışlar.
    2 gün önce 162 lirayı komple iade ettiler

• sertosman S kullanıcısına yanıt
    Kartı sürekli mi kullanıyordunuz acaba?
    Kartıma 1,5-2 ay önce 160 küsür aidat yansımıştı. Aradım; ya iade edin ya kapatın dedim. İade etmedi,kapatma talebi aldı. Zaten aidatı ödemişim,bari kullanırım deyip birkaç gün sonra arayıp geri açtırdım. 1-2 gün sonra tekrar aidat iadesi için aradım,ya iade ya kapatın dedim. Tamamını iade ettiler. Geçen yıl miles&smiles aidatını da bu yöntemle almıştım. Yani farklı zamanlarda deneyince alınabilir belki
  • 
Sayfa: önceki 986987988989990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.