Şimdi Ara

Bonusun Müşteri Bazında Kampanyaları (SSS) (987. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir (2 Mobil) - 9 Masaüstü2 Mobil
5 sn
22.233
Cevap
718
Favori
1.964.583
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
80 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 985986987988989
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar bir sorum olacak benim 45 tl kadar bi bonusum var fakat bunu sadece hepsiburada.com da görebiliyorum sanırım amazon ve epttavm gibi yerlrede göremedim geçerli olmadığı için olabilir mi ? Bilen birileri cevaplarsa çok sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozn96

merhaba arkadaşlar bir sorum olacak benim 45 tl kadar bi bonusum var fakat bunu sadece hepsiburada.com da görebiliyorum sanırım amazon ve epttavm gibi yerlrede göremedim geçerli olmadığı için olabilir mi ? Bilen birileri cevaplarsa çok sevinirim.
    Hepsiburada, gittigidiyor, trendyol vs. gibi sitelerde geçiyor. veya herhangi bir markette de kullanabilirsiniz. amazon vs. diğer yerler üye iş yeri değildir
  • Bonustan kisiye ozel uc taksIt ve bonus kampanyasi gelmis. N11'den telefon almak istiyorum. Uc taksit olur mu? N11'de POS ayrimi var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarius82

Bonustan kisiye ozel uc taksIt ve bonus kampanyasi gelmis. N11'den telefon almak istiyorum. Uc taksit olur mu? N11'de POS ayrimi var mi?
    Benim axesste 2 taksit vardi telefon aldim 2 taksit oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: bradenburg

Bu mesaj silindi.
    Geçen 3 adet gdi pirinç aldım normal fiyatı 60 küsurdu.80 e tamamladım 20 money yattı.

• bradenburg B kullanıcısına yanıt
    Yanlış konuya yazdın galiba haafız

• quote:

Orijinalden alıntı: sertosman

Yanlış konuya yazdın galiba haafız
    aynen aceleyle yazdım migros konusuyla alt altaydı karıştı
  • bradenburg B kullanıcısına yanıt
    İnsanlık hali, olur öyle şeyler

• Sanal karttaki bonusu asıl karta transfer etmenin bir yolu var mı

• Migros sanal market 200/30 garantipay ödeme ile yaptım bonus gelmedi işlem provizyonda görünüyor bonus yarın gelir mi acaba?

• rescue kullanıcısına yanıt
    Ürün teslim alındıktan ve sipariş eksik gelmeyip yani 200 tl nin altına düşmezse, teslim aldıktan sonra kazandınız diye bildirim gelir 30 tl bonus kazandınız diye.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    Birkaç sefer iptal edip tekrar aldım bir sıkıntı olur mu acaba? Teşekkürler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • rescue kullanıcısına yanıt
    Hocam tam emin olmamakla birlikte bana sorarsanız sorun olmaz çünkü bonustan para cekılmıyor tutar provizyonda bekletılıyor urunler hazırlanırken para cekılıyor yıne de %100 emin değilim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bradenburg

Sanal karttaki bonusu asıl karta transfer etmenin bir yolu var mı
    Ödül aktarımından yapılması lazım

• Kapali kartinizda birikmis olan 31,14 TL bonusunuzu TS BONUS kartiniza yukledik. Bonusunuzu gule gule harcayin. Böyle bir msj geldi
    İçindeki bonus altungold atsam kartı kullanmış sayılırım mı çnki hiç kullanmadm öyle duruyor aidat gelsn istemiyorm

• işlem olunca aidatı keserler hemen
  • 162 tl aidat yansıtmışlar ,aradım 35 tl bonus teklif ediyor.Şu ramazan kampanyasından son işlemim kaldı onuda yapıp 70 tl bonusumu alayım sonra kapattıracağım .Yeter yıldım artık her yıl her yıl bu aidat iistemelerinden, bu yıla kadar bir yıl açık kalma sözüne iade ediyorlardı bu sefer vermiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: samil422

162 tl aidat yansıtmışlar ,aradım 35 tl bonus teklif ediyor.Şu ramazan kampanyasından son işlemim kaldı onuda yapıp 70 tl bonusumu alayım sonra kapattıracağım .Yeter yıldım artık her yıl her yıl bu aidat iistemelerinden, bu yıla kadar bir yıl açık kalma sözüne iade ediyorlardı bu sefer vermiyor.
    İnternet alışverişi yapıyorsanız flexi alın.
  • flaş çarşamba mobil ödeme kampanyasına katıldım... şok ve bim posları uygundu fakat aynı mağaazda tek uyarısı vardı .........acaba şehirdeki başka şok ya da bim şubelerine gitseydik aynı işyeri mi kabul ederdi.... en son özdilekle 3 yyerden alışveriş yapmış oldum 60 tl ye 30 tl bonus oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilonsahiden

flaş çarşamba mobil ödeme kampanyasına katıldım... şok ve bim posları uygundu fakat aynı mağaazda tek uyarısı vardı .........acaba şehirdeki başka şok ya da bim şubelerine gitseydik aynı işyeri mi kabul ederdi.... en son özdilekle 3 yyerden alışveriş yapmış oldum 60 tl ye 30 tl bonus oldu
    5 tane a101 veya 5 şok magzası gezerek bir günden tamamlayabilirsiniz
  • 
Sayfa: önceki 985986987988989
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.