Şimdi Ara

Bonusun Müşteri Bazında Kampanyaları (SSS) (949. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22.245
Cevap
718
Favori
1.965.854
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
80 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 947948949950951
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

150 ye 8,01 bonus
  • Takip
  • Baydöner yüzde 20 iade ediyor en az 25tl üzeri alışverişlerde max 25tl bonus veriyor. Bugün 55tl iskender yedik ailemle. 11tl bonus öyle yattı

30tl üzeri olduğu için yüzde 10 iade daha yartı genç bonus için+ 50tl üzeir posdan çektiği için 10tl bonus daha verdi. Çok iyi fiyata geldi.

Edit: ölücü tim üyesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PCkopat065 kullanıcısına yanıt
    Paraf

Her ay ortalama 80-90tl paraf puan kazanıyorum. Ekstra durumlarda 150 ye kadar çıkabiliyor. Aylık 1000-1500 tl arası harcamam oluyor.

• Esim ev hanimi calismiyor bonus flexi kart cikartabilir mi

• Arkadaşlar harcama sözüne bonus mesaj şeklinde bize hiç gelmiyor nedenini bilen var mı veya nasıl gelmesini sağlayabiliriz

• quote:

Orijinalden alıntı: efepol33

Arkadaşlar harcama sözüne bonus mesaj şeklinde bize hiç gelmiyor nedenini bilen var mı veya nasıl gelmesini sağlayabiliriz

kullanmayın kartınızı..bankalar çok kullananları sevmez
  • yaklaşık 200 tl harcadığım zaman 30 tl bonus gelicek şu an alacağım bişeyler yok gidip bi yerden dolar alsam kredi kartı ile ve sonra başka yerden bozdurup direk kartıma yatırsam arada ne kadar zarara girmiş olurum alış satış ve kampanya katılmış olur muyum veya başka yöntemler var mıdır
  • Bonus clasics ve ona bağlı amex için mh aradım aidat hk.
    1 yıl kapatmamaya bonus clasics tamamını iade etti, amexi içinde 30 tl bonus verdi. (27,5 aidatı 2,5 bonus kar )

Sistem bugu şu çözdüm.

Aidat yansımadan önceki kesilen ekstrede bi sonra ki ekstrenizde şu kadar aidat kesilecektir diye yazdıktan sonra kapatma blöfü yaparsanız tamamı iade oluyor. (Aynısı money bonusda oldu ondada tamamı iade oldu)
  • ANTI- kullanıcısına yanıt
    Eğer 1 sene önce de taahhüt verdiyseniz taahhüt verdiğiniz ay ve günden sonraki günlerde aramak gerekiyor. Öncesinde aradın mı tamamını alamıyorsun. Müşteri hizmetlerine sorduğunuzda taahhüt verdiğiniz günü söylüyorlar.
  • Class teacher C kullanıcısına yanıt
    Hangi kampanyalarla kazaniyorsunuz hocam

• holapsp kullanıcısına yanıt
    Her 45 gün için 400 liralık akaryakıt için 50 tl paraf geliyor.

Her 100 tl üzeri market alışverişinde küsürat indirim olarak yansıyor. Örnek 109.99 luk alışverişte 9.99 indirim geliyor. 127 tl harca 7 tl indirim gibi.

Ayda en fazla 25 tl indirim veriyor.

Onun dışında ayın bir gününün paraf günü seçip harcamanın %5i kadar indirim alabiliyorsun(max 20 tl)

Bunun dışında ort her 3 ayda bir çeşitli sanal mağazalardan 500 tl -1000 tl üzeri harcamalarda 50-100 paraf kazanma fırsatı.

Mesela bu ay (akaryakıthariç)her 100 TL'lik harcamaya 10 paraf verdiler. Şimdiden 40 paraf geldi.

Bir bonus bir maximum bir world kadar olmasada parafımdan memnunum. Kart aidat ücreti ödemiyorum.

Bende kredi kartı olarak 15 senedir Bonus kart var, Parafcard almak istedim, sanırım kredi kartı limitim yüksek olduğundan internet üzerinden başvurunca onay vermedi, limitimi düşürdüm ve Halkbank şubesine gittim. Memur benden hizmet dökümü, gelir belgesi ve çalışmakta olduğum firmanın imza sirküsünü istedi. Ebesininki dedim, çıktım. Arkadaş artık SGK hizmet dökümü bir tuşa basınca çıkıyor, hangi iş yerinde kaç senedir çalışıyorum, maaşım nedir görebiliyorsun sonra zaten kredi puanı diye birşey var ve onu da görüyorsun, resmen işi yokuşa sürüyorlar.

Akbank üç günde bir arıyor size 50TL chip para hediyeli Axess verelim diye, Halkbank memur kafasıyla devam ediyor. Reklam kuşaklarında saçma sapan reklamların dönüyor ama kredi kartı vermek için işi yokuşa sürüyorsun.
    Paraf, yıllık aidat almıyor mu hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: ANTI-

Bonus clasics ve ona bağlı amex için mh aradım aidat hk.
    1 yıl kapatmamaya bonus clasics tamamını iade etti, amexi içinde 30 tl bonus verdi. (27,5 aidatı 2,5 bonus kar )

Sistem bugu şu çözdüm.

Aidat yansımadan önceki kesilen ekstrede bi sonra ki ekstrenizde şu kadar aidat kesilecektir diye yazdıktan sonra kapatma blöfü yaparsanız tamamı iade oluyor. (Aynısı money bonusda oldu ondada tamamı iade oldu)

Money bonus ıcın yazıdan sonra aradım 50 onerdıler sadece

kapattım.. taksıtlerı oduyorum

bug imha edildi :)

• limite takıldık iyimi xx.xxx
  • hector81 kullanıcısına yanıt
    3.5 yıldır paraf gold kullanıyorum 1 lira bile aidat ödemedim. Bildiğim kadarı ile paraf fly ücretli.

• p503 P kullanıcısına yanıt
    Limit düşünce online başvuru denediniz mi tekrardan

• inexo kullanıcısına yanıt
    Tabi, onu da denedim ama olmadi, yasal olarak 3-4 bin lira kadar bir limit boslugum var, belki kredi karti limitleri aydan aya guncelleniyordur, Kasimda bir daha online basvuracagim.

• Ekstra 20 TL bonus! Paracard Bonus ile 31 Ekim - 29 Kasim arasi toplam 600 TL alisverise 20 TL bonus! HARIKA yazip 3340a gonderin veya BonusFlas'tan katilin. paracard.com.tr/u4 SMS iptali icin SMSIPTAL yazip 3342ye gonderebilirsiniz. Mersis:0879001756600379 B016

• 
Sayfa: önceki 947948949950951
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.