Şimdi Ara

Bonusun Müşteri Bazında Kampanyaları (SSS) (800. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: neonxxl1001 , akifhoca , centianni Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 7 Misafir - 8 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
22.245
Cevap
718
Favori
1.965.822
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
80 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 798799800801802
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1-30 nisan tarihleri arası Bonus, Money Bonus ve Flexi kartlariniz ile toplam 180TL alışverişinize/nakit avans işleminize 25Tl bonus. HRC yaz 3340 a gönder.
  • Yahu bu nakit avans taksitlisi ile ayrı mı tutulur acaba bi öğrenemedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hey gidi, nerde o 2*50 ye 20tl bonuslar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 575 TL harcamaya 30 TL bonus teklifi geldi
  • Neye göre veriyorlar arkadaşlar bilen var mı?

• bilgi@sayar kullanıcısına yanıt
    hocam genelde kartı nadasa alanlara bu tür kampanyalar gönderiliyor, kart aktif kullanılsın, harcamalar artsın istenmekte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: andree03

teşekkürler birleşti.

banada 500 harcamaya 30 tl kisiye öze lteklifi geldi.Bonusflastan hem gg bonus kampanyasına hemde bu özel teklife katıldım ve gg'den mobil uygulama ile 800 liralık alısveriş yaptım ama telefonuma sadece gg 30 tl bonus kazandınız mesajı geldi.Diger özel kampanyadan herhangi bir kazandınız mesajı gelmedi.Size mesaj geldimi acaba?
  • bana mesaj gelmedi ama uygulamadan yaptıktan sonra baktım kazanıldı yazıyordu şimdi baktım yok. ama yukleniyor kafanıza takmayın.

• 200/20
    flexi için SECIM yazıp son altı hane 3340'a
    veya 0537523340'a
  • 95₺ kitlediler bu yıl. Aradım 55₺ bonus verdiler. Bu sefer kesin kapatıp yapı kredi Word kullanacağım. Hiç artısı kalmadı bu kartın.

• Gecen ay 40/2200 harcamaya gelmisti, isyerinde karti kullandirdim geldi
    Bu ayda 60/2250 geldi. Yine kasaya veriyorum, 2 gune 60 bonus cepte...

• quote:

Orijinalden alıntı: dEs_

95₺ kitlediler bu yıl. Aradım 55₺ bonus verdiler. Bu sefer kesin kapatıp yapı kredi Word kullanacağım. Hiç artısı kalmadı bu kartın.

2 farkli zamanda mesai icinde kart iptal birimiyle gorusup 92tl aidat iadesini istedim. 55bonustan oteye gecemedim.istemiyorum daha sonra ararim dedigimde,o zaman karti tekrar aktif yapiyorum dedi.yani iptali sistemden once talep efip 55 bonusu onermis, kafasina gore degil gibi geldi. Aodati ekstreyle birlikte odedim. Hep odedikten sonra tekrar arsyinca geri aldim. Bu hafta tekrar direticem.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lacinalper

quote:

95₺ kitlediler bu yıl. Aradım 55₺ bonus verdiler. Bu sefer kesin kapatıp yapı kredi Word kullanacağım. Hiç artısı kalmadı bu kartın.

2 farkli zamanda mesai icinde kart iptal birimiyle gorusup 92tl aidat iadesini istedim. 55bonustan oteye gecemedim.istemiyorum daha sonra ararim dedigimde,o zaman karti tekrar aktif yapiyorum dedi.yani iptali sistemden once talep efip 55 bonusu onermis, kafasina gore degil gibi geldi. Aodati ekstreyle birlikte odedim. Hep odedikten sonra tekrar arsyinca geri aldim. Bu hafta tekrar direticem.

Kart işinize yarıyor ise deneyin.
    Bu zamana kadar geri almadığım olmadı ama bu sefer kesin kapattırmak istediğim için iade almayacağım. Malum iade almayı kabul ettiğiniz zaman bir yıl açık kalması gerekiyor.
    Bana göre world daha iyi. Ona geçeriz.

• quote:

Kapattırdıktan 1 ay sonra arayıp açalım 85 tl bonus verelim diyorlar

• Yok kararım kesin

• Ben de bonus iyi sandım, bonus flexi aldım ama şu an doğru dürüst bir kampanya göremedim. World daha iyiymiş. En azından her ay ilk 100den itibaren her yüze 10 tl puan veriyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalan yok, bonustan az faydalanmadık zamanında ama artık geride kaldı o kampanyalar.

• quote:

Kendi kartımı ve kardeşimin kartı için aradım bonus teklif ettiler kesin bir ifadeyle kapatın o zaman dedim. Tamam kapatalim dedi. Biraz bekletti aidatı iade ediyorum 1 yıl açık kalma sozune dedi.kabul ettim.

• azad012 kullanıcısına yanıt
    Bayan direk neden iade edemediğini aslında söyledi. Benim Mayıs ayı ilk haftasına kadar sürem varmış. Yani sistem zaten şu an bir yılı dolmadığı için iadeyi vermiyor. Sıkıntı yok. Dediğim gibi zaten kapattırmak istiyorum. İade alsam bir yıl daha kullanmak zorunda kalacağım.

• Uzun zamandır kullanmadığım iki kartım için şöyle mesaj geldi:

"Baharı 60 TL bonus ile karşılıyoruz. 7-30 Nisan'da ... ile biten kartınızla her 50 TL ve üzeri harcamanıza 20 TL, toplamda 60 TL bonus! MUTLU yazın kart son 6 haneyi 3340'a gönderin.bonus.com.tr/ta"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selam57 -- 8 Nisan 2016; 23:29:06 >
  • 
Sayfa: önceki 798799800801802
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.