Şimdi Ara

Bonusun Müşteri Bazında Kampanyaları (SSS) (227. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
22.244
Cevap
718
Favori
1.965.940
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
80 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @inexo hocam kacmazin ilk alisverisini dun yapmistim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün karfur da işlemi yaptım. Elemana bişey söylemedim. Çünkü bu zamana kadar hep tek slipte hem bonus hem de nakit çekim yaparak alışveriş yaptım. Doksan küsürlük ihtiyacımın 45 lirasını bonus ile ödedim çıktım.
  • bu YANIT mesajı bana gelmedi ama yolladıgım SMS te katılım talebimin alındıgını yazdı bonus albiliyormuyum bundan ? ve aynı ayda 2 kampanyadan bonus kazanabiliyormuyuz
  • Arkadaslar bu benzin kampanyasında kac tl benzin almak laZim bilen var mi kac tl gelecek ?

• quote:

Orijinalden alıntı: izmirlim21

Arkadaslar bu benzin kampanyasında kac tl benzin almak laZim bilen var mi kac tl gelecek ?

bahsettiğiniz kampanyada standart bir limit yok, herkes için farklı bir limit var, örneğin size 2 kere 50 ye verir başkasına 4 kere 100 tl lik akaryakıta verir, bu tip hedefi olan kampanyalardan genellikle sms gelmeyenlerin dışındakilere katılımınız alındı dese bile bonus yatmaz
  • arkadaşlar kipadan alışveriş yapmıştım kasiyer kendinde kalacağı slibi bana vermiş şuan baktım da.. sorun çıkar mı kasiyer açısından,, gidip vermeme gerek yok dimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: senolas

bu YANIT mesajı bana gelmedi ama yolladıgım SMS te katılım talebimin alındıgını yazdı bonus albiliyormuyum bundan ? ve aynı ayda 2 kampanyadan bonus kazanabiliyormuyuz

bahsettiğiniz kampanyada standart bir limit yok, herkes için farklı bir limit var, örneğin size 2 kere 50 ye verir başkasına 4 kere 100 tl lik alışverişe verir, bu tip hedefi olan kampanyalardan genellikle sms gelmeyenlerin dışındakilere katılımınız alındı dese bile bonus yatmaz

ikinci sorunuza gelince kampanya şartlarında aksi belirtilmedikçe yani başka kampanyalar ile birleşmez gibi bir ibare yoksa birden fazla kampanyadan aynı anda bonus kazanırsınız
  • AseA34 A kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam hic gerek yok o zmn katılmaya.... Cvp için TSK ler

• hiçbirşey olmaz rahat olun
  • AseA34 A kullanıcısına yanıt
    eyvallah teşekürler
  • +1

• şok market yüzünden bonusum -20 'ye düştü şuan. gerçi şok'un da suçu yok 4 defa şok 30 tl harcama görünüyor. ama şok bonus yatmamış görünüyor dedi mt.. ilgileneceklermiş bakalım..
  • Yahu geçen ayın kez ve kaçmaz kampanyalarının son kullanım tarihi neydi? Linkler bu ay için yenilenmiş, unuttuk tarihleri iyi mi.

• ben_gibi B kullanıcısına yanıt
    1-Hocam, mutlaka iade edin. Yoksa başınız daha çok ağrıycak. Sanki kampanya ihlali yapmışsınız gibi sürekli eksi bonusla uğraşacaksınız. Forum'da "sarmal" kelimesini aratın, eski mesajlarımı görürsünüz.

2- Dönem içinden 4x30'unuzu kontrol edin: 30'luk harcamalarınıza 3'er kuruş bonus vermişse ortak pos'tan Garanti olarak, 1 kuruş vermişse, başka banka olarak geçmiştir. Bende 1'i ortak pos olmasına rağmen başka pos görünüyordu, 5. kez alışveriş yapmak zorunda kalmıştım geçen ay.

Garanti MH'nin umrunda bile değil. Hala bakacaklar benim soruna.

Ama Şok MH inanılmaz hızlı ve kibar, hemen çözüm arıyorlar.

• onurgencx kullanıcısına yanıt
    Yüklenme dahil 1 hafta, ama siz en geç 6. gün bitirin.

• plumbium1 P kullanıcısına yanıt
    Zaman olmadığı için pazar günü markete gidecem. Galiba bitmez o güne kadar. Bu puanları kaçmaz ile kullanıcam inşalah kaçırmayız.

• quote:

Orijinalden alıntı: onurgencx

Yahu geçen ayın kez ve kaçmaz kampanyalarının son kullanım tarihi neydi? Linkler bu ay için yenilenmiş, unuttuk tarihleri iyi mi.

6-13 Mayıs hep aynısı oluyor zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: plumbium1

1-Hocam, mutlaka iade edin. Yoksa başınız daha çok ağrıycak. Sanki kampanya ihlali yapmışsınız gibi sürekli eksi bonusla uğraşacaksınız. Forum'da "sarmal" kelimesini aratın, eski mesajlarımı görürsünüz.

2- Dönem içinden 4x30'unuzu kontrol edin: 30'luk harcamalarınıza 3'er kuruş bonus vermişse ortak pos'tan Garanti olarak, 1 kuruş vermişse, başka banka olarak geçmiştir. Bende 1'i ortak pos olmasına rağmen başka pos görünüyordu, 5. kez alışveriş yapmak zorunda kalmıştım geçen ay.

Garanti MH'nin umrunda bile değil. Hala bakacaklar benim soruna.

Ama Şok MH inanılmaz hızlı ve kibar, hemen çözüm arıyorlar.

tekrar iadeyle falan nasıl uğraşayım ya bisürü iş.. nekadar başım ağrıyabilir ki en fazla 20 tl bidahaki ay bonustan çekerler , bonus yoksa kart limitinden çekerler. ama mt az önce baktı 4 tane 30 tl harcamanız görünüyor ama şok bonus yatmamış görünüyor dedi net olarak.. pazartesi ararım varsa vardır yoksa yapacak bişey yok

• ben_gibi B kullanıcısına yanıt
    Her ay kez kaçmazdan kazandıklarınıza kural ihlal etmişsiniz gibi işlem yapacak, eksiye geçirip kullanılmadı diye bi dahaki aya yine eksiye geçirecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: plumbium1

Her ay kez kaçmazdan kazandıklarınıza kural ihlal etmişsiniz gibi işlem yapacak, eksiye geçirip kullanılmadı diye bi dahaki aya yine eksiye geçirecek.

kez kaçmazla ne ilgisi var hocam.. şok 4 harcama bonus yatmamış görünüyor.. öyle karamsar konuştun ki pazartesi 2 yılda hapis yatırcaklar de de tam olsun :))
  • 
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.