Şimdi Ara

Bonusun Müşteri Bazında Kampanyaları (SSS) (217. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: migferamiral , extramar Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 8 Misafir (2 Mobil) - 7 Masaüstü3 Mobil1 iOS
5 sn
22.245
Cevap
718
Favori
1.965.894
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
80 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sazan84

KAZAN kampanyasından 40TL kazanmak fakat nerede harcama yapacağına karar verememiş arkadaşlar,
    Carrefour dan 100TL hediye kart alırsanız;

hem 75TL üzeri harcama içerisindeki 40TL bonus kullanımıyla KAZAN kampanyasına katılmış olursunuz,(carrefourda bonus kullanımında sorun olmuyor)

hem de KACMAZ a da katıldıysanız, 50TL üzeri harcama yaptığınız için bu kampanyanın da 50x2 koşulunun ilk harcamasını tamamlamış olursunuz.

hediye kartın kullanımı nasıl alışveriş yapınca kartı alıyorlar mı yoksa bankamatık kartı gıbı parça parça kulanabiliyormuyuz
  • hhd82 H kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Bu konuda emin degilim, yarin yada haftasonu bu sekilde kullanacagim bonusu, ogrendigimde buraya yazarim.
    Carrefour hediye kartlar 50 ve 100TL seklinde oluyor, dilerseniz 2 adet 50TL kart da alabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: plumbium1

Moneyvisa'nız yoksa Migros'a gitmeyin. Diğer kartlara JetKasa'da da puanla ödeme seçeneği yok.

Biraz önce migros jetkasada (2 tür jetkasa varmis, hangisinde islemi yapabileceğinizi sormanız lazım) normal bonus kartımla tek slipte işlemi gerçekleştirdim.

• hhd82 H kullanıcısına yanıt
    100 tl lik kart alırsanız 6 ay geçerli 100 tl yüklü kart veriyorlar ve parça parçada harcayabiliyorsunuz. Kartda para bitince kırıp atıyorsunuz.
  • quote:

Merhaba,
    Bu konuda emin degilim, yarin yada haftasonu bu sekilde kullanacagim bonusu, ogrendigimde buraya yazarim.
    Carrefour hediye kartlar 50 ve 100TL seklinde oluyor, dilerseniz 2 adet 50TL kart da alabilirsiniz.

Carrefourdan 100 tl'lik hediye kart aldım, tek slipte 60 tl harcama 40 tl bonus kullanıldı, sonra 60 tl lik alışveriş yaptım, hediyekart limitinden düşüldü ve kart bende kaldı, istediğim carrefourda harcayabiliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: hukukadami

quote:

Merhaba,

Carrefourdan 100 tl'lik hediye kart aldım, tek slipte 60 tl harcama 40 tl bonus kullanıldı, sonra 60 tl lik alışveriş yaptım, hediyekart limitinden düşüldü ve kart bende kaldı, istediğim carrefourda harcayabiliyorum.

kombinasyon güzel

• Puanlarla ilgili çağrı merkezini arayanlar yüzünden hepimiz yanacaz gibi görünüyor da, hayırlısı bakalım.

• KAZAN kampanyasının 40+75 tl lik alışverişi tek slipte Carrefour da yapılabiliyor. Bugün yaptım.
    Ayrıca daha önce Arby's te kullandığım bonusun yarısı karta yatmış mı diye bu akşam Arby's e uğrayıp bonus sorgulattım. Kullanılabilir bonus:0.38 TL, Arby's bonus:20 TL yazmasına rağmen çekmek istendiğinde 0.38 gözüküyordu. Görevli arkadaş pos yardımı aradı. Pos yardımdakiler şubenizin bonusu tanımlanmamış, şimdi tanımlıyoruz dedi. 2 dk içinde işlem tamamlandı ve bonusu kullandım bilginize

• quote:

Orijinalden alıntı: hidolgoo

quote:

Orijinalden alıntı: Arkas

HB bonusunu geri almışlar

hb bonusu ne zaman yattı bize neden yatmıyor acaba ya

9-15nisanda harcadık, gg bonusu bugün yattı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Carrefour'dan başarılı bir şekilde alışveriş yapan arkadaşlar; carrefour'dan online sipariş versek ve kapıda ödemeyi seçsek, getirilecek olan garanti pos cihazı ile de bu işlem sağlanabilir mi acaba? Yani mağazadaki prosedür kapıda ödemede de geçerli olur mu? Mağazada kullandıkları garanti pos cihazıyla ödeme için gönderdikleri cihaz aynı işlemleri yapabilen pos cihazı mıdır sizce? Fikriniz nedir?
  • Ben bugün forum bornova kipada tek seferde gerçekleştirdim işlemi belki her kipada olmuyordur ya da kasiyer arkadaşlar bilgili değildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cersav -- 7 Mayıs 2014; 22:56:05 >
  • Ben de A101 deki kasiyere sordum parça islem yapabilirim dedi tek slipte. Carrefour hediye kart işi daha iyiymiş ama. 100 luk kart aldım ne zamana kadar bitirmek lazım süresi var mı?

• bu tek sefer çift sefer olayını ne kadar büyüttünüz.. zaten garanti poslarının büyük çoğunluğunda aynı slipte bu işlemi yapmak mümkün.. yıllardır da böyle yapılıyor.. bir iki istisna pos yüzünden bütün konu tek slip konusuna döndü!
  • 75 tl uzeri alisverisin hepsini bonustan odedigimizde kampanyadan yararlanabiliyor muyuz

• 35 tl normal çekim 40 tl puan kullansak KAZAN şartlarına uyuyormu arkadaşlar?
  • muzzy255 kullanıcısına yanıt
    sorun varki konuşulyor, adı üzerinde forum burası,insanlar tabiki paylaşım yapacak.konunun aslıda özüde bu zaten,rahatsız olacak birşey yok.
  • Kazan kampanyasi konusunda ayri bir baslik acildi arkadaşlar burada herkes tecrübesini paylasiyor buradan istifade edebilirsiniz.
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=91319463

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasar37 -- 8 Mayıs 2014; 0:34:23 >
  • Yazılanlardan bişey anlayan varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: uuykucuu

quote:

Orijinalden alıntı: SpyderS

Kipa balcovada KAZAN yapamadim arkadaşlar. Bonusu ayri çekiyordu işlemi yaptirmadim. 76 TL tek geçtim .kaçmaz a msj geldi. Yok mu şöyle bunu kullanabilecegimiz bir yer İzmirde?

Ben şirinyer kipa da kullandım hocam tek slip te.

Arkadaşlar, Eşim, Son 2senedir çalışmamakla birlikte, 3,5sene boyunca Kipa'da kasiyer olarak çalıştı.
    Bu işlemi sorduğumda, çalıştığı dönemde işlemin kipalarda yapılabildiğini belirtti.
    Fakat, eşimin dediğine göre, ödeme yapılırken, kasiyerin ''Bonus olarak ödeme kısmına girip,(Karttaki Toplam bonus orada görünüyormuş), kullanılacak Bonus tutarını yazınca(40TL) kalan ücret kısmını karttan başka işlem yapmadan tek slipte çektiğini belirtti.
    Kipaya yarın gidecekler, 2TL'lik ürün alıp, 1TL'sini Bonus kullanarak, kasiyere bu şekilde belirterek denemelerini söyleyin.
    Eğer olursa 75TL'lik alışverişinizin, 40TL'sini bu şekilde yaparsınız.
    Acelesi olmayanlar 1gün daha beklesin, yarın akşam aksilik çıkmassa, Kipaya alışverişe gidip biz deneyeceğiz, ayrıntısıyla burada yazarım...
    İyi geceler.

• saubjk06 kullanıcısına yanıt
    hayır yararlanamazsınız. 70 lirası bonus, 5 lirası karttan çekim olabilir. maks. 40 tl.si iade oluyor

Bu arada KEZ kampanyası geçen ay ayın 8'inde başlamıştı. bugün itibariyle sms ile deneyen oldu mu? KEZ aktif mi acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eranyumm -- 8 Mayıs 2014; 1:19:01 >
  • 
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.